Manager Rode Duivel kondigt vertrek aan: "Op 1 januari tekent hij elders"

310 stemmen
Manager Rode Duivel kondigt vertrek aan:

Dedryck Boyata speelde onverwacht een heel sterk Wereldkampioenschap met de Rode Duivels in Rusland. De verdediger zou dat graag beloond zien met een knappe transfer maar Celtic ligt nog dwars.

Het contract van Boyata loopt eind juni 2019 af maar Celtic is niet zinnens om de Belg te laten gaan. Onlangs hebben de Schotten nog een bod van Fulham afgewezen. Celtic wil Boyata houden en eventueel Jason Denayer terughalen, waardoor de Schotse landskampioen met een Belgische centrale as in de verdediging wil spelen. 

Maar de soap rond Boyata blijft maar duren. Gisteren was de Rode Duivel afwezig op training in Schotland. Het Laatste Nieuws weet dat de officiële reden een rugblessure is. Maar de Schotse media weet dat Boyata een vertrek wil forceren.

UPDATE 16u03
Het lijkt er echt bovenarms op te zitten tussen Boyata en Celtic. Zijn manager Jacques Lichtenstein reageert bijzonder ontgoocheld op het feit dat de verdediger niet mag vertrekken. "Het is moeilijk. Het is onmogelijk dat deze pijn in minder dan een maand zal verdwijnen. Iedereen begrijpt dat hij in de laatste tien maanden van zijn contract zijn carrière niet op het spel kan zetten door te spelen met een lichte blessure. Als een speler nog twee of drie jaar contract heeft, doet hij dat soms wel", klinkt het in La Dernière Heure.

Het zit Boyata vooral hoog dat hij niet alleen niet mag vertrekken, maar ook geen nieuw contractvoorstel gekregen heeft van Celtic. "Reden te meer dat hij zijn toekomst en die van zijn familie niet op het spel kan zetten door te spelen terwijl hij niet 100 procent is, ondanks de liefde die hij koestert voor de fans van Celtic. En daarom zal hij op 1 januari ook als vrije speler elders tekenen, zonder Celtic iets op te brengen."

LEES OOK: Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

Moet Boyata vertrekken bij Celtic?

Meest recent

'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

13
13
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

153
153
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

34
34
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

164
164
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

257
257
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

262
262
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

307
307
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

200
200
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

174
174
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

374
374
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

268
268
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

251
251
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

278
278
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

58
58
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

180
180
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

192
192
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

96
96
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

167
167
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

56
56
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

310
310
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

482
482
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

391
391
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

381
381
De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

In de Italiaanse Serie A lijkt SSC Napoli quasi zeker van de tweede plaats. Zondagmiddag werd een ...

57
57
Wéér dramatische start Anderlecht: "Hij is een ramp"

Daags na de verloren bekerfinale moest RSC Anderlecht opnieuw vol aan de bak. In de Champions' ...

178
178

Meer sportnieuws