Malinovskyi laat zich uit over zomers vertrek bij Genk

door
Malinovskyi laat zich uit over zomers vertrek bij Genk

KRC Genk speelde zondag 1-1-gelijk in de derby tegen STVV, maar had die wedstrijd altijd moeten winnen. De ploeg van coach Philippe Clement verzamelde immers de ene na de andere kans, maar scoren lukte uiteindelijk maar één keer. En het was niet toevallig Ruslan Malinovskyi die de netten deed trillen met een héérlijke vrije trap.


De Oekraïense middenvelder is dan ook aan een weergaloos seizoensbegin bezig. Maar dat zullen ook buitenlandse clubs ongetwijfeld al hebben opgemerkt, de vraag is dan ook of hij het seizoen gewoon zal uitdoen in Genk. "Je weet nooit hoe de club zal reageren als een ploeg aanklopt met een mooi bod voor mij. Maar het is niet zo dat ik weg wil. Ik heb een goed gevoel bij dit seizoen. De sfeer is nooit beter geweest en deze ploeg heeft het potentieel om mee te doen voor de hoofdprijs", stelt hij de supporters ietwat gerust.

Voor Genk is het in ieder geval belangrijk dat de middenvelder gewoon blijft. Zijn vrije trap is inmiddels immers een gevreesd wapen geworden. Iets waar Malinovskyi de voorbije maanden dan ook aan gewerkt heeft. "Ik heb de beelden geanalyseerd en de conclusie was dat ik te recht op de bal stond. Ik heb mijn aanloop lichtjes aangepast en dat resulteert in een beter evenwicht tussen kracht en controle", verklapt hij zijn geheim in Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

Malinovskyi zou zijn plaats hebben in een grotere competitie ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

19
19
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

15
15
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

31
31
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

120
120
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

219
219
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

47
47
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

78
78
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

222
222
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

239
239
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

44
44
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

109
109
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

203
203
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

62
62
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

189
189
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

110
110
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

91
91
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

91
91
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

97
97
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

231
231
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

258
258
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

163
163
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

88
88
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

253
253
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

530
530

Meer sportnieuws