TRANSFERUURTJE: 'Standard zit Anderlecht dwars, Juventus vol voor Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Standard zit Anderlecht dwars, Juventus vol voor Rode Duivel'

De mercato is in de grootste Europese landen ondertussen gesloten, maar in een aantal competities kunnen er nog altijd transfers gedaan worden. Ook transfervrije spelers kunnen nog een contract tekenen bij een nieuwe club, bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws bundelt daarom dagelijks de belangrijkste berichten uit binnen- en buitenland in dit Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Lior Refaelov ruilde Club Brugge afgelopen zomer in voor Royal Antwerp FC. Er waren echter nog Belgische clubs geïnteresseerd. Standard werd lange tijd genoemd en nu onthuld de Israëliër dat ook KV Oostende een concrete optie vormde. Zijn huidige club kondigde vrijdag overigens aan dat het contract van aanvoerder Faris Haroun verlengd is. 

Anderlecht volgde het goudhaantje Akinkunmi Amoo de voorbije dagen van dichtbij tijdens zijn opdrachten met de jeugdploegen van Nigeria, maar de Brusselaars zijn niet de enige Belgische club die het vizier heeft gericht op het goudhaantje. Het Nigeriaanse Football Live meldt dat ook het Standard van Michel Preud'homme aan zijn mouw trekt.

BUITENLAND
Juventus zou zich willen versterken met een Rode Duivel. Zo meldt CalcioMercato dat Mousa Dembélé helemaal bovenaan de verlanglijst staat. Niet zo verwonderlijk, vorig seizoen in de Champions League speelde de middenvelder ijzersterk tegen de Oude Dame. De middenvelder zit in zijn laatste contractjaar bij Tottenham en kans dus vanaf januari als transfervrije speler een voorcontract tekenen. Ook Inter Milaan en Napoli zouden zijn situatie volgen.

Steven Defour is weer bijna fit na maanden blessureleed en kreeg vrijdag nog meer goed nieuws te horen bij Burnley. De Engelse club laat immers weten dat het deze zomer de optie in het contract van de middenvelder gelicht heeft. Daardoor ligt Defour nog tot 2020 vast op Turf Moor.

De Braziliaanse middenvelder Rafinha speelde in het afgelopen seizoen op huurbasis voor het Italiaanse Internazionale en deed dat naar behoren. De Nerazzurri konden hem echter niet definitief overnemen door de regels met betrekking tot Financial Fair Play. Volgens Sport zouden de Italianen in januari echter opnieuw voor hem aankloppen bij FC Barcelona.

LEES OOK: ‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Zonder blessures had Defour voor een absolute topclub gespeeld ...

Meest recent

De Bruyne op voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

12
12
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilt na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

101
101
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

132
132
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

115
115
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

144
144
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

124
124
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

35
35
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

52
52
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

41
41
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

136
136
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

97
97
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

197
197
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

236
236
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

58
58
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

134
134
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

419
419
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

64
64
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

338
338
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

242
242
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

94
94
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

40
40
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

96
96
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

220
220
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

114
114

Meer sportnieuws