Positie Hein in gevaar? "Coucke bijt al zo lang op zijn tong"

1209 stemmen
Positie Hein in gevaar?

RSC Anderlecht leek stilaan vertrokken na zeges tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, maar incasseerde donderdag opnieuw een flinke opdoffer. Zo gaven de Brusselaars in eigen huis een dubbele voorsprong uit handen tegen Fenerbahce. Hierdoor blijft Paars-Wit achter met een schamele 1 op 9 in zijn Europa League-ploeg.


Binnen een tweetal weken zal er dus gewonnen moeten worden in Istanbul, zo niet lijkt een Europees najaar gaan vliegen. Eerder kwam ook de bekercampagne al vroegtijdig tot een einde en in de competitie tonen KRC Genk en in mindere mate Club Brugge zich momenteel veel beter. Qua resultaten voorlopig dus weinig verbetering ten opzichte van vorig seizoen en zo wordt opnieuw richting trainer Hein Vanhaezebrouck gekeken.

Die blijft momenteel weliswaar nog het vertrouwen genieten, maar volgens columnist Hugo Camps mogen de wisselvallige uitslagenn toch niet meer te lang blijven duren. "De positie van Hein Vanhaezebrouck is lang niet zo precair als die van Phillip Cocu bij Fenerbahçe, maar hij moet langzamerhand wel met gecoiffeerd voetbal komen. Het droevige bikkelen van Anderlecht is de houdbaarheidsdatum voorbij. Het verbaast dat Marc Coucke zo lang op zijn tong kan bijten", schrijft hij Het Laatste Nieuws.

Feit is dan ook dat Vanhaezebrouck geen lijn krijgt in de resultaten en dat zijn ploeg dit seizoen in bijna geen enkele wedstrijd negentig minuten lang op niveau kon blijven. "Vanhaezebrouck slaagt er niet meer in het heilige vuur aan te steken. Er wordt voortschrijdend gekrasseld. Straks wenkt de winterstop en heeft Paars-Wit niet één galapartij gespeeld. Dan worden tribunekaartjes duur", aldus Camps.

LEES OOK: Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Is Vanhaezebrouck nog steeds de juiste man voor Anderlecht?

Meest recent

'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

30
30
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

37
37
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

43
43
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

60
60
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

140
140
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

232
232
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

244
244
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

176
176
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

305
305
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

121
121
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

573
573
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

84
84
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

57
57
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

333
333
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

58
58
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

138
138
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

36
36
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

95
95
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

142
142
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

124
124
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

179
179
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

219
219
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

552
552
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

266
266
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

999
999

Meer sportnieuws