Publiekslieveling Lombaerts verrast: "Er zijn een paar opties"

214
Publiekslieveling Lombaerts verrast:

KV Oostende nam het zondagmiddag in eigen huis op tegen het flitsende KRC Genk. En de Kustploeg speelde een meer dan behoorlijke eerste helft, die eindigde op 0-0. Coach Gert Verheyen zag daarin wel één van zijn vaste basisspelers uitvallen. 


Zo moest Zarko Tomasevic na een zware botsing met Bryan Heynen noodgedwongen gewisseld worden. Verheyen besloot dan maar om Nicolas Lombaerts voor de leeuwen te gooien hebben en dat zal men in en rond de Versluys Arena geweten hebben. Toen de voormalige Rode Duivel het veld opkwam juichte het thuispubliek bijna alsof hij net de winnende treffer had gemaakt. 

Met het oorverdovende applaus gaf de thuisaanhang een duidelijk signaal naar Verheyen en TD Hugo Broos. Die zou Lombaerts namelijk liever zien vertrekken om verlost te zijn van zijn zware contract. De trainer liet zijn routinier dan weer telkens op de bank plaatsnemen, hoewel hij duidelijk wedstrijd fit was. Maar als het aan de supporters ligt, blijft Lombaerts dus gewoon aan de kust en liefst zelfs als titularis. 

UPDATE 13/08
Lombaerts kwam na de wedstrijd terug op de mooie reactie van de KVO-fans op zijn invalbeurt. Hij vertelde aan Het Nieuwsblad: "Het deed deugd dat de supporters mijn naam scanderen, dat gaf toch een boost." Maar dat wil niet zeggen dat de verdediger bij Oostende zal blijven. "Ik weet niet of ik straks vertrek, maar hoop wel dat er snel duidelijkheid komt. Het bestuur wil nog steeds dat ik vertrek. Er zijn een paar opties, maar geen daarvan is concreet. Hopelijk komt er snel een oplossing."

LEES OOK: Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

KV Oostende moet Lombaerts houden

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

71
71
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

32
32
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

25
25
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

132
132
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

34
34
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

61
61
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

36
36
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

190
190
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

45
45
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

194
194
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

125
125
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

73
73
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

215
215
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

198
198
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

256
256
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

144
144
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

235
235
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

284
284
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

314
314
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

262
262
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

342
342
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

520
520
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

238
238

Meer sportnieuws