KV Mechelen alleen aan kop na verlies van co-leider Lommel

260 stemmen
KV Mechelen alleen aan kop na verlies van co-leider Lommel

Met nog drie speeldagen te gaan in de eerste periode staat KV Mechelen alleen aan kop in 1B. Co-leider Lommel ging in eigen huis onderuit tegen Westerlo en ziet Malinwa drie punten uitlopen. Voor Westerlo was het de eerste zege in vijf wedstrijden.

Lommel speelde voorlopig een dijk van een competitie, als promovendus uit de eerste amateurklasse stond het in de eerste periode voorlopig samen met KV Mechelen aan kop. Tegenstander Westerlo begon ook goed maar zakt de laatste weken helemaal weg in het moeras. In een evenwichtige eerste helft kreeg Naessens de beste kansen voor de Kemphanen, doelman Coucke was steeds bij de pinken. Aan de overzijde dreigde Lommel vooral in het laatste kwartier via Vermijl en Coucke, halfweg stond het echter nog 0-0.
In de tweede periode bleven beide ploegen elkaar in evenwicht houden, halfweg de tweede helft kreeg Rocha vanaf elf meter een unieke kans om de score te openen, Van Langendonck stopte de penalty van de Portugese spits. Aan de overzijde moest Lommel nog een kwartier met een man minder verder na rood voor Neven en op de koop toe kreeg ook Westerlo een strafschop. Rommens faalde niet en bracht de Kemphanen op een 0-1 voorsprong. Met een mannetje meer hielden de bezoekers gemakkelijk stand en zo boekt Bob Peeters eindelijk nog eens een zege met zijn ploeg.
Scoreverloop:
0-1 (77') Rommens (p)
Bijzonderheid:
Neven (Lommel) krijgt een tweede gele kaart. (75')


LEES OOK: Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Pakt Malinwa de eerste periodetitel?

Meest recent

Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

133
133
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

199
199
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

80
80
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

13
13
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

273
273
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

280
280
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

147
147
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

155
155
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

37
37
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

256
256
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

202
202
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

590
590
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

93
93
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

89
89
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

742
742
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

166
166
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

71
71
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

142
142
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

353
353
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

604
604
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

332
332
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

726
726
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

269
269
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

44
44
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

361
361

Meer sportnieuws