TRANSFERUURTJE: 'RSCA vangt wellicht bot, Italianen willen Kompany'

289 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA vangt wellicht bot, Italianen willen Kompany'

De mercato is in de grootste Europese landen ondertussen gesloten, maar in een aantal competities kunnen er nog altijd transfers gedaan worden. Ook transfervrije spelers kunnen nog een contract tekenen bij een nieuwe club, bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws bundelt daarom dagelijks de belangrijkste berichten uit binnen- en buitenland in dit Transferuurtje.  


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije dagen werd Anderlecht gelinkt aan de Spaanse doelman Alex Remiro, maar Paars-Wit zal wellicht niet moeten hopen op zijn komst. De keeper van Athletic Bilbao zou immers al een akkoord hebben met Real Sociedad om er volgend seizoen aan de slag te gaan.



Yves Vanderhaeghe is nog maar net ontslagen bij AA Gent, maar de trainer zal niet noodzakelijk lang zonder job moeten zitten. Hij onthult dat hij al twee aanbiedingen gekregen heeft: één van een Belgische club en één uit het buitenland.

Ondertussen werkt AA Gent aan de komst van zijn opvolger. Jess Thorup landde dinsdagavond in België om de onderhandelingen af te ronden.



Bij Club Brugge speelde Hans Vanaken zich het voorbije jaar in de kijker. In de zomer was de Rode Duivel zelfs al in beeld bij Borussia Dortmund. De Duitse topclub informeerde, maar deed uiteindelijk geen bod.

BUITENLAND

Internazionale aast op defensieve versterking en daarvoor zou het de Belgische toer willen opgaan. Het zou immers Vincent Kompany bovenaan zijn verlanglijst gezet hebben. Onze landgenoot komt bij Manchester City niet meer zo vaak aan spelen toe. Ook Toby Alderweireld en Jan Vertonghen zouden nog in beeld zijn bij de Nerazzurri.



Bij Real Madrid komt er mogelijk een trainerswissel aan na de tegenvallende resultaten van de voorbije weken. Antonio Conte zou alvast als topkandidaat gelden om Julen Lopetegui op te volgen. De Italiaan zit zonder club na zijn ontslag bij Chelsea in de zomer.

De Koninklijke blijft ondertussen ook azen op Eden Hazard. Volgens Marca zou het de aanvoerder van de Rode Duivels op dezelfde wijze willen binnenhalen als Thibaut Courtois afgelopen zomer: hopen dat de hij zijn contract bij Chelsea niet verlengt om hem dan volgende zomer voor een prikje weg te kapen.

LEES OOK: Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

Zou het slim zijn van Vanderhaeghe om snel weer aan de slag te gaan?

Meest recent

Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

100
100
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

28
28
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

51
51
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

90
90
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

346
346
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

279
279
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

511
511
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

174
174
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

31
31
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

273
273
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

99
99
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

71
71
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

56
56
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

419
419
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

215
215
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

264
264
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

127
127
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

165
165
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

457
457
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

298
298
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

268
268
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

237
237
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

312
312
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

250
250
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

102
102

Meer sportnieuws