"Drie mogelijke scenario's voor Leko en Club Brugge"

867 stemmen

Omstreeks 11u30 werd Ivan Leko voorgeleid voor de onderzoeksrechter, maar ondertussen is er nog altijd geen nieuws over het lot van de trainer van Club Brugge. Er is nog altijd geen duidelijkheid over wat hem precies ten laste gelegd wordt en of hij aangehouden blijft dan wel vrijgelaten wordt. Daardoor is het ook koffiedik kijken wat de gevolgen zullen zijn voor zijn relatie met Club Brugge.


Peter Vandenbempt ziet drie mogelijke scenario's. "Het zou kunnen dat Leko zich alleen maar als trainer van OH Leuven of als speler in het zwart heeft laten betalen door Veljkovic. Dat valt nog wel te rijmen. Maar heeft hij eventueel ook bonussen of vergoedingen gekregen voor transfers die Veljkovic kon doen naar clubs waar hij trainer was in het verleden? Dat is al een gradatie erger", legt hij uit in het VRT Journaal.

"Maar het allerergste zou natuurlijk zijn dat dat ook nog is voortgegaan op het moment dat hij trainer is geworden van Club Brugge. Want Veljkovic heeft met Mats Rits en eerder Tomecak wel enkele spelers naar Club gebracht. Als dat het geval zou zijn, is er wel een gigantisch probleem en denk ik dat Ivan Leko niet langer trainer van Club Brugge kan zijn. Het tweede scenario is een schemerzone, bij het eerste is hij daar straks nog wel."

"Maar ze zijn doodongerust natuurlijk, want het gaat hen sportief voor de wind en Leko doet het fantastisch. Het zou jammer zijn moesten ze op die manier afscheid van elkaar moeten nemen. Hopelijk zal Club Brugge na een gesprek deze namiddag duidelijkheid verschaffen."

LEES OOK: 'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Welk scenario acht je het meest waarschijnlijk?

Meest recent

'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

54
54
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

20
20
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

84
84
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

113
113
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

44
44
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

95
95
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

192
192
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

114
114
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

111
111
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

292
292
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

188
188
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

157
157
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

204
204
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

333
333
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

233
233
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

485
485
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

252
252
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

104
104
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

475
475
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

307
307
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

270
270
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

109
109
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

199
199

Meer sportnieuws