Aanwinst Antwerp in vervelend parket: "Ben ik de club dankbaar voor"

door
Aanwinst Antwerp in vervelend parket:

De algemene verwachting is dat Luciano D'Onofrio in het uiterste slot van de zomermercato nog gaat uitpakken met een stevig transferoffensief. Al haalde de sportieve baas de voorbije weken ook al een aantal spelers naar de Bosuil. Jonathan Bolingi bijvoorbeeld, groeide al snel uit tot een sterkhouder bij de Great Old.


Toch zit de Congolees momenteel niet zo goed in zijn vel. Zijn gezin krijgt immers maar geen visum om naar België af te reizen en dat begint toch door te wegen. "Zeker omdat ik deze zomer getrouwd ben en mijn echtgenote en kind nog altijd in Congo zitten. Hun visums zijn geblokkeerd door de diplomatieke ­spanningen met België. Hopelijk brengen de Congolese verkiezingen in december daar verandering in. Daardoor kan ik me moeilijk ontspannen, want naast het voetbal ben ik bijna alleen maar bezig met hun situatie", getuigt hij in Gazet van Antwerpen.

Bolingi kan het wel appreciëren dat Antwerp de nodige moeite doet om hem te helpen bij deze vervelende situatie. "De club heeft wel al enorm veel moeite gedaan om hen naar hier te krijgen door hen uit te nodigen. Daar ben ik ­Antwerp erg dankbaar voor. Ze hebben geholpen met alle documenten in orde te brengen, maar voorlopig blijft de relatie tussen Congo en België het probleem. Als ze eenmaal hier zijn, zal dat enorme ­opluchting zijn en zullen mijn prestatie op het veld ook ­alleen maar beter worden."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

Indien één persoon een werkvergunning krijgt, moet dat ook voor de rest van zijn gezinsleden ...

Meest recent

Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

10
10
'Club lacht groen op mercato: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

66
66
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

364
364
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

118
118
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

195
195
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

48
48
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

87
87
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

81
81
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

243
243
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

48
48
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

185
185
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

148
148
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

292
292
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

71
71
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

194
194
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

188
188
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

145
145
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

105
105
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

89
89
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

93
93
Fans steigeren over deze afwezige bij Duivels: "Crimineel!"

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK met een stage in de Verenigde ...

198
198
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert 3 nieuwkomers uit hoed

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag zijn selectie bekendgemaakt voor de aankomende stage van de Rode ...

257
257
'Man Utd slikt: flop van 85 miljoen gratis de deur uit'

Manchester United heeft zich de laatste maanden herpakt en lijkt zich als derde in het klassement in ...

97
97
'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Yves Vanderhaeghe kende vorig seizoen een ultrakorte passage bij KV Kortrijk, waar hij na amper twee ...

230
230
Garcia wrijft zich in handen met De Bruyne-nieuws

Om 13u maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels bekend voor de stage in de Verenigde ...

51
51

Meer sportnieuws