Limbombe schept klaarheid in transferkluwen: "Hij en niemand anders"

433
Limbombe schept klaarheid in transferkluwen:

Anthony Limbombe had deze zomer gehoopt op een WK-selectie, om daarna een mooie transfer te kunnen maken. Maar mede door een blessure ging hij niet mee naar Rusland en ook zijn gehoopte transfer blijft voorlopig uit. Op de dag dat de zomermercato sluit in Engeland is het zelfs nog maar de vraag of zijn overgang er überhaupt wel van komt deze zomer.

Volgens Het Nieuwsblad is zich momenteel een nachtmerrie-scenario aan het voltrekken voor de winger. Telkens een buitenlandse club concreet werd, doken er problemen op. Een overgang naar Huddersfield leek in de maak, maar een discussie rond zijn salaris gooide roet in het eten. Daarnaast wilden een pak makelaars hun graantje meepikken en zo werd Limbombe bij clubs aangeboden door verschillende vertegenwoordigers die hij niet eens kende. Hierdoor werd zijn reputatie danig aangetast en werden geïnteresseerde ploegen afgeschrikt.

Ondertussen legde de speler zijn lot in handen van makelaarsbureau Base Soccer, dat de nodige connecties in Engeland heeft. Maar enkele uren voor het sluiten van de deadline lijkt geen enkele Premier League-club bereikt op door te duwen. Er worden nu alternatieve-pistes in Duitsland, Spanje en Frankrijk gezocht.

UPDATE 14u16
Limbombe is de vele verhalen die over zijn situatie de ronde doen beu en schept voor eens en altijd klaarheid. "Mogi Bayat is mijn zaakwaarnemer. En niemand anders. Hij is gemachtigd om mijn transfer te realiseren", verklaart de Ebbenhouten Schoen aan Het Laatste Nieuws. Limbombe hoopt dat hij op deze manier eindelijk met rust gelaten zal worden door andere makelaars.

LEES OOK: Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Denk je dat dat Limbombe zal helpen?

Meest recent

Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

13
13
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

15
15
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

57
57
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

168
168
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

323
323
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

202
202
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

219
219
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

51
51
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

271
271
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

118
118
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

40
40
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

40
40
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

36
36
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

111
111
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

99
99
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

56
56
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

38
38
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

38
38
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

132
132
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

57
57
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

285
285
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110

Meer sportnieuws