"Drie mogelijke scenario's voor Leko en Club Brugge"

867 stemmen

Omstreeks 11u30 werd Ivan Leko voorgeleid voor de onderzoeksrechter, maar ondertussen is er nog altijd geen nieuws over het lot van de trainer van Club Brugge. Er is nog altijd geen duidelijkheid over wat hem precies ten laste gelegd wordt en of hij aangehouden blijft dan wel vrijgelaten wordt. Daardoor is het ook koffiedik kijken wat de gevolgen zullen zijn voor zijn relatie met Club Brugge.


Peter Vandenbempt ziet drie mogelijke scenario's. "Het zou kunnen dat Leko zich alleen maar als trainer van OH Leuven of als speler in het zwart heeft laten betalen door Veljkovic. Dat valt nog wel te rijmen. Maar heeft hij eventueel ook bonussen of vergoedingen gekregen voor transfers die Veljkovic kon doen naar clubs waar hij trainer was in het verleden? Dat is al een gradatie erger", legt hij uit in het VRT Journaal.

"Maar het allerergste zou natuurlijk zijn dat dat ook nog is voortgegaan op het moment dat hij trainer is geworden van Club Brugge. Want Veljkovic heeft met Mats Rits en eerder Tomecak wel enkele spelers naar Club gebracht. Als dat het geval zou zijn, is er wel een gigantisch probleem en denk ik dat Ivan Leko niet langer trainer van Club Brugge kan zijn. Het tweede scenario is een schemerzone, bij het eerste is hij daar straks nog wel."

"Maar ze zijn doodongerust natuurlijk, want het gaat hen sportief voor de wind en Leko doet het fantastisch. Het zou jammer zijn moesten ze op die manier afscheid van elkaar moeten nemen. Hopelijk zal Club Brugge na een gesprek deze namiddag duidelijkheid verschaffen."

LEES OOK: Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Welk scenario acht je het meest waarschijnlijk?

Meest recent

Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

8
8
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

30
30
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

98
98
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

24
24
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

102
102
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

280
280
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

166
166
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

75
75
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

244
244
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

86
86
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

303
303
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

106
106
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

69
69
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

17
17
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

46
46
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

102
102
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

511
511
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

106
106
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

85
85
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

236
236
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

99
99
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

86
86
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

145
145
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

46
46

Meer sportnieuws