VN EXCLUSIEF Zetterberg: "Dat is een énorme blunder van Vanhaezebrouck"

320 stemmen
VN EXCLUSIEF Zetterberg:

Pär Zetterberg was een geweldige voetballer, een speler zoals RSC Anderlecht er nu heel hard één mist. Voetbalnieuws.be had het met de Zweed over de huidige situatie bij zijn geliefkoosde club.


Zetterberg genoot vorige week van een vakantie en zag de partij tegen STVV niet. Hij vernam wel dat Hein Vanhaezebrouck na die wedstrijd stevig uithaalde naar de fans van Anderlecht en 'Zet' vindt dat een zeer grote blunder van de coach.

"Ik heb de partij tegen STVV niet gezien, dus ik kan mij niet uitlaten over de prestatie van Anderlecht tijdens die wedstrijd, maar je mag nòòit je eigen fans aanvallen. Je kan het oneens zijn omtrent hun gedrag en ze vragen de ploeg te steunen tijdens de wedstrijd, maar na een partij val je ze nooit aan. Een enorme fout", aldus een zeer duidelijke Zetterberg.

Gemis aan 'type Zetterberg'
Volgens heel wat ex-spelers, zoals ex-ploegmaat Marc Degryse, heeft Anderlecht te weinig kwaliteit. Club Brugge en KRC Genk lijken over een betere ploeg te beschikken.

"Om Anderlecht met Club en Genk te vergelijken, daarvoor heb ik Club en Genk te weinig zien spelen. Wat wel duidelijk is, is het feit dat Anderlecht een goede nummer tien mist die het team naar een hoger niveau brengt."

Ryota Morioka en Zakaria Bakkali zijn de twee spelers die daarvoor in aanmerking, maar Zetterberg twijfelt. "Misschien kan Morioka die rol proberen op zich te nemen, of Bakkali. Ik weet echter niet of ze die rol kunnen invullen, want daarvoor ken ik ze net iets te weinig."

Voor de jonge fans en de liefhebbers: Zetterberg aan het werk bij Anderlecht

LEES OOK: Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Moet RSCA in januari een creatieve spelverdeler halen?

Meest recent

Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

3
3
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

63
63
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

124
124
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

92
92
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

384
384
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

35
35
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

324
324
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

656
656
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

102
102
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

206
206
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

167
167
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

303
303
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

74
74
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

51
51
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

42
42
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

562
562
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

263
263
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

54
54
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

257
257
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

183
183
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

134
134
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

783
783
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

71
71
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

203
203

Meer sportnieuws