OFFICIEEL: AA Gent bereikt akkoord over miljoenentransfer

204 stemmen
OFFICIEEL: AA Gent bereikt akkoord over miljoenentransfer

AA Gent verwachtte deze zomer enkele sterkhouders kwijt te spelen, maar tot dusver lopen ze nog allemaal gewoon rond in de Ghelamco Arena. Moses Simon zag zijn transfer in rook opgaan door een blessure, terwijl Lovre Kalinic ook gewoon lijkt te blijven.

Ook van Samuel Kalu werd verwacht dat hij zou vertrekken en dat lijkt nu toch nog te gaan gebeuren. AA Gent zou vandaag een officieel bod binnengekregen hebben van Girondins Bordeaux. Met dat nieuws komt L'Equipe naar buiten.

Het is de Franse eersteklasser dus menens om de 20-jarige Nigeriaan binnen te halen. De clubs onderhandelen nu verder over het bod. Kalu speelt sinds januari 2017 voor de Buffalo's, die hem destijds wegplukten bij AS Trencin.

UPDATE 17u45 
AA Gent kan financieel een zeer mooie zaak doen bij de transfer van Kalu. Volgens L'Equipe zal Bordeaux immers een transfersom van 8 miljoen euro plus bonussen op tafel leggen voor de flankaanvaller. De Buffalo's maken zo een aanzienlijke winst, want in januari 2017 betaalden ze slechts 1 miljoen euro om Kalu weg te plukken bij AS Trencin. Het wordt zo de tweede grote uitgaande transfer van Gent deze zomer, want eerder betaalde Spartak Moskou ook al 8 miljoen euro voor Samuel Gigot.

UPDATE 05/08
Bordeaux en AA Gent hebben net een akkoord gevonden rond de transfer van Kalu. De Franse club meldt op hun Twitteraccount dat beide clubs tot een vergelijk gekomen zijn. Het is enkel nog wachten op de administratieve afhandeling en de handtekening van de speler zelf. Details over de transferprijs of duur van het contract zijn nog niet geweten, maar daar komt ongetwijfeld binnenkort nieuws over.

LEES OOK: Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Zal AA Gent 8 miljoen vangen voor Kalu?

Meest recent

Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

67
67
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

146
146
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

112
112
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

100
100
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

69
69
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

87
87
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

217
217
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

218
218
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

84
84
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

38
38
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

74
74
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

514
514
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

185
185
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

439
439
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

489
489
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

166
166
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

88
88
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

236
236
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

135
135
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

88
88
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

336
336
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

254
254
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

108
108
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

108
108
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

275
275

Meer sportnieuws