TRANSFERUURTJE: 'RSCA vangt wellicht bot, Italianen willen Kompany'

289
TRANSFERUURTJE: 'RSCA vangt wellicht bot, Italianen willen Kompany'

De mercato is in de grootste Europese landen ondertussen gesloten, maar in een aantal competities kunnen er nog altijd transfers gedaan worden. Ook transfervrije spelers kunnen nog een contract tekenen bij een nieuwe club, bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws bundelt daarom dagelijks de belangrijkste berichten uit binnen- en buitenland in dit Transferuurtje.  


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije dagen werd Anderlecht gelinkt aan de Spaanse doelman Alex Remiro, maar Paars-Wit zal wellicht niet moeten hopen op zijn komst. De keeper van Athletic Bilbao zou immers al een akkoord hebben met Real Sociedad om er volgend seizoen aan de slag te gaan.



Yves Vanderhaeghe is nog maar net ontslagen bij AA Gent, maar de trainer zal niet noodzakelijk lang zonder job moeten zitten. Hij onthult dat hij al twee aanbiedingen gekregen heeft: één van een Belgische club en één uit het buitenland.

Ondertussen werkt AA Gent aan de komst van zijn opvolger. Jess Thorup landde dinsdagavond in België om de onderhandelingen af te ronden.



Bij Club Brugge speelde Hans Vanaken zich het voorbije jaar in de kijker. In de zomer was de Rode Duivel zelfs al in beeld bij Borussia Dortmund. De Duitse topclub informeerde, maar deed uiteindelijk geen bod.

BUITENLAND

Internazionale aast op defensieve versterking en daarvoor zou het de Belgische toer willen opgaan. Het zou immers Vincent Kompany bovenaan zijn verlanglijst gezet hebben. Onze landgenoot komt bij Manchester City niet meer zo vaak aan spelen toe. Ook Toby Alderweireld en Jan Vertonghen zouden nog in beeld zijn bij de Nerazzurri.



Bij Real Madrid komt er mogelijk een trainerswissel aan na de tegenvallende resultaten van de voorbije weken. Antonio Conte zou alvast als topkandidaat gelden om Julen Lopetegui op te volgen. De Italiaan zit zonder club na zijn ontslag bij Chelsea in de zomer.

De Koninklijke blijft ondertussen ook azen op Eden Hazard. Volgens Marca zou het de aanvoerder van de Rode Duivels op dezelfde wijze willen binnenhalen als Thibaut Courtois afgelopen zomer: hopen dat de hij zijn contract bij Chelsea niet verlengt om hem dan volgende zomer voor een prikje weg te kapen.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Zou het slim zijn van Vanderhaeghe om snel weer aan de slag te gaan?

Meest recent

Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

27
27
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

90
90
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

66
66
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

108
108
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

177
177
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

90
90
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

108
108
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

107
107
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

98
98
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

67
67
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

37
37
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

174
174
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

116
116
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

55
55
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

64
64
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

28
28
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

285
285
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

79
79
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

125
125
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

106
106
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

112
112
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

345
345
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

73
73

Meer sportnieuws