'Mede-hoofdverdachte Veljkovic hielp Anderlecht in 2012 aan titel'

door
'Mede-hoofdverdachte Veljkovic hielp Anderlecht in 2012 aan titel'

Één van de grootste verdachten in het schandaal rond corruptie en matchfixing, is makelaar Dejan Veljkovic. Een discreet persoon, maar enkele zaken roepen nu toch vragen op. Zoals de transfer van Jovanovic naar Anderlecht.

Zo weet Het Nieuwsblad dat Verljkovic Anderlecht in 2012 aan een transfer van Jovanovic hielp, en zo ook onrechtstreeks aan een nieuwe titel: “Bij Liverpool loopt zijn contract nog twee jaar door en kon Jovanovic toen 6,5 miljoen euro verdienen. Een bedrag dat Anderlecht onmogelijk kan evenaren. Om de zaak te deblokkeren verschijnt een bekend gezicht ten tonele. Dejan Veljkovic is in Anderlecht bekend als manager van Zvonko Milivojevic en Dalibor Veselinovic.”

“Hij zwaait met een mandaat van Jovanovic om met Anderlecht tot een akkoord te komen. Als het moment aangebroken is, spreekt Veljkovic niet af in de bureaus van Neerpede, maar in de privéwoning van Van Holsbeeck. Ook advocaat Laurent Denis is van de partij. Jovanovic wordt er met alle égards ontvangen en laat zich verleiden tot een contract bij paars-wit. Vorstelijk betaald voor een 31-jarige, dat wel. Maar met twee goals tegen Bursaspor is de Servische sluipschutter meteen belangrijk voor zijn club. In de zomer van 2012 wordt Anderlecht met de hulp van Jovanovic en Mbokani opnieuw kampioen.”

LEES OOK: 'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Verdacht?

Meest recent

Heerenveen pakt uit met komst Antwerp-speler

Er heeft deze zomer bij Antwerp alweer een stevige leegloop plaatsgevonden. Negen spelers hebben ...

3
3
'Rode Duivel moet vertrek Wirtz bij Leverkusen opvangen'

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

205
205
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

86
86
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

53
53
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

72
72
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

116
116
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

253
253
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

154
154
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

254
254
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

175
175
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

122
122
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

33
33
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

640
640
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

376
376
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

146
146
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1279
1279
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

772
772
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

65
65
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

650
650
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1455
1455
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

591
591
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

635
635
'El Ouahdi out: KRC Genk drukt door voor vervanger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

282
282
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

517
517

Meer sportnieuws