KVM reageert op nieuwe ontwikkelingen in 'Operatie Propere Handen'

door
KVM reageert op nieuwe ontwikkelingen in 'Operatie Propere Handen'

Dinsdag moesten de negen prominenten uit de voetbalwereld die gearresteerd werden in het kader van 'Operatie Propere Handen' opnieuw voor de raadkamer verschijnen. Daar werd beslist of ze aangehouden zouden blijven of niet. En goed nieuws was er eigenlijk voor geen van hen.


De onderzoeksrechter besliste immers dat alle negen personen nog een maand aangehouden blijven. Vijf van hen moeten ook in de cel blijven, de vier anderen worden vrijgelaten onder elektronisch toezicht. Thierry Steemans (financieel directeur KV Mechelen), Marija Bogojevska (vrouw van Veljkovic), Dragan Siljanoski (ex-makelaar Ivan Leko) en Karim Mejjati (makelaar) krijgen een enkelband, weet Het Nieuwsblad.

Dat betekent dat makelaars Mogi Bayat en Dejan Veljkovic, scheidsrechter Bart Vertenten, KV Mechelen-bestuurder Olivier Somers en ex-advocaat Laurent Denis achter tralies blijven. Alle partijen kunnen wel nog in beroep gaan tegen de beslissing.

UPDATE 17/10
Het feit dat met Somers en Steemans twee toplui aangehouden blijven, zorgt ervoor dat de ongerustheid bij KV Mechelen nog een tijdje blijft duren. Zeker nu met Olivier Myny een eerste speler bekend heeft dat hij benaderd werd om de degradatietopper tussen KVM en Waasland-Beveren te fixen.

Bang afwachten dus, ondertussen kwam de club wel met een reactie op de nieuwe ontwikkelingen in het onderzoek. "KVM verneemt uit de pers dat de raadkamer besloten heeft om de aanhouding van de 9 verdachten in de zaak “propere handen” te verlengen. De club beschikt niet over meer informatie en ziet geen reden om eerdere berichtgeving te wijzigen. KV Mechelen wacht het onderzoek af en kan zo lang het loopt geen verdere uitspraken doen", klinkt het op de clubwebsite.

LEES OOK: KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

🚀

Het parket moet meer uitleg geven bij de stand van zaken in het onderzoek ...

Meest recent

Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

37
37
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

25
25
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

41
41
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

68
68
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

33
33
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

365
365
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

35
35
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

46
46
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

57
57
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

316
316
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

50
50
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

132
132
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

87
87
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

239
239
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

151
151
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

291
291
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

317
317
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

239
239
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

116
116
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

173
173
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

105
105
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

146
146
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

128
128
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

184
184

Meer sportnieuws