Publiekslieveling Lombaerts verrast: "Er zijn een paar opties"

214 stemmen
Publiekslieveling Lombaerts verrast:

KV Oostende nam het zondagmiddag in eigen huis op tegen het flitsende KRC Genk. En de Kustploeg speelde een meer dan behoorlijke eerste helft, die eindigde op 0-0. Coach Gert Verheyen zag daarin wel één van zijn vaste basisspelers uitvallen. 


Zo moest Zarko Tomasevic na een zware botsing met Bryan Heynen noodgedwongen gewisseld worden. Verheyen besloot dan maar om Nicolas Lombaerts voor de leeuwen te gooien hebben en dat zal men in en rond de Versluys Arena geweten hebben. Toen de voormalige Rode Duivel het veld opkwam juichte het thuispubliek bijna alsof hij net de winnende treffer had gemaakt. 

Met het oorverdovende applaus gaf de thuisaanhang een duidelijk signaal naar Verheyen en TD Hugo Broos. Die zou Lombaerts namelijk liever zien vertrekken om verlost te zijn van zijn zware contract. De trainer liet zijn routinier dan weer telkens op de bank plaatsnemen, hoewel hij duidelijk wedstrijd fit was. Maar als het aan de supporters ligt, blijft Lombaerts dus gewoon aan de kust en liefst zelfs als titularis. 

UPDATE 13/08
Lombaerts kwam na de wedstrijd terug op de mooie reactie van de KVO-fans op zijn invalbeurt. Hij vertelde aan Het Nieuwsblad: "Het deed deugd dat de supporters mijn naam scanderen, dat gaf toch een boost." Maar dat wil niet zeggen dat de verdediger bij Oostende zal blijven. "Ik weet niet of ik straks vertrek, maar hoop wel dat er snel duidelijkheid komt. Het bestuur wil nog steeds dat ik vertrek. Er zijn een paar opties, maar geen daarvan is concreet. Hopelijk komt er snel een oplossing."

KV Oostende moet Lombaerts houden

Meest recent

Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

0
0
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

87
87
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

55
55
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

97
97
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

57
57
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

116
116
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

47
47
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

78
78
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

99
99
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

91
91
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

146
146
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

95
95
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

119
119
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

324
324
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

152
152
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

147
147
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

89
89
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

162
162
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

259
259
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

56
56
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

227
227
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

610
610
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1386
1386
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

189
189

Meer sportnieuws