Zorgen rond Leko: "Gaat het wel goed met die trainer?"

door
Zorgen rond Leko:

Meteen na zijn vrijlating sprak Ivan Leko nog strijdvaardige taal. Maar zijn arrestatie in kader van 'Operatie Propere Handen' en het feit dat zijn reputatie in binnen- en buitenland is besmeurd, hebben er toch diep ingehakt bij de trainer van Club Brugge. In die mate zelfs dat de pers zich zorgen begint te maken.


Zo zag analist Peter Vandenbempt een 'bleke Leko' op de persconferentie na het gelijkspel tegen Waasland-Beveren. "Op een goed kwartiertje na was Club bleek als zijn trainer nadien op de persconferentie. Leko was zichzelf niet, de nare ervaring van de voorbije week heeft de krijger in hem toch even knock-out geklopt. En wat hij van zijn ploeg zag, stemde hem zo mogelijk nog triester", klinkt het bij Sport/Voetbalmagazine.

En zelfs vanuit het buitenland lijkt men zich zorgen te maken over de Kroatische trainer. "Een Franse journalist van Canal Plus kwam ons na de persconferentie van Ivan Leko gemeend ongerust vragen: 'Gaat het wel goed met die trainer?' Nu kijkt de trainer altijd wel wat somber met die eeuwig gefronste wenkbrauwen, maar hij is er nog niet overheen. Dat nachtje in de cel raakt hem bijna twee weken later nog steeds", schrijft Ludo Vandewalle, chef voetbal van Het Nieuwsblad.

Hopelijk dat een goede prestatie in de Champions League hem over alle miserie kan heen helpen ...

LEES OOK: Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Leko is na zijn arrestatie veel te snel weer aan de slag gegaan ...

Meest recent

Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

16
16
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

61
61
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

107
107
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

50
50
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

169
169
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

165
165
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

25
25
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

96
96
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

180
180
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

246
246
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

157
157
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

231
231
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

316
316
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

467
467
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

293
293
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

100
100
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

59
59
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

76
76
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

80
80
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

84
84
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

46
46
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

86
86
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

221
221
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

140
140
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

195
195

Meer sportnieuws