OFFICIEEL: Moeskroen stelt nieuwe hoofdtrainer aan

door
OFFICIEEL: Moeskroen stelt nieuwe hoofdtrainer aan

Moeskroen heeft twee namen hoog op zijn verlanglijstje staan: Adnan Custovic en Bernd Storck. De club houdt echter nog twee opties achter de hand.  


Eén van hen is Georges Leekens. Hij is een vrije trainer nadat zijn avontuur in Hongarije flopte en Leekens was al trainer van Les Hurlus. Hij liet eerder wel verstaan dat een terugkeer naar België weinig waarschijnlijk is.  

Een andere kandidaat is volgens Het Nieuwsblad Lorenzo Staelens. Hij was al assistent-trainer bij Moeskroen, maar net als Leekens is hij zeker geen topkandidaat. Beiden werden nog niet gecontacteerd, Custovic en Storck wel.

UPDATE 01/09 
De kandidaturen van Lorenzo Staelens en Georges Leekens mogen de vuilbak in. Het Nieuwsblad weet dat de Duitser Bernd Storck de nieuwe hoofdtrainer van Moeskroen zal worden. Het zou niet de eerste keer zijn dat de naam van Storck valt bij Moeskroen. Storck was bondscoach bij Hongarije en trainer bij Herta Berlijn, Wolfsburg, Partizan Belgrado en Borussia Dortmund. Maandag zou hij voorgesteld worden. Vanavond zal T2 Laurent Demol samen met keeperstrainer Eric Deleu Moeskroen leiden tegen Charleroi.

UPDATE 02/09
Het is vroeger dan verwacht, maar Moeskroen bevestigde daarnet officieel de komst aan van hun nieuwe trainer Bernd Storck. Dat meldt de Henegouwse club op hun officieel Twitter-account. Het was geen geheim dat de ervaren Duitser de favoriete keuze van het bestuur van Moeskroen was.

Goede keuze van Moeskroen?

Meest recent

'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

14
14
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

93
93
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

46
46
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

50
50
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

87
87
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

207
207
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

401
401
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

106
106
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

202
202
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

328
328
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

110
110
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

286
286
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

106
106
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

46
46
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

464
464
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

428
428
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

282
282
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

203
203
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

52
52
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

328
328
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

65
65
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

697
697
Explosie bij Anderlecht: Hasi verliest alle remmen

Anderlecht staat in pure shock: onder Besnik Hasi is de knop naar intensiteit en agressiviteit ...

676
676
Hayen doet opmerkelijke ontboezeming over Ordoñez

Bij Club Brugge kwam er deze week zeer verrassend nieuws. Dinsdag kwamen ze immers met de ...

250
250

Meer sportnieuws