TRANSFERUURTJE: 'Afspraken rond transfer Wesley, Spurs-Belg wordt koopje'

143 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Afspraken rond transfer Wesley, Spurs-Belg wordt koopje'

Het eerste luik van het seizoen zit er alweer op, de meeste ploegen hebben inmiddels door of er tijdens de voorbije transfermarkt goed gewerkt is. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op de wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Met een sterke prestatie tegen AS Monaco wist Wesley Moraes zich woensdag opnieuw in de kijker te spelen van heel wat buitenlandse scouts. De spits van Club Brugge wordt komende mercato dan ook ongetwijfeld grof wild. Maar volgens Het Nieuwsblad zijn er duidelijke afspraken gemaakt tussen speler en club. Zo zou Wesley enkel mogen vertrekken indien een 'absolute topclub' zich aanbiedt.

RSC Anderlecht wil de overbodige Ivan Obradovic zo snel mogelijk kwijt en vanuit zijn geboorteland zou Partizan Belgrado concrete interesse tonen. Maar de Servische club staat er financieel niet goed voor en willen dan ook geen transfersom betalen voor de linksback, die na het seizoen einde contract is en dan dus gratis op te halen is. Er wachten sportief directeur dus nog pittige onderhandelingen.

BUITENLAND
Volgens The Sun heeft Tottenham onze landgenoot Mousa Dembélé bovenaan het lijstje gezet van spelers die verkocht mogen worden. De middenvelder is na dit seizoen einde contract en lijkt niet te zullen verlengen. Als hij in januari niet verkocht wordt, loopt hij straks dus gratis de deur uit.

PSG hield zich afgelopen zomer redelijk kalm op de transfermarkt omdat het conform de regels van de Financial Fair Play moest blijven. Na dit seizoen kunnen de Parijzenaars echter opnieuw uitgeven en er duiken nu al enkele doelwitten op. Het Spaanse OK Diario meldt namelijk dat de club een bod van 150 miljoen euro voorbereidt om Antoine Griezmann terug naar Frankrijk te halen. Naar verluidt is dat de afkoopsom die in zijn contact staat. Calciomercato schrijft dan weer dat coach Thomas Tuchel graag zijn landgenoot Toni Kroos van Real Madrid ziet overkomen.

Volgens Don Balon wil Real Madrid Paul Pogba uit zijn lijden verlossen. De Fransman wil weg bij Manchester United, aangezien zijn band met José Mourinho zeer slecht is. Ook FC Barcelona toonde al interesse in de Fransman, maar die bleek niet zo concreet te zijn.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Denkt u dat Wesley momenteel al klaar is voor de Europese top?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

17
17
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

22
22
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

51
51
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

89
89
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

64
64
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

93
93
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

383
383
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

218
218
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

65
65
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

377
377
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

127
127
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

765
765
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

117
117
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

108
108
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

88
88
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

208
208
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

388
388
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

355
355
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

581
581
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1025
1025
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws