Koopwoede in JPL: vier eersteklassers verbreken transferrecord

355
Koopwoede in JPL: vier eersteklassers verbreken transferrecord

De transfermarkt loopt stilaan op zijn einde, dus moeten de Belgische clubs snel zijn om zich nog te kunnen versterken. Maar versterken deden ze zich wel al. En daar legden ze weer heel wat geld voor op tafel. Zo verbraken zelfs vier eersteklassers hun transferrecord.

Woensdag nog deed Club Brugge dat met de aankoop van Kaveh Rezaei. De Iraniër komt voor zo’n 5 miljoen euro over van Charleroi, en is daarmee de duurste aankoop ooit van Blauw-Zwart. Drie clubs gingen de Bruggelingen dus echter al vooraf tijdens deze mercato.

Zo legde Sint-Truiden 1,70 miljoen euro neer voor de aankoop van Mohamed Buya Turay. Een aanvaller uit Sierra Leone. KV Kortrijk haalde de Amerikaan Brendan Hines-Ike voor 650 duizend euro, terwijl Waasland Beveren de boomlange centrale verdediger Aleksandar Vukotic wegplukte voor een kleine 345 duizend euro.

Transferrecord per club

Anderlecht

Nicolae Stanciu – 8,20 miljoen euro


Zulte Waregem

Soualiho Meité – 5,10 miljoen euro


Club Brugge

Kaveh Rezaei – 5 miljoen euro


Racing Genk

Marcus Ingvartsen – 4,95 miljoen euro


KV Oostende

Nicolas de Préville – 4,50 miljoen euro


AA Gent

Franko Andrijasevic – 4,25 miljoen euro


Standard

Victor Ramos – 4 miljoen euro


KAS Eupen

Mamadou Sylla – 2,30 miljoen euro


Sporting Charleroi

Dodi Lukebakio – 2,20 miljoen euro


STVV

Mohamed Buya Turay – 1,80 miljoen euro


Sporting Lokeren

Omer Golan – 1 miljoen euro


Antwerp

Karel Dhaene – 1 miljoen euro


Cercle Brugge

Dylan De Belder – 750 duizend euro


KV Kortrijk

Brendan Hines-Ike – 650 duizend euro


Waasland Beveren

Aleksandar Vukotic – 345 duizend euro


Moeskroen

Rijad Sadiku – 300 duizend euro

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Is Rezaei dat bedrag waard?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

28
28
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

129
129
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

118
118
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

141
141
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

35
35
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

194
194
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

74
74
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

28
28
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

24
24
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

27
27
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

91
91
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

78
78
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

28
28
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

32
32
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

121
121
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

43
43
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

248
248
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

107
107
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

211
211
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

82
82
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

75
75

Meer sportnieuws