KVM reageert op nieuwe ontwikkelingen in 'Operatie Propere Handen'

door
KVM reageert op nieuwe ontwikkelingen in 'Operatie Propere Handen'

Dinsdag moesten de negen prominenten uit de voetbalwereld die gearresteerd werden in het kader van 'Operatie Propere Handen' opnieuw voor de raadkamer verschijnen. Daar werd beslist of ze aangehouden zouden blijven of niet. En goed nieuws was er eigenlijk voor geen van hen.


De onderzoeksrechter besliste immers dat alle negen personen nog een maand aangehouden blijven. Vijf van hen moeten ook in de cel blijven, de vier anderen worden vrijgelaten onder elektronisch toezicht. Thierry Steemans (financieel directeur KV Mechelen), Marija Bogojevska (vrouw van Veljkovic), Dragan Siljanoski (ex-makelaar Ivan Leko) en Karim Mejjati (makelaar) krijgen een enkelband, weet Het Nieuwsblad.

Dat betekent dat makelaars Mogi Bayat en Dejan Veljkovic, scheidsrechter Bart Vertenten, KV Mechelen-bestuurder Olivier Somers en ex-advocaat Laurent Denis achter tralies blijven. Alle partijen kunnen wel nog in beroep gaan tegen de beslissing.

UPDATE 17/10
Het feit dat met Somers en Steemans twee toplui aangehouden blijven, zorgt ervoor dat de ongerustheid bij KV Mechelen nog een tijdje blijft duren. Zeker nu met Olivier Myny een eerste speler bekend heeft dat hij benaderd werd om de degradatietopper tussen KVM en Waasland-Beveren te fixen.

Bang afwachten dus, ondertussen kwam de club wel met een reactie op de nieuwe ontwikkelingen in het onderzoek. "KVM verneemt uit de pers dat de raadkamer besloten heeft om de aanhouding van de 9 verdachten in de zaak “propere handen” te verlengen. De club beschikt niet over meer informatie en ziet geen reden om eerdere berichtgeving te wijzigen. KV Mechelen wacht het onderzoek af en kan zo lang het loopt geen verdere uitspraken doen", klinkt het op de clubwebsite.

LEES OOK: Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Het parket moet meer uitleg geven bij de stand van zaken in het onderzoek ...

Meest recent

Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

2
2
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

20
20
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

69
69
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

31
31
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

140
140
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

269
269
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

85
85
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

59
59
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

271
271
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

169
169
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

37
37
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

361
361
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

91
91
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

96
96
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

502
502
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

112
112
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

508
508
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

152
152
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

449
449
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

554
554
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

205
205
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

238
238
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

198
198
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

651
651
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

335
335

Meer sportnieuws