TRANSFERUURTJE: 'Afspraken rond transfer Wesley, Spurs-Belg wordt koopje'

143 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Afspraken rond transfer Wesley, Spurs-Belg wordt koopje'

Het eerste luik van het seizoen zit er alweer op, de meeste ploegen hebben inmiddels door of er tijdens de voorbije transfermarkt goed gewerkt is. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op de wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Met een sterke prestatie tegen AS Monaco wist Wesley Moraes zich woensdag opnieuw in de kijker te spelen van heel wat buitenlandse scouts. De spits van Club Brugge wordt komende mercato dan ook ongetwijfeld grof wild. Maar volgens Het Nieuwsblad zijn er duidelijke afspraken gemaakt tussen speler en club. Zo zou Wesley enkel mogen vertrekken indien een 'absolute topclub' zich aanbiedt.

RSC Anderlecht wil de overbodige Ivan Obradovic zo snel mogelijk kwijt en vanuit zijn geboorteland zou Partizan Belgrado concrete interesse tonen. Maar de Servische club staat er financieel niet goed voor en willen dan ook geen transfersom betalen voor de linksback, die na het seizoen einde contract is en dan dus gratis op te halen is. Er wachten sportief directeur dus nog pittige onderhandelingen.

BUITENLAND
Volgens The Sun heeft Tottenham onze landgenoot Mousa Dembélé bovenaan het lijstje gezet van spelers die verkocht mogen worden. De middenvelder is na dit seizoen einde contract en lijkt niet te zullen verlengen. Als hij in januari niet verkocht wordt, loopt hij straks dus gratis de deur uit.

PSG hield zich afgelopen zomer redelijk kalm op de transfermarkt omdat het conform de regels van de Financial Fair Play moest blijven. Na dit seizoen kunnen de Parijzenaars echter opnieuw uitgeven en er duiken nu al enkele doelwitten op. Het Spaanse OK Diario meldt namelijk dat de club een bod van 150 miljoen euro voorbereidt om Antoine Griezmann terug naar Frankrijk te halen. Naar verluidt is dat de afkoopsom die in zijn contact staat. Calciomercato schrijft dan weer dat coach Thomas Tuchel graag zijn landgenoot Toni Kroos van Real Madrid ziet overkomen.

Volgens Don Balon wil Real Madrid Paul Pogba uit zijn lijden verlossen. De Fransman wil weg bij Manchester United, aangezien zijn band met José Mourinho zeer slecht is. Ook FC Barcelona toonde al interesse in de Fransman, maar die bleek niet zo concreet te zijn.

LEES OOK: Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Denkt u dat Wesley momenteel al klaar is voor de Europese top?

Meest recent

Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

0
0
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

85
85
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

55
55
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

97
97
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

57
57
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

115
115
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

47
47
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

78
78
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

99
99
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

91
91
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

146
146
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

95
95
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

119
119
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

324
324
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

152
152
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

147
147
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

89
89
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

162
162
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

259
259
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

56
56
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

227
227
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

609
609
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1385
1385
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

189
189

Meer sportnieuws