TRANSFERUURTJE: 'RSCA wou zware investering doen, interesse voor Mertens'

door
TRANSFERUURTJE: 'RSCA wou zware investering doen, interesse voor Mertens'

De mercato is in de grootste Europese landen ondertussen gesloten, maar in een aantal competities kunnen er nog altijd transfers gedaan worden. Ook transfervrije spelers kunnen nog een contract tekenen bij een nieuwe club, bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws bundelt daarom dagelijks de belangrijkste berichten uit binnen- en buitenland in dit Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht greep, tot grote teleurstelling van heel wat supporters, in extremis naast een terugkeer van Lazar Markovic ondanks een akkoord met diens club Liverpool FC. Sterke man Michael Verschueren laat nu echter weten dat dit niets met zijn salariseisen te maken had. "Het is natuurlijk interne keuken. Maar voor alle duidelijkheid: het gaat niet om de looneisen, Anderlecht was wel degelijk bereid om die investering te doen", klonk het bij Vista.

AA Gent neemt mogelijk op korte termijn afscheid van coach Yves Vanderhaeghe. Het bestuur zou maandagavond een crisisberaad hebben gehouden om de toekomst van de trainer te bespreken. Opvallend daarbij was de aanwezigheid van oud-trainer Trond Sollied.

BUITENLAND
Dries Mertens en Napoli zouden begonnen zijn aan hun onderhandelingen over een nieuw contract voor de Rode Duivel. Dat meldt Tuttomercatoweb. De Napolitanen willen zo heel wat clubs te snel af zijn. Het Italiaanse medium schrijft namelijk dat heel wat toppers én subtoppers Mertens zouden willen binnenhalen. Over welke clubs het dan precies gaat, wordt niet gespecificeerd.

Toby Alderweireld werd door Tottenham-coach Mauricio Pochettino uit de Europese selectie gelaten door 'technische redenen'. Een verdere uitleg wou hij niet geven. Nochtans meldde het Italiaanse TMW dat de verdediger nu wel bereid zou zijn om zijn contract te verlengen. Gezien de recente ontwikkelingen mag daar echter toch weer aan getwijfeld worden.

AS Roma is matig aan het seizoen begonnen en volgens Calciomercato willen de Giallorossi zich in de volgende transferperiode dan ook gevoelig versterken. Zo zou Marcos Paulo het nieuwe goudhaantje van AS Roma moeten worden. Zijn huidige club Fluminense, wil het toptalent enkel verkopen indien de gevraagde transferclausule op tafel wordt gelegd. Die clausule bedraagt zo'n 45 miljoen euro.

LEES OOK: Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Alderweireld kan best zo snel mogelijk vertrekken bij Tottenham ...

Meest recent

Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

79
79
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

57
57
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

105
105
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

156
156
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

58
58
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

191
191
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

99
99
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

112
112
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

507
507
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

443
443
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

347
347
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

304
304
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

141
141
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

587
587
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

498
498
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

321
321
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

166
166
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

457
457
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

227
227
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

308
308
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

85
85
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

199
199
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

453
453
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

131
131

Meer sportnieuws