OFFICIEEL: AA Gent bereikt akkoord over miljoenentransfer

204 stemmen
OFFICIEEL: AA Gent bereikt akkoord over miljoenentransfer

AA Gent verwachtte deze zomer enkele sterkhouders kwijt te spelen, maar tot dusver lopen ze nog allemaal gewoon rond in de Ghelamco Arena. Moses Simon zag zijn transfer in rook opgaan door een blessure, terwijl Lovre Kalinic ook gewoon lijkt te blijven.

Ook van Samuel Kalu werd verwacht dat hij zou vertrekken en dat lijkt nu toch nog te gaan gebeuren. AA Gent zou vandaag een officieel bod binnengekregen hebben van Girondins Bordeaux. Met dat nieuws komt L'Equipe naar buiten.

Het is de Franse eersteklasser dus menens om de 20-jarige Nigeriaan binnen te halen. De clubs onderhandelen nu verder over het bod. Kalu speelt sinds januari 2017 voor de Buffalo's, die hem destijds wegplukten bij AS Trencin.

UPDATE 17u45 
AA Gent kan financieel een zeer mooie zaak doen bij de transfer van Kalu. Volgens L'Equipe zal Bordeaux immers een transfersom van 8 miljoen euro plus bonussen op tafel leggen voor de flankaanvaller. De Buffalo's maken zo een aanzienlijke winst, want in januari 2017 betaalden ze slechts 1 miljoen euro om Kalu weg te plukken bij AS Trencin. Het wordt zo de tweede grote uitgaande transfer van Gent deze zomer, want eerder betaalde Spartak Moskou ook al 8 miljoen euro voor Samuel Gigot.

UPDATE 05/08
Bordeaux en AA Gent hebben net een akkoord gevonden rond de transfer van Kalu. De Franse club meldt op hun Twitteraccount dat beide clubs tot een vergelijk gekomen zijn. Het is enkel nog wachten op de administratieve afhandeling en de handtekening van de speler zelf. Details over de transferprijs of duur van het contract zijn nog niet geweten, maar daar komt ongetwijfeld binnenkort nieuws over.

LEES OOK: Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Zal AA Gent 8 miljoen vangen voor Kalu?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

22
22
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

196
196
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

79
79
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

109
109
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

160
160
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

93
93
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

148
148
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

51
51
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

312
312
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

110
110
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

661
661
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

70
70
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

270
270
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

292
292
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

585
585
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

475
475
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

785
785
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

118
118
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

190
190
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

246
246
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

174
174
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

168
168

Meer sportnieuws