Manager Rode Duivel kondigt vertrek aan: "Op 1 januari tekent hij elders"

door
Manager Rode Duivel kondigt vertrek aan:

Dedryck Boyata speelde onverwacht een heel sterk Wereldkampioenschap met de Rode Duivels in Rusland. De verdediger zou dat graag beloond zien met een knappe transfer maar Celtic ligt nog dwars.

Het contract van Boyata loopt eind juni 2019 af maar Celtic is niet zinnens om de Belg te laten gaan. Onlangs hebben de Schotten nog een bod van Fulham afgewezen. Celtic wil Boyata houden en eventueel Jason Denayer terughalen, waardoor de Schotse landskampioen met een Belgische centrale as in de verdediging wil spelen. 

Maar de soap rond Boyata blijft maar duren. Gisteren was de Rode Duivel afwezig op training in Schotland. Het Laatste Nieuws weet dat de officiële reden een rugblessure is. Maar de Schotse media weet dat Boyata een vertrek wil forceren.

UPDATE 16u03
Het lijkt er echt bovenarms op te zitten tussen Boyata en Celtic. Zijn manager Jacques Lichtenstein reageert bijzonder ontgoocheld op het feit dat de verdediger niet mag vertrekken. "Het is moeilijk. Het is onmogelijk dat deze pijn in minder dan een maand zal verdwijnen. Iedereen begrijpt dat hij in de laatste tien maanden van zijn contract zijn carrière niet op het spel kan zetten door te spelen met een lichte blessure. Als een speler nog twee of drie jaar contract heeft, doet hij dat soms wel", klinkt het in La Dernière Heure.

Het zit Boyata vooral hoog dat hij niet alleen niet mag vertrekken, maar ook geen nieuw contractvoorstel gekregen heeft van Celtic. "Reden te meer dat hij zijn toekomst en die van zijn familie niet op het spel kan zetten door te spelen terwijl hij niet 100 procent is, ondanks de liefde die hij koestert voor de fans van Celtic. En daarom zal hij op 1 januari ook als vrije speler elders tekenen, zonder Celtic iets op te brengen."

Moet Boyata vertrekken bij Celtic?

Meest recent

Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

49
49
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

52
52
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

18
18
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

91
91
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

41
41
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

115
115
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

63
63
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

119
119
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

189
189
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

79
79
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

36
36
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

34
34
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

177
177
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

101
101
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

44
44
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

149
149
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

34
34
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

69
69
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

67
67
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

78
78
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

123
123
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

155
155
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

214
214
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

316
316
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

26
26

Meer sportnieuws