OFFICIEEL: KRC Genk heeft 'echte spelmaker' beet

319 stemmen
OFFICIEEL: KRC Genk heeft 'echte spelmaker' beet

KRC Genk staat sinds zondagavond mee op kop van het klassement van de Jupiler Pro League. De Limburgers deden het tot dusver dan ook uitstekend, zowel in eigen land als Europees. En dat terwijl er nog extra versterking onderweg is naar de Luminus Arena.

De Limburgers hadden hun huiswerk op de mercato al een tijdje nagenoeg af. Maar coach Philippe Clement zou wel nog een extra creatieve middenvelder, een doublure voor Alejandro Pozuelo, kunnen gebruiken. De voorbije dagen viel daarvoor de naam van Ivan Fiolic. En volgens Het Belang van Limburg blijft Genk nauw contact onderhouden met de spelmaker van Dinamo Zagreb. Indien de club zich donderdag ook definitief plaatste voor de poules van de Europa League, wordt zijn transfer naar alle waarschijnlijkheid afgerond.

UPDATE 28/08

Zo lang zullen ze in Genk uiteindelijk zelfs wellicht niet wachten, want volgens Het Laatste Nieuws wordt de transfer van Fiolic nu al afgerond. De Kroatische spelmaker legde vandaag zijn medische en fysieke testen af bij Genk en zou één van deze momenten zijn contract tekenen. Fiolic komt over van Dinamo Zagreb, nadat Genk hem al een jaar of twee volgde.

UPDATE 21u45
De Limburgers hebben de komst van Fiolic ook helemaal afgerond. "KRC Genk bereikte een akkoord met Dinamo Zagreb over de transfer van offensieve middenvelder Ivan Fiolic (22). De Kroaat tekent in Genk een contract voor 4 jaar", laat Genk weten op de website.

"Hij is een echte spelmaker, met veel creativiteit en overzicht. Ivan zorgt ook voor een hoog tempo in het spel, en koppelt hiervoor een uitstekende techniek aan een snelle balaanname en passing. Ivan legde vandaag met succes zijn medische testen af en sluit meteen aan bij de groep. Hij zal spelen met het nummer 20."

LEES OOK: KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Goede transfer van Genk?

Meest recent

Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

29
29
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

43
43
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

238
238
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

351
351
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

117
117
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

583
583
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

58
58
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

140
140
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

122
122
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

702
702
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

306
306
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

207
207
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

160
160
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

169
169
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

254
254
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

159
159
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

502
502
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

87
87
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

151
151
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

42
42
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

607
607
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

134
134
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1671
1671
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

305
305
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

700
700

Meer sportnieuws