TRANSFERUURTJE: 'RSCA vangt wellicht bot, Italianen willen Kompany'

door
TRANSFERUURTJE: 'RSCA vangt wellicht bot, Italianen willen Kompany'

De mercato is in de grootste Europese landen ondertussen gesloten, maar in een aantal competities kunnen er nog altijd transfers gedaan worden. Ook transfervrije spelers kunnen nog een contract tekenen bij een nieuwe club, bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws bundelt daarom dagelijks de belangrijkste berichten uit binnen- en buitenland in dit Transferuurtje.  


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije dagen werd Anderlecht gelinkt aan de Spaanse doelman Alex Remiro, maar Paars-Wit zal wellicht niet moeten hopen op zijn komst. De keeper van Athletic Bilbao zou immers al een akkoord hebben met Real Sociedad om er volgend seizoen aan de slag te gaan.



Yves Vanderhaeghe is nog maar net ontslagen bij AA Gent, maar de trainer zal niet noodzakelijk lang zonder job moeten zitten. Hij onthult dat hij al twee aanbiedingen gekregen heeft: één van een Belgische club en één uit het buitenland.

Ondertussen werkt AA Gent aan de komst van zijn opvolger. Jess Thorup landde dinsdagavond in België om de onderhandelingen af te ronden.



Bij Club Brugge speelde Hans Vanaken zich het voorbije jaar in de kijker. In de zomer was de Rode Duivel zelfs al in beeld bij Borussia Dortmund. De Duitse topclub informeerde, maar deed uiteindelijk geen bod.

BUITENLAND

Internazionale aast op defensieve versterking en daarvoor zou het de Belgische toer willen opgaan. Het zou immers Vincent Kompany bovenaan zijn verlanglijst gezet hebben. Onze landgenoot komt bij Manchester City niet meer zo vaak aan spelen toe. Ook Toby Alderweireld en Jan Vertonghen zouden nog in beeld zijn bij de Nerazzurri.



Bij Real Madrid komt er mogelijk een trainerswissel aan na de tegenvallende resultaten van de voorbije weken. Antonio Conte zou alvast als topkandidaat gelden om Julen Lopetegui op te volgen. De Italiaan zit zonder club na zijn ontslag bij Chelsea in de zomer.

De Koninklijke blijft ondertussen ook azen op Eden Hazard. Volgens Marca zou het de aanvoerder van de Rode Duivels op dezelfde wijze willen binnenhalen als Thibaut Courtois afgelopen zomer: hopen dat de hij zijn contract bij Chelsea niet verlengt om hem dan volgende zomer voor een prikje weg te kapen.

LEES OOK: Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Zou het slim zijn van Vanderhaeghe om snel weer aan de slag te gaan?

Meest recent

Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

19
19
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

56
56
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

46
46
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

23
23
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

89
89
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

13
13
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

309
309
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

129
129
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

40
40
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

44
44
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

103
103
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

218
218
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

310
310
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

551
551
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

236
236
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

222
222
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

197
197
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

151
151
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

484
484
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

291
291
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1072
1072
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

625
625
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

81
81
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

532
532
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

155
155

Meer sportnieuws