OFFICIEEL: KRC Genk heeft 'echte spelmaker' beet

door
OFFICIEEL: KRC Genk heeft 'echte spelmaker' beet

KRC Genk staat sinds zondagavond mee op kop van het klassement van de Jupiler Pro League. De Limburgers deden het tot dusver dan ook uitstekend, zowel in eigen land als Europees. En dat terwijl er nog extra versterking onderweg is naar de Luminus Arena.

De Limburgers hadden hun huiswerk op de mercato al een tijdje nagenoeg af. Maar coach Philippe Clement zou wel nog een extra creatieve middenvelder, een doublure voor Alejandro Pozuelo, kunnen gebruiken. De voorbije dagen viel daarvoor de naam van Ivan Fiolic. En volgens Het Belang van Limburg blijft Genk nauw contact onderhouden met de spelmaker van Dinamo Zagreb. Indien de club zich donderdag ook definitief plaatste voor de poules van de Europa League, wordt zijn transfer naar alle waarschijnlijkheid afgerond.

UPDATE 28/08

Zo lang zullen ze in Genk uiteindelijk zelfs wellicht niet wachten, want volgens Het Laatste Nieuws wordt de transfer van Fiolic nu al afgerond. De Kroatische spelmaker legde vandaag zijn medische en fysieke testen af bij Genk en zou één van deze momenten zijn contract tekenen. Fiolic komt over van Dinamo Zagreb, nadat Genk hem al een jaar of twee volgde.

UPDATE 21u45
De Limburgers hebben de komst van Fiolic ook helemaal afgerond. "KRC Genk bereikte een akkoord met Dinamo Zagreb over de transfer van offensieve middenvelder Ivan Fiolic (22). De Kroaat tekent in Genk een contract voor 4 jaar", laat Genk weten op de website.

"Hij is een echte spelmaker, met veel creativiteit en overzicht. Ivan zorgt ook voor een hoog tempo in het spel, en koppelt hiervoor een uitstekende techniek aan een snelle balaanname en passing. Ivan legde vandaag met succes zijn medische testen af en sluit meteen aan bij de groep. Hij zal spelen met het nummer 20."

LEES OOK: Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

Goede transfer van Genk?

Meest recent

Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

9
9
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

28
28
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

35
35
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

117
117
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

286
286
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

88
88
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

167
167
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

332
332
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

205
205
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

195
195
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

483
483
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

355
355
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

87
87
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

192
192
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

235
235
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

143
143
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

118
118
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

487
487
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

199
199
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

324
324
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

369
369
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

227
227
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

211
211
Anderlecht zet mes in de kern: rollen er 8 koppen?

RSC Anderlecht gaat komende zomer weer aan de bak moeten. Maar is er ook een héél ...

449
449

Meer sportnieuws