TRANSFERUURTJE: 'RSCA wou zware investering doen, interesse voor Mertens'

door
TRANSFERUURTJE: 'RSCA wou zware investering doen, interesse voor Mertens'

De mercato is in de grootste Europese landen ondertussen gesloten, maar in een aantal competities kunnen er nog altijd transfers gedaan worden. Ook transfervrije spelers kunnen nog een contract tekenen bij een nieuwe club, bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws bundelt daarom dagelijks de belangrijkste berichten uit binnen- en buitenland in dit Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht greep, tot grote teleurstelling van heel wat supporters, in extremis naast een terugkeer van Lazar Markovic ondanks een akkoord met diens club Liverpool FC. Sterke man Michael Verschueren laat nu echter weten dat dit niets met zijn salariseisen te maken had. "Het is natuurlijk interne keuken. Maar voor alle duidelijkheid: het gaat niet om de looneisen, Anderlecht was wel degelijk bereid om die investering te doen", klonk het bij Vista.

AA Gent neemt mogelijk op korte termijn afscheid van coach Yves Vanderhaeghe. Het bestuur zou maandagavond een crisisberaad hebben gehouden om de toekomst van de trainer te bespreken. Opvallend daarbij was de aanwezigheid van oud-trainer Trond Sollied.

BUITENLAND
Dries Mertens en Napoli zouden begonnen zijn aan hun onderhandelingen over een nieuw contract voor de Rode Duivel. Dat meldt Tuttomercatoweb. De Napolitanen willen zo heel wat clubs te snel af zijn. Het Italiaanse medium schrijft namelijk dat heel wat toppers én subtoppers Mertens zouden willen binnenhalen. Over welke clubs het dan precies gaat, wordt niet gespecificeerd.

Toby Alderweireld werd door Tottenham-coach Mauricio Pochettino uit de Europese selectie gelaten door 'technische redenen'. Een verdere uitleg wou hij niet geven. Nochtans meldde het Italiaanse TMW dat de verdediger nu wel bereid zou zijn om zijn contract te verlengen. Gezien de recente ontwikkelingen mag daar echter toch weer aan getwijfeld worden.

AS Roma is matig aan het seizoen begonnen en volgens Calciomercato willen de Giallorossi zich in de volgende transferperiode dan ook gevoelig versterken. Zo zou Marcos Paulo het nieuwe goudhaantje van AS Roma moeten worden. Zijn huidige club Fluminense, wil het toptalent enkel verkopen indien de gevraagde transferclausule op tafel wordt gelegd. Die clausule bedraagt zo'n 45 miljoen euro.

LEES OOK: Alderweireld tipt op verrassing in WK-selectie Duivels

Alderweireld kan best zo snel mogelijk vertrekken bij Tottenham ...

Meest recent

Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

47
47
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

111
111
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

41
41
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

11
11
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

239
239
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

120
120
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

69
69
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

211
211
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

155
155
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

334
334
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

210
210
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

426
426
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

382
382
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

48
48
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

63
63
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

280
280
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

112
112
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

433
433
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

105
105
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

223
223
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

246
246
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1050
1050
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

465
465
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

423
423
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

198
198

Meer sportnieuws