Publiekslieveling Lombaerts verrast: "Er zijn een paar opties"

214 stemmen
Publiekslieveling Lombaerts verrast:

KV Oostende nam het zondagmiddag in eigen huis op tegen het flitsende KRC Genk. En de Kustploeg speelde een meer dan behoorlijke eerste helft, die eindigde op 0-0. Coach Gert Verheyen zag daarin wel één van zijn vaste basisspelers uitvallen. 


Zo moest Zarko Tomasevic na een zware botsing met Bryan Heynen noodgedwongen gewisseld worden. Verheyen besloot dan maar om Nicolas Lombaerts voor de leeuwen te gooien hebben en dat zal men in en rond de Versluys Arena geweten hebben. Toen de voormalige Rode Duivel het veld opkwam juichte het thuispubliek bijna alsof hij net de winnende treffer had gemaakt. 

Met het oorverdovende applaus gaf de thuisaanhang een duidelijk signaal naar Verheyen en TD Hugo Broos. Die zou Lombaerts namelijk liever zien vertrekken om verlost te zijn van zijn zware contract. De trainer liet zijn routinier dan weer telkens op de bank plaatsnemen, hoewel hij duidelijk wedstrijd fit was. Maar als het aan de supporters ligt, blijft Lombaerts dus gewoon aan de kust en liefst zelfs als titularis. 

UPDATE 13/08
Lombaerts kwam na de wedstrijd terug op de mooie reactie van de KVO-fans op zijn invalbeurt. Hij vertelde aan Het Nieuwsblad: "Het deed deugd dat de supporters mijn naam scanderen, dat gaf toch een boost." Maar dat wil niet zeggen dat de verdediger bij Oostende zal blijven. "Ik weet niet of ik straks vertrek, maar hoop wel dat er snel duidelijkheid komt. Het bestuur wil nog steeds dat ik vertrek. Er zijn een paar opties, maar geen daarvan is concreet. Hopelijk komt er snel een oplossing."

LEES OOK: Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

KV Oostende moet Lombaerts houden

Meest recent

Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

16
16
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

23
23
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

79
79
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

118
118
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

81
81
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

352
352
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

48
48
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

104
104
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

31
31
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

398
398
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

104
104
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1300
1300
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

250
250
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

577
577
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

285
285
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

258
258
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

347
347
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

94
94
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

91
91
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

643
643
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

390
390
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

166
166
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

168
168
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

144
144
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

17
17

Meer sportnieuws