Aanwinst Antwerp in vervelend parket: "Ben ik de club dankbaar voor"

246
Aanwinst Antwerp in vervelend parket:

De algemene verwachting is dat Luciano D'Onofrio in het uiterste slot van de zomermercato nog gaat uitpakken met een stevig transferoffensief. Al haalde de sportieve baas de voorbije weken ook al een aantal spelers naar de Bosuil. Jonathan Bolingi bijvoorbeeld, groeide al snel uit tot een sterkhouder bij de Great Old.


Toch zit de Congolees momenteel niet zo goed in zijn vel. Zijn gezin krijgt immers maar geen visum om naar België af te reizen en dat begint toch door te wegen. "Zeker omdat ik deze zomer getrouwd ben en mijn echtgenote en kind nog altijd in Congo zitten. Hun visums zijn geblokkeerd door de diplomatieke ­spanningen met België. Hopelijk brengen de Congolese verkiezingen in december daar verandering in. Daardoor kan ik me moeilijk ontspannen, want naast het voetbal ben ik bijna alleen maar bezig met hun situatie", getuigt hij in Gazet van Antwerpen.

Bolingi kan het wel appreciëren dat Antwerp de nodige moeite doet om hem te helpen bij deze vervelende situatie. "De club heeft wel al enorm veel moeite gedaan om hen naar hier te krijgen door hen uit te nodigen. Daar ben ik ­Antwerp erg dankbaar voor. Ze hebben geholpen met alle documenten in orde te brengen, maar voorlopig blijft de relatie tussen Congo en België het probleem. Als ze eenmaal hier zijn, zal dat enorme ­opluchting zijn en zullen mijn prestatie op het veld ook ­alleen maar beter worden."

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Indien één persoon een werkvergunning krijgt, moet dat ook voor de rest van zijn gezinsleden ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

16
16
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

24
24
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

12
12
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

55
55
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

19
19
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

104
104
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

322
322
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

35
35
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

329
329
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

144
144
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

175
175
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

458
458
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

150
150
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

155
155
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

679
679
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

174
174
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

107
107
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

143
143
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

37
37
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

85
85
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

346
346
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

50
50
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

62
62
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

25
25
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

139
139

Meer sportnieuws