OFFICIEEL: Moeskroen stelt nieuwe hoofdtrainer aan

door
OFFICIEEL: Moeskroen stelt nieuwe hoofdtrainer aan

Moeskroen heeft twee namen hoog op zijn verlanglijstje staan: Adnan Custovic en Bernd Storck. De club houdt echter nog twee opties achter de hand.  


Eén van hen is Georges Leekens. Hij is een vrije trainer nadat zijn avontuur in Hongarije flopte en Leekens was al trainer van Les Hurlus. Hij liet eerder wel verstaan dat een terugkeer naar België weinig waarschijnlijk is.  

Een andere kandidaat is volgens Het Nieuwsblad Lorenzo Staelens. Hij was al assistent-trainer bij Moeskroen, maar net als Leekens is hij zeker geen topkandidaat. Beiden werden nog niet gecontacteerd, Custovic en Storck wel.

UPDATE 01/09 
De kandidaturen van Lorenzo Staelens en Georges Leekens mogen de vuilbak in. Het Nieuwsblad weet dat de Duitser Bernd Storck de nieuwe hoofdtrainer van Moeskroen zal worden. Het zou niet de eerste keer zijn dat de naam van Storck valt bij Moeskroen. Storck was bondscoach bij Hongarije en trainer bij Herta Berlijn, Wolfsburg, Partizan Belgrado en Borussia Dortmund. Maandag zou hij voorgesteld worden. Vanavond zal T2 Laurent Demol samen met keeperstrainer Eric Deleu Moeskroen leiden tegen Charleroi.

UPDATE 02/09
Het is vroeger dan verwacht, maar Moeskroen bevestigde daarnet officieel de komst aan van hun nieuwe trainer Bernd Storck. Dat meldt de Henegouwse club op hun officieel Twitter-account. Het was geen geheim dat de ervaren Duitser de favoriete keuze van het bestuur van Moeskroen was.

Goede keuze van Moeskroen?

Meest recent

Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

1
1
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

7
7
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

50
50
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

69
69
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

106
106
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

51
51
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

68
68
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

188
188
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

287
287
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

141
141
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

84
84
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

30
30
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

382
382
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

58
58
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

165
165
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

467
467
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

317
317
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

113
113
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

100
100
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

278
278
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

428
428
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

195
195
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

407
407
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

146
146

Meer sportnieuws