OFFICIEEL: AA Gent bereikt akkoord over miljoenentransfer

door
OFFICIEEL: AA Gent bereikt akkoord over miljoenentransfer

AA Gent verwachtte deze zomer enkele sterkhouders kwijt te spelen, maar tot dusver lopen ze nog allemaal gewoon rond in de Ghelamco Arena. Moses Simon zag zijn transfer in rook opgaan door een blessure, terwijl Lovre Kalinic ook gewoon lijkt te blijven.

Ook van Samuel Kalu werd verwacht dat hij zou vertrekken en dat lijkt nu toch nog te gaan gebeuren. AA Gent zou vandaag een officieel bod binnengekregen hebben van Girondins Bordeaux. Met dat nieuws komt L'Equipe naar buiten.

Het is de Franse eersteklasser dus menens om de 20-jarige Nigeriaan binnen te halen. De clubs onderhandelen nu verder over het bod. Kalu speelt sinds januari 2017 voor de Buffalo's, die hem destijds wegplukten bij AS Trencin.

UPDATE 17u45 
AA Gent kan financieel een zeer mooie zaak doen bij de transfer van Kalu. Volgens L'Equipe zal Bordeaux immers een transfersom van 8 miljoen euro plus bonussen op tafel leggen voor de flankaanvaller. De Buffalo's maken zo een aanzienlijke winst, want in januari 2017 betaalden ze slechts 1 miljoen euro om Kalu weg te plukken bij AS Trencin. Het wordt zo de tweede grote uitgaande transfer van Gent deze zomer, want eerder betaalde Spartak Moskou ook al 8 miljoen euro voor Samuel Gigot.

UPDATE 05/08
Bordeaux en AA Gent hebben net een akkoord gevonden rond de transfer van Kalu. De Franse club meldt op hun Twitteraccount dat beide clubs tot een vergelijk gekomen zijn. Het is enkel nog wachten op de administratieve afhandeling en de handtekening van de speler zelf. Details over de transferprijs of duur van het contract zijn nog niet geweten, maar daar komt ongetwijfeld binnenkort nieuws over.

LEES OOK: De Bruyne-bommetje bij AA Gent: Leko rolt spierballen

Zal AA Gent 8 miljoen vangen voor Kalu?

Meest recent

UEL/UECL: Dubbele dreun Nederland, pijnlijke avond voor Sels

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

11
11
Horror-avond Genk: Europese optater, El Ouahdi afgevoerd

KRC Genk heeft donderdagavond andermaal een stevige tik geïncasseerd. In de League Phase van de ...

131
131
'Ophef bij Club Brugge: ook bestuur moet ingrijpen'

Club Brugge staat zondagavond voor de Jupiler Pro League-clash tegen landskampioen. Maar de aanloop ...

170
170
'Kompany trekt bleek weg: Man City plant transferraid'

Bayern München is indrukwekkend aan het seizoen begonnen. Tot dusver bleek geen enkele ploeg in ...

55
55
Jan Mulder trekt vernietigende Anderlecht-conclusie

Tijdens de eerste volledige Europese week van het seizoen, moet RSC Anderlecht thuis vanuit een ...

168
168
De Bruyne doet tegenstander duizelen: "Als hij het veld opkomt ..."

Net op het moment dat de twijfels over zijn overstap naar SSC Napoli opnieuw de kop begonnen op te ...

68
68
Selectie Garcia: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Volgende week blazen de Rode Duivels voor de tweede keer dit seizoen verzamelen. In hun ...

315
315
UEL/UECL: Nederlandse stunt, Meunier en co winnen topper

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

53
53
"Hij werd écht geduwd" - Union bestolen in Champions League?

Het is Union SG niet gelukt om voor de tweede speeldag op rij te stunten in de Champions League. De ...

115
115
'Nieuwe miljoenendeal Club: grootmacht in tribunes'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een rist sterkhouders, maar ...

179
179
Genk-Ferencvaros: Fink kiest vier wissels in basiself

De Europese week was voorlopig geen succes voor de Belgische clubs, aan KRC Genk om daar verandering ...

47
47
Anderlecht vs. Standard: Zetterberg doet voorspelling

Alvorens de nationale ploegen opnieuw aan zet zijn, staat nog een fraai weekend in de Jupiler Pro ...

192
192
Club Brugge slikt: voorwaarde voor volgende ronde UCL

De eerste Belgische nederlaag in de League Phase van de Champions League is een feit dit seizoen. ...

534
534
Italianen geloven ogen niet na actie De Bruyne in 74ste minuut

Kevin De Bruyne toonde zich woensdagavond de grote man bij zijn club SSC Napoli. Met twee fraaie ...

331
331
Pijnlijke aftocht: Union-sterkhouder met grond gelijk gemaakt

Daags na de slipper van Club Brugge op Atalanta BC, heeft ook Union SG zijn eerste nederlaag in de ...

232
232
'Rampenplan Club Brugge: exit Jackers, nieuwe doelman?'

Club Brugge speelt met vuur op de meest impactvolle positie. De rotatie tussen Mignolet en Jackers ...

632
632
Garcia klapt uit de biecht: vervanger Lukaku bekend?

Binnen iets meer dan een week nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië en Wales. Voor ...

157
157
De Bruyne-bommetje bij AA Gent: Leko rolt spierballen

Met twee assists tegen Sporting vereffende Kevin De Bruyne woensdag in de Champions League zijn ...

138
138
Lotte Vanwezemael doet spraakmakende Courtois-onthulling

Hoe diep ging Lotte Vanwezemael écht met Courtois? In haar radioshow BLOOT onthult ze plots ...

170
170
'Antwerp luidt alarmbel: Overmars legt Wils ultimatum op'

Het gaat van kwaad naar erger bij Antwerp, dat na de nederlaag tegen Zulte Waregem achterblijft met ...

454
454
Fink slaakt zucht van opluchting: 5 wissels in Genk?

De crisis is verbannen bij KRC Genk, dat in de Europa League donderdag Ferencvaros over de vloer ...

142
142
Brusselmans zet BV-wereld op zijn kop: "Levensgevaarlijk!"

Herman Brusselmans kreeg het de afgelopen tijd al zwaar te verduren. De BV stond in het oog van een ...

123
123
'Club Brugge keert kar: nieuw toptarget op verlanglijst'

Club Brugge leek op weg naar een nieuwe stunt in de Champions League, tot Atalanta foutjes van Cisse ...

1105
1105
Coucke kan cashen: Anderlecht deels in Qatarese handen?

Het is ondertussen bijna een maand geleden dat Wouter Vandenhaute aan de kant werd geschoven als ...

973
973
Roland Duchâtelet voor schut gezet: "Wist er niks van!"

Hij was ooit de man die STVV naar een hoger professioneel niveau tilde, maar tegelijk ook heel wat ...

181
181

Meer sportnieuws