TRANSFERUURTJE: 'RSCA vangt wellicht bot, Italianen willen Kompany'

door
TRANSFERUURTJE: 'RSCA vangt wellicht bot, Italianen willen Kompany'

De mercato is in de grootste Europese landen ondertussen gesloten, maar in een aantal competities kunnen er nog altijd transfers gedaan worden. Ook transfervrije spelers kunnen nog een contract tekenen bij een nieuwe club, bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws bundelt daarom dagelijks de belangrijkste berichten uit binnen- en buitenland in dit Transferuurtje.  


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije dagen werd Anderlecht gelinkt aan de Spaanse doelman Alex Remiro, maar Paars-Wit zal wellicht niet moeten hopen op zijn komst. De keeper van Athletic Bilbao zou immers al een akkoord hebben met Real Sociedad om er volgend seizoen aan de slag te gaan.



Yves Vanderhaeghe is nog maar net ontslagen bij AA Gent, maar de trainer zal niet noodzakelijk lang zonder job moeten zitten. Hij onthult dat hij al twee aanbiedingen gekregen heeft: één van een Belgische club en één uit het buitenland.

Ondertussen werkt AA Gent aan de komst van zijn opvolger. Jess Thorup landde dinsdagavond in België om de onderhandelingen af te ronden.



Bij Club Brugge speelde Hans Vanaken zich het voorbije jaar in de kijker. In de zomer was de Rode Duivel zelfs al in beeld bij Borussia Dortmund. De Duitse topclub informeerde, maar deed uiteindelijk geen bod.

BUITENLAND

Internazionale aast op defensieve versterking en daarvoor zou het de Belgische toer willen opgaan. Het zou immers Vincent Kompany bovenaan zijn verlanglijst gezet hebben. Onze landgenoot komt bij Manchester City niet meer zo vaak aan spelen toe. Ook Toby Alderweireld en Jan Vertonghen zouden nog in beeld zijn bij de Nerazzurri.



Bij Real Madrid komt er mogelijk een trainerswissel aan na de tegenvallende resultaten van de voorbije weken. Antonio Conte zou alvast als topkandidaat gelden om Julen Lopetegui op te volgen. De Italiaan zit zonder club na zijn ontslag bij Chelsea in de zomer.

De Koninklijke blijft ondertussen ook azen op Eden Hazard. Volgens Marca zou het de aanvoerder van de Rode Duivels op dezelfde wijze willen binnenhalen als Thibaut Courtois afgelopen zomer: hopen dat de hij zijn contract bij Chelsea niet verlengt om hem dan volgende zomer voor een prikje weg te kapen.

LEES OOK: 'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Zou het slim zijn van Vanderhaeghe om snel weer aan de slag te gaan?

Meest recent

Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

11
11
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

114
114
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

8
8
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

256
256
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

116
116
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

35
35
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

366
366
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

78
78
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

83
83
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

46
46
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

171
171
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

99
99
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

86
86
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

32
32
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

147
147
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

157
157
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

78
78
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

174
174
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

142
142
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

136
136
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

264
264
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

341
341
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

143
143

Meer sportnieuws