KVM reageert op nieuwe ontwikkelingen in 'Operatie Propere Handen'

door
KVM reageert op nieuwe ontwikkelingen in 'Operatie Propere Handen'

Dinsdag moesten de negen prominenten uit de voetbalwereld die gearresteerd werden in het kader van 'Operatie Propere Handen' opnieuw voor de raadkamer verschijnen. Daar werd beslist of ze aangehouden zouden blijven of niet. En goed nieuws was er eigenlijk voor geen van hen.


De onderzoeksrechter besliste immers dat alle negen personen nog een maand aangehouden blijven. Vijf van hen moeten ook in de cel blijven, de vier anderen worden vrijgelaten onder elektronisch toezicht. Thierry Steemans (financieel directeur KV Mechelen), Marija Bogojevska (vrouw van Veljkovic), Dragan Siljanoski (ex-makelaar Ivan Leko) en Karim Mejjati (makelaar) krijgen een enkelband, weet Het Nieuwsblad.

Dat betekent dat makelaars Mogi Bayat en Dejan Veljkovic, scheidsrechter Bart Vertenten, KV Mechelen-bestuurder Olivier Somers en ex-advocaat Laurent Denis achter tralies blijven. Alle partijen kunnen wel nog in beroep gaan tegen de beslissing.

UPDATE 17/10
Het feit dat met Somers en Steemans twee toplui aangehouden blijven, zorgt ervoor dat de ongerustheid bij KV Mechelen nog een tijdje blijft duren. Zeker nu met Olivier Myny een eerste speler bekend heeft dat hij benaderd werd om de degradatietopper tussen KVM en Waasland-Beveren te fixen.

Bang afwachten dus, ondertussen kwam de club wel met een reactie op de nieuwe ontwikkelingen in het onderzoek. "KVM verneemt uit de pers dat de raadkamer besloten heeft om de aanhouding van de 9 verdachten in de zaak “propere handen” te verlengen. De club beschikt niet over meer informatie en ziet geen reden om eerdere berichtgeving te wijzigen. KV Mechelen wacht het onderzoek af en kan zo lang het loopt geen verdere uitspraken doen", klinkt het op de clubwebsite.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

Het parket moet meer uitleg geven bij de stand van zaken in het onderzoek ...

Meest recent

Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

0
0
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

15
15
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

25
25
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

33
33
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

54
54
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

220
220
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

189
189
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

27
27
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

114
114
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

326
326
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

268
268
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

895
895
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

584
584
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

221
221
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

170
170
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

361
361
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

168
168
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

332
332
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

243
243
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

215
215
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

410
410
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

282
282
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

435
435
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

210
210
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

194
194

Meer sportnieuws