Manager Rode Duivel kondigt vertrek aan: "Op 1 januari tekent hij elders"

door
Manager Rode Duivel kondigt vertrek aan:

Dedryck Boyata speelde onverwacht een heel sterk Wereldkampioenschap met de Rode Duivels in Rusland. De verdediger zou dat graag beloond zien met een knappe transfer maar Celtic ligt nog dwars.

Het contract van Boyata loopt eind juni 2019 af maar Celtic is niet zinnens om de Belg te laten gaan. Onlangs hebben de Schotten nog een bod van Fulham afgewezen. Celtic wil Boyata houden en eventueel Jason Denayer terughalen, waardoor de Schotse landskampioen met een Belgische centrale as in de verdediging wil spelen. 

Maar de soap rond Boyata blijft maar duren. Gisteren was de Rode Duivel afwezig op training in Schotland. Het Laatste Nieuws weet dat de officiële reden een rugblessure is. Maar de Schotse media weet dat Boyata een vertrek wil forceren.

UPDATE 16u03
Het lijkt er echt bovenarms op te zitten tussen Boyata en Celtic. Zijn manager Jacques Lichtenstein reageert bijzonder ontgoocheld op het feit dat de verdediger niet mag vertrekken. "Het is moeilijk. Het is onmogelijk dat deze pijn in minder dan een maand zal verdwijnen. Iedereen begrijpt dat hij in de laatste tien maanden van zijn contract zijn carrière niet op het spel kan zetten door te spelen met een lichte blessure. Als een speler nog twee of drie jaar contract heeft, doet hij dat soms wel", klinkt het in La Dernière Heure.

Het zit Boyata vooral hoog dat hij niet alleen niet mag vertrekken, maar ook geen nieuw contractvoorstel gekregen heeft van Celtic. "Reden te meer dat hij zijn toekomst en die van zijn familie niet op het spel kan zetten door te spelen terwijl hij niet 100 procent is, ondanks de liefde die hij koestert voor de fans van Celtic. En daarom zal hij op 1 januari ook als vrije speler elders tekenen, zonder Celtic iets op te brengen."

LEES OOK: 'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Moet Boyata vertrekken bij Celtic?

Meest recent

Anderlecht heeft ruwe diamant: Hasi velt oordeel

RSC Anderlecht haalde sinds januari 2025 héél veel spelers in huis. Ook bij RSCA ...

5
5
Diakhon onder stoom: "Door hen lukt het nu wél"

Bij Club Brugge komt Mamadou Diakhon steeds meer boven water. De winger van 9 miljoen euro doet het ...

84
84
Hubert verklaart zeer matige prestatie van Union SG

Als Union SG dit seizoen weer de titel wil winnen, zal het toch stilaan beter moeten gaan ...

22
22
"Teleurgesteld dat ik geen kans kreeg bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren een aantal talenten. De Brusselaars zagen een ...

79
79
'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Union SG heeft zich in de Champions League regelmatig kunnen tonen. Eén speler heeft daar ...

103
103
Goudklompen in de JPL: RSCA, Club & co tellen hun geld

Er is méér dan genoeg talent in België. Het is een positief teken dat er steeds ...

98
98
'KRC Genk heeft 'vervanger' Sadick nu al beet'

KRC Genk heeft het financieel goed voor elkaar, maar de Limburgers moeten jaarlijks voor tientallen ...

266
266
Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Club Brugge won gisteren na een waar spektakelstuk met de nodige moeite van Zulte Waregem. Bij ...

376
376
Lukaku als voorbeeld: grote RSCA-droom leeft weer

Bij RSC Anderlecht hebben ze een geweldige jeugdopleiding en de Brusslaars zijn een garantie op ...

132
132
‘Anderlecht slaat hard toe: MLS-topper staat al klaar’

Anderlecht heeft z’n oog laten vallen op een jonge verdediger uit de MLS. Linksvoetig, ...

669
669
Forbs en Diakhon beiden verrast: "Heel raar"

Club Brugge won verdiend met 4-3 van Zulte Waregem. Blauw-Zwart slikt nog veel te veel tegengoals, ...

353
353
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

156
156
STVV als voorbeeld: straffe cijfers spreken boekdelen

STVV is een club die al jaren een gezond financieel beleid levert. Geen gekke aankopen, maar ...

130
130
Verhaeghe krijgt kritiek: "daar begon de ‘miserie’"

Club Brugge kent voorlopig een wisselvallig seizoen. Voorzitter Bart Verhaeghe scoorde de afgelopen ...

379
379
Hubert versus Hasi: een héél opvallende balans

David Hubert en Besnik Hasi zijn de laatste twee trainers van RSC Anderlecht. Is die wissel van de ...

177
177
Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

32
32
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

210
210
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

94
94
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

383
383
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

374
374
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

54
54
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

895
895
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

430
430
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

47
47
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

583
583

Meer sportnieuws