Club Brugge wint zonder problemen van zwak KV Kortrijk

door
Club Brugge wint zonder problemen van zwak KV Kortrijk

Club Brugge heeft zijn derde opeenvolgende zege van de competitie geboekt door met 3-0 te winnen van KV Kortrijk. Arnaud Danjuma was de grote man met twee goals na amper acht minuten. Bij KV Kortrijk zijn de problemen allerminst opgelost.


Club Brugge begon ijzersterk aan de partij want Arnaud Danjuma scoorde al na enkele minuten de 1-0. Amper vijf minuten later was de Nederlander weer succesvol. Hij kwam weer naar binnen en scoorde opnieuw: 2-0. Club was heer en meester en was enkele keren gevaarlijk, maar na een half uur herstelde Kortrijk inzake balbezit het evenwicht en Ilombe Mboyo kon koppen. Karlo Letica was alert en Club weer wakker. Hans Vanaken (lat) en Benoit Poulain waren nog gevaarlijk maar het bleef 2-0 bij de rust.

Kortrijk begon beter aan de tweede helft, maar toen was er het moment van Siebe Schrijvers. Hij deed een panna bij Christophe Lepoint en krulde de bal mooi voorbij Thomas Kaminski: 3-0. Kortrijk kreeg nog wel een aantal kansen, maar het bleef na 90 minuten 3-0. Een oververdiende zege voor Blauw-Zwart, waar Loïc Openda in de 80ste minuut zijn competitiedebuut maakte.

Scoreverloop:
1-0 (03') Arnaud Danjuma
2-0 (08') Arnaud Danjuma
3-0 (50') Siebe Schrijvers

LEES OOK: 'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Is Club Brugge versterkt ten opzichte van vorig seizoen?

Meest recent

'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

10
10
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

12
12
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

18
18
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

28
28
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

19
19
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

356
356
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

124
124
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

295
295
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

30
30
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

286
286
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

197
197
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

161
161
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

294
294
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

185
185
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

452
452
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

140
140
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

45
45
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

245
245
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

446
446
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

48
48
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

133
133
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

526
526
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

290
290
'Lukaku-soap duurt voort: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

541
541

Meer sportnieuws