TRANSFERUURTJE: 'RSCA wou zware investering doen, interesse voor Mertens'

door
TRANSFERUURTJE: 'RSCA wou zware investering doen, interesse voor Mertens'

De mercato is in de grootste Europese landen ondertussen gesloten, maar in een aantal competities kunnen er nog altijd transfers gedaan worden. Ook transfervrije spelers kunnen nog een contract tekenen bij een nieuwe club, bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws bundelt daarom dagelijks de belangrijkste berichten uit binnen- en buitenland in dit Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht greep, tot grote teleurstelling van heel wat supporters, in extremis naast een terugkeer van Lazar Markovic ondanks een akkoord met diens club Liverpool FC. Sterke man Michael Verschueren laat nu echter weten dat dit niets met zijn salariseisen te maken had. "Het is natuurlijk interne keuken. Maar voor alle duidelijkheid: het gaat niet om de looneisen, Anderlecht was wel degelijk bereid om die investering te doen", klonk het bij Vista.

AA Gent neemt mogelijk op korte termijn afscheid van coach Yves Vanderhaeghe. Het bestuur zou maandagavond een crisisberaad hebben gehouden om de toekomst van de trainer te bespreken. Opvallend daarbij was de aanwezigheid van oud-trainer Trond Sollied.

BUITENLAND
Dries Mertens en Napoli zouden begonnen zijn aan hun onderhandelingen over een nieuw contract voor de Rode Duivel. Dat meldt Tuttomercatoweb. De Napolitanen willen zo heel wat clubs te snel af zijn. Het Italiaanse medium schrijft namelijk dat heel wat toppers én subtoppers Mertens zouden willen binnenhalen. Over welke clubs het dan precies gaat, wordt niet gespecificeerd.

Toby Alderweireld werd door Tottenham-coach Mauricio Pochettino uit de Europese selectie gelaten door 'technische redenen'. Een verdere uitleg wou hij niet geven. Nochtans meldde het Italiaanse TMW dat de verdediger nu wel bereid zou zijn om zijn contract te verlengen. Gezien de recente ontwikkelingen mag daar echter toch weer aan getwijfeld worden.

AS Roma is matig aan het seizoen begonnen en volgens Calciomercato willen de Giallorossi zich in de volgende transferperiode dan ook gevoelig versterken. Zo zou Marcos Paulo het nieuwe goudhaantje van AS Roma moeten worden. Zijn huidige club Fluminense, wil het toptalent enkel verkopen indien de gevraagde transferclausule op tafel wordt gelegd. Die clausule bedraagt zo'n 45 miljoen euro.

LEES OOK: Alderweireld keihard voor Duivel: "Ik zet hem níét in basis"

Alderweireld kan best zo snel mogelijk vertrekken bij Tottenham ...

Meest recent

Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

18
18
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

109
109
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

13
13
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

55
55
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

223
223
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

24
24
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

103
103
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

87
87
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

249
249
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

190
190
'Conflict Lukaku escaleert: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

388
388
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

287
287
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

204
204
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

124
124
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

61
61
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

207
207
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

96
96
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

65
65
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

373
373
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

158
158
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

131
131
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

211
211
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

221
221
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

71
71
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

85
85

Meer sportnieuws