Transfer Dendoncker lijkt rond, Rode Duivel al gespot in shirt nieuwe club

822 stemmen
Transfer Dendoncker lijkt rond, Rode Duivel al gespot in shirt nieuwe club

Anderlecht is Isaac Kiese Thelin al kwijt aan Bayer Leverkusen. Maar voor Lukasz Teodorczyk, Kara Mbodj, Ivan Obradovic en Leander Dendoncker moet nog dringend een oplossing gezocht worden. Anderlecht hoopt die laatste nog te kunnen slijten aan een Engelse ploeg.

Het lijkt er immers sterk op dat Dendoncker op weg is naar Wolverhampton, verschillende Engelse media maken nu gewag van de onderhandelingen. Van Crystal Palace lijkt geen sprake meer. Volgens Wolves-watcher Tim Nash staan zelfs vandaag nog de medische testen van de Rode Duivel op het programma. Met de transfer zou zo'n 13,3 miljoen euro gemoeid zijn, iets wat ook de Mirror bevestigt.

UPDATE 22u53

Het heeft er momenteel alle schijn van dat Dendoncker vlak voor het sluiten van de Engelse deadline bij Wolverhampton aan de slag zal gaan. Ook de Engelse openbare omroep BBC, die mag bestempeld worden als goed betrouwbaar, bevestigt dat de middenvelder/verdediger dicht bij een overgang naar het Molineux Stadium staat. Er zouden zelfs al medische proeven gepland staan en normaal gezien geraakt de overgang perfect rond voor het verstrijken van de deadline.

Ook de BBC heeft het over een marktwaarde van 12 miljoen pond, zo'n 13.3 miljoen euro, maar dat wil niet zeggen dat dit ook de officiële transfersom is.

UPDATE 09/08
Het lijkt slechts een kwestie van tijd te zijn vooraleer de transfer van Dendoncker volledig rond zal zijn. Door Sky Sports werd de Rode Duivel alvast gespot in een shirtje van Wolverhampton, zoals uit onderstaande video blijkt. Volgens Het Laatste Nieuws heeft hij tot 2022 getekend bij de Premier League-club, dat 13 à 15 miljoen euro zou betalen.


LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Goede club voor Dendoncker?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

73
73
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

44
44
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

83
83
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

177
177
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

78
78
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

172
172
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

440
440
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

106
106
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

529
529
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

304
304
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

645
645
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

164
164
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

409
409
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

184
184
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

121
121
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

116
116
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

302
302
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

320
320
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

453
453
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

493
493
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

514
514
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

183
183
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

219
219
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

89
89

Meer sportnieuws