TRANSFERUURTJE: 'RSCA wou zware investering doen, interesse voor Mertens'

door
TRANSFERUURTJE: 'RSCA wou zware investering doen, interesse voor Mertens'

De mercato is in de grootste Europese landen ondertussen gesloten, maar in een aantal competities kunnen er nog altijd transfers gedaan worden. Ook transfervrije spelers kunnen nog een contract tekenen bij een nieuwe club, bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws bundelt daarom dagelijks de belangrijkste berichten uit binnen- en buitenland in dit Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht greep, tot grote teleurstelling van heel wat supporters, in extremis naast een terugkeer van Lazar Markovic ondanks een akkoord met diens club Liverpool FC. Sterke man Michael Verschueren laat nu echter weten dat dit niets met zijn salariseisen te maken had. "Het is natuurlijk interne keuken. Maar voor alle duidelijkheid: het gaat niet om de looneisen, Anderlecht was wel degelijk bereid om die investering te doen", klonk het bij Vista.

AA Gent neemt mogelijk op korte termijn afscheid van coach Yves Vanderhaeghe. Het bestuur zou maandagavond een crisisberaad hebben gehouden om de toekomst van de trainer te bespreken. Opvallend daarbij was de aanwezigheid van oud-trainer Trond Sollied.

BUITENLAND
Dries Mertens en Napoli zouden begonnen zijn aan hun onderhandelingen over een nieuw contract voor de Rode Duivel. Dat meldt Tuttomercatoweb. De Napolitanen willen zo heel wat clubs te snel af zijn. Het Italiaanse medium schrijft namelijk dat heel wat toppers én subtoppers Mertens zouden willen binnenhalen. Over welke clubs het dan precies gaat, wordt niet gespecificeerd.

Toby Alderweireld werd door Tottenham-coach Mauricio Pochettino uit de Europese selectie gelaten door 'technische redenen'. Een verdere uitleg wou hij niet geven. Nochtans meldde het Italiaanse TMW dat de verdediger nu wel bereid zou zijn om zijn contract te verlengen. Gezien de recente ontwikkelingen mag daar echter toch weer aan getwijfeld worden.

AS Roma is matig aan het seizoen begonnen en volgens Calciomercato willen de Giallorossi zich in de volgende transferperiode dan ook gevoelig versterken. Zo zou Marcos Paulo het nieuwe goudhaantje van AS Roma moeten worden. Zijn huidige club Fluminense, wil het toptalent enkel verkopen indien de gevraagde transferclausule op tafel wordt gelegd. Die clausule bedraagt zo'n 45 miljoen euro.

LEES OOK: Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

Alderweireld kan best zo snel mogelijk vertrekken bij Tottenham ...

Meest recent

Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

1
1
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

18
18
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

96
96
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

80
80
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

98
98
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

235
235
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

27
27
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

135
135
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

144
144
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

131
131
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

185
185
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

319
319
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

251
251
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

110
110
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

86
86
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

45
45
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

146
146
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

93
93
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

782
782
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

101
101
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

419
419
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

148
148
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

275
275
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

250
250
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

345
345

Meer sportnieuws