Manager Rode Duivel kondigt vertrek aan: "Op 1 januari tekent hij elders"

door
Manager Rode Duivel kondigt vertrek aan:

Dedryck Boyata speelde onverwacht een heel sterk Wereldkampioenschap met de Rode Duivels in Rusland. De verdediger zou dat graag beloond zien met een knappe transfer maar Celtic ligt nog dwars.

Het contract van Boyata loopt eind juni 2019 af maar Celtic is niet zinnens om de Belg te laten gaan. Onlangs hebben de Schotten nog een bod van Fulham afgewezen. Celtic wil Boyata houden en eventueel Jason Denayer terughalen, waardoor de Schotse landskampioen met een Belgische centrale as in de verdediging wil spelen. 

Maar de soap rond Boyata blijft maar duren. Gisteren was de Rode Duivel afwezig op training in Schotland. Het Laatste Nieuws weet dat de officiële reden een rugblessure is. Maar de Schotse media weet dat Boyata een vertrek wil forceren.

UPDATE 16u03
Het lijkt er echt bovenarms op te zitten tussen Boyata en Celtic. Zijn manager Jacques Lichtenstein reageert bijzonder ontgoocheld op het feit dat de verdediger niet mag vertrekken. "Het is moeilijk. Het is onmogelijk dat deze pijn in minder dan een maand zal verdwijnen. Iedereen begrijpt dat hij in de laatste tien maanden van zijn contract zijn carrière niet op het spel kan zetten door te spelen met een lichte blessure. Als een speler nog twee of drie jaar contract heeft, doet hij dat soms wel", klinkt het in La Dernière Heure.

Het zit Boyata vooral hoog dat hij niet alleen niet mag vertrekken, maar ook geen nieuw contractvoorstel gekregen heeft van Celtic. "Reden te meer dat hij zijn toekomst en die van zijn familie niet op het spel kan zetten door te spelen terwijl hij niet 100 procent is, ondanks de liefde die hij koestert voor de fans van Celtic. En daarom zal hij op 1 januari ook als vrije speler elders tekenen, zonder Celtic iets op te brengen."

Moet Boyata vertrekken bij Celtic?

Meest recent

Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

17
17
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

52
52
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

68
68
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

344
344
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

187
187
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

108
108
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

34
34
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

37
37
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

142
142
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

141
141
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

473
473
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

107
107
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

201
201
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

44
44
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

151
151
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

146
146
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

346
346
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

147
147
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

98
98
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

407
407
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

74
74
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

156
156
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

174
174
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

351
351
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

490
490

Meer sportnieuws