TRANSFERUURTJE: 'Afspraken rond transfer Wesley, Spurs-Belg wordt koopje'

door
TRANSFERUURTJE: 'Afspraken rond transfer Wesley, Spurs-Belg wordt koopje'

Het eerste luik van het seizoen zit er alweer op, de meeste ploegen hebben inmiddels door of er tijdens de voorbije transfermarkt goed gewerkt is. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op de wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Met een sterke prestatie tegen AS Monaco wist Wesley Moraes zich woensdag opnieuw in de kijker te spelen van heel wat buitenlandse scouts. De spits van Club Brugge wordt komende mercato dan ook ongetwijfeld grof wild. Maar volgens Het Nieuwsblad zijn er duidelijke afspraken gemaakt tussen speler en club. Zo zou Wesley enkel mogen vertrekken indien een 'absolute topclub' zich aanbiedt.

RSC Anderlecht wil de overbodige Ivan Obradovic zo snel mogelijk kwijt en vanuit zijn geboorteland zou Partizan Belgrado concrete interesse tonen. Maar de Servische club staat er financieel niet goed voor en willen dan ook geen transfersom betalen voor de linksback, die na het seizoen einde contract is en dan dus gratis op te halen is. Er wachten sportief directeur dus nog pittige onderhandelingen.

BUITENLAND
Volgens The Sun heeft Tottenham onze landgenoot Mousa Dembélé bovenaan het lijstje gezet van spelers die verkocht mogen worden. De middenvelder is na dit seizoen einde contract en lijkt niet te zullen verlengen. Als hij in januari niet verkocht wordt, loopt hij straks dus gratis de deur uit.

PSG hield zich afgelopen zomer redelijk kalm op de transfermarkt omdat het conform de regels van de Financial Fair Play moest blijven. Na dit seizoen kunnen de Parijzenaars echter opnieuw uitgeven en er duiken nu al enkele doelwitten op. Het Spaanse OK Diario meldt namelijk dat de club een bod van 150 miljoen euro voorbereidt om Antoine Griezmann terug naar Frankrijk te halen. Naar verluidt is dat de afkoopsom die in zijn contact staat. Calciomercato schrijft dan weer dat coach Thomas Tuchel graag zijn landgenoot Toni Kroos van Real Madrid ziet overkomen.

Volgens Don Balon wil Real Madrid Paul Pogba uit zijn lijden verlossen. De Fransman wil weg bij Manchester United, aangezien zijn band met José Mourinho zeer slecht is. Ook FC Barcelona toonde al interesse in de Fransman, maar die bleek niet zo concreet te zijn.

LEES OOK: 'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Denkt u dat Wesley momenteel al klaar is voor de Europese top?

Meest recent

'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

39
39
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

75
75
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

219
219
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

87
87
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

58
58
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

482
482
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

137
137
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

30
30
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

548
548
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

121
121
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

226
226
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

381
381
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

683
683
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

876
876
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

194
194
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

50
50
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

127
127
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

155
155
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

182
182
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

121
121
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

99
99
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

258
258
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

302
302
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

129
129
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

193
193

Meer sportnieuws