Positie Hein in gevaar? "Coucke bijt al zo lang op zijn tong"

1209 stemmen
Positie Hein in gevaar?

RSC Anderlecht leek stilaan vertrokken na zeges tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, maar incasseerde donderdag opnieuw een flinke opdoffer. Zo gaven de Brusselaars in eigen huis een dubbele voorsprong uit handen tegen Fenerbahce. Hierdoor blijft Paars-Wit achter met een schamele 1 op 9 in zijn Europa League-ploeg.


Binnen een tweetal weken zal er dus gewonnen moeten worden in Istanbul, zo niet lijkt een Europees najaar gaan vliegen. Eerder kwam ook de bekercampagne al vroegtijdig tot een einde en in de competitie tonen KRC Genk en in mindere mate Club Brugge zich momenteel veel beter. Qua resultaten voorlopig dus weinig verbetering ten opzichte van vorig seizoen en zo wordt opnieuw richting trainer Hein Vanhaezebrouck gekeken.

Die blijft momenteel weliswaar nog het vertrouwen genieten, maar volgens columnist Hugo Camps mogen de wisselvallige uitslagenn toch niet meer te lang blijven duren. "De positie van Hein Vanhaezebrouck is lang niet zo precair als die van Phillip Cocu bij Fenerbahçe, maar hij moet langzamerhand wel met gecoiffeerd voetbal komen. Het droevige bikkelen van Anderlecht is de houdbaarheidsdatum voorbij. Het verbaast dat Marc Coucke zo lang op zijn tong kan bijten", schrijft hij Het Laatste Nieuws.

Feit is dan ook dat Vanhaezebrouck geen lijn krijgt in de resultaten en dat zijn ploeg dit seizoen in bijna geen enkele wedstrijd negentig minuten lang op niveau kon blijven. "Vanhaezebrouck slaagt er niet meer in het heilige vuur aan te steken. Er wordt voortschrijdend gekrasseld. Straks wenkt de winterstop en heeft Paars-Wit niet één galapartij gespeeld. Dan worden tribunekaartjes duur", aldus Camps.

LEES OOK: Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

Is Vanhaezebrouck nog steeds de juiste man voor Anderlecht?

Meest recent

'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

92
92
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

225
225
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

197
197
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

272
272
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

94
94
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1340
1340
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

129
129
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

191
191
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

173
173
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

58
58
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

310
310
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

307
307
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

133
133
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

150
150
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

196
196
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

165
165
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

52
52
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

410
410
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

46
46
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

381
381
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

128
128
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

368
368
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

151
151
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

289
289
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

211
211

Meer sportnieuws