OFFICIEEL: AA Gent bereikt akkoord over miljoenentransfer

door
OFFICIEEL: AA Gent bereikt akkoord over miljoenentransfer

AA Gent verwachtte deze zomer enkele sterkhouders kwijt te spelen, maar tot dusver lopen ze nog allemaal gewoon rond in de Ghelamco Arena. Moses Simon zag zijn transfer in rook opgaan door een blessure, terwijl Lovre Kalinic ook gewoon lijkt te blijven.

Ook van Samuel Kalu werd verwacht dat hij zou vertrekken en dat lijkt nu toch nog te gaan gebeuren. AA Gent zou vandaag een officieel bod binnengekregen hebben van Girondins Bordeaux. Met dat nieuws komt L'Equipe naar buiten.

Het is de Franse eersteklasser dus menens om de 20-jarige Nigeriaan binnen te halen. De clubs onderhandelen nu verder over het bod. Kalu speelt sinds januari 2017 voor de Buffalo's, die hem destijds wegplukten bij AS Trencin.

UPDATE 17u45 
AA Gent kan financieel een zeer mooie zaak doen bij de transfer van Kalu. Volgens L'Equipe zal Bordeaux immers een transfersom van 8 miljoen euro plus bonussen op tafel leggen voor de flankaanvaller. De Buffalo's maken zo een aanzienlijke winst, want in januari 2017 betaalden ze slechts 1 miljoen euro om Kalu weg te plukken bij AS Trencin. Het wordt zo de tweede grote uitgaande transfer van Gent deze zomer, want eerder betaalde Spartak Moskou ook al 8 miljoen euro voor Samuel Gigot.

UPDATE 05/08
Bordeaux en AA Gent hebben net een akkoord gevonden rond de transfer van Kalu. De Franse club meldt op hun Twitteraccount dat beide clubs tot een vergelijk gekomen zijn. Het is enkel nog wachten op de administratieve afhandeling en de handtekening van de speler zelf. Details over de transferprijs of duur van het contract zijn nog niet geweten, maar daar komt ongetwijfeld binnenkort nieuws over.

LEES OOK: Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

Zal AA Gent 8 miljoen vangen voor Kalu?

Meest recent

Update marktwaarden JPL: grote winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

8
8
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

191
191
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

92
92
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

91
91
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

235
235
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

98
98
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

111
111
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

24
24
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

219
219
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

196
196
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

261
261
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

114
114
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

282
282
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

168
168
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

92
92
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

249
249
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

36
36
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

168
168
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

116
116
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

297
297
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

195
195
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

92
92
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

234
234
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

182
182
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

439
439

Meer sportnieuws