'Club Brugge heeft toch miniem kansje op doublure Nakamba'

door
'Club Brugge heeft toch miniem kansje op doublure Nakamba'

Club Brugge moet het ook zondag in Moeskroen zonder één van zijn absolute steunpilaren doen. Marvelous Nakamba is stilaan volledig hersteld van zijn blessure, maar de wedstrijd op Le Canonnier komt voor de Zimbabwaan echter nog te vroeg. En dus zal Mats Rits wellicht opnieux de rol van meest defensieve middenvelder op zich nemen. 


Die voelt zich echter het best in zijn sas als hij iets hoger mag spelen, als vervanger van Nakamba is Rits dan ook slechts een noodoplossing. Iets wat coach Ivan Leko vrijdagmiddag nog beaamde. "De 6 is niet zijn beste positie. Sowieso zoeken we daar ook nog iemand extra, normaal gezien komt daar nog iemand bij", klonk het op zijn wekelijkse persbabbel. 

En mogelijk komt die doublure uit Frankrijk. Zo meldt Footmercato dat Blauw-Zwart meer dan concrete interesse toont in Jeando Fuchs. Deze 20-jarige controleur is momenteel eigendom van Sochaux en draagt de aanvoerdersband bij de Franse U20-selectie. Het Brugse bestuur zal wel stevig aan de bak moeten om het toptalent binnen te halen, Sochaux wil hem immers absoluut niet verkopen.

UPDATE 04/08
Na Footmercato meldt ook Get Football News France dat het voor Club Brugge moeilijk onderhandelen wordt met Sochaux omtrent de komst van Jeandro Fuchs. De website weet dat het Zwitserse Sion eerder al pogingen waagde om hem binnen te halen, maar Sochaux lag telkens dwars. Maar er is toch nog een lichtpuntje voor Club Brugge in dit dossier. Fuchs heeft nog een contract voor één jaar lopen in Frankrijk. Als Sochaux nog een duit wil ontvangen voor hun middenvelder, dan zullen ze hem deze zomer moeten verkopen. De uitspraken dat de Fransen Fuchs niet willen verkopen kan dus aanzien worden als een onderhandelingstactiek. Zijn marktwaarde wordt op 1 miljoen euro geschat.

LEES OOK: Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Vertrekt Nakamba binnenkort bij Club Brugge?

Meest recent

Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

36
36
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

33
33
Recordman Kompany: Bayern weldra nog een stuk sterker?

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

40
40
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

88
88
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

95
95
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

76
76
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

192
192
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

98
98
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

454
454
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

143
143
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

341
341
De Condé kraakt Fink: KRC Genk 2.0 op titelkoers?

De uitschuiver tegen Ferencvaros in de League Phase van de Europa League is uitgewist. Dankzij een ...

200
200
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

90
90
Rudi Garcia verbaast met uitspraken over Tielemans

Rudi Garcia heeft zijn 26-koppige selectie voor de WK-kwalificatiematchen tegen Liechtenstein en ...

132
132
Hayen vreest Anderlecht: Hasi vindt succesformule

RSC Anderlecht ontvangt zondag Club Brugge in het Lotto Park, het nummer drie tegen het nummer twee ...

277
277
Wils met rug tegen muur: Antwerp-bestuur grijpt in

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old staat voorlaatste in de ...

193
193
Van der Elst over Club-sterkhouder: “Kan mee bij Barça”

Club Brugge speelde in de Champions League 3-3 gelijk tegen FC Barcelona. Een ongelooflijke stunt en ...

320
320
Rudi Garcia verrast met boodschap voor Nicky Hayen

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt voor de ...

239
239
Charleroi in vrije val: De Mil grijpt keihard in

Het is voor Rik De Mil al een bewogen seizoen geweest. Hij zag met Charleroi al snel het Europese ...

51
51
Eindelijk Vermant: Garcia geeft uitleg bij zijn keuze

De Rode Duivels moeten volgende week tegen Kazachstan en Liechtenstein hun ticket voor het WK 2026 ...

97
97
Garcia heeft 2 verrassingen in petto in selectie Duivels

Bondscoach Rudi Garcia heeft zijn selectie bekendgemaakt voor de laatste twee ...

146
146
Nieuwe domper Lavia: Maresca komt met update

Chelsea beleefde deze week een pijnlijke avond in de Champions League, want het kwam niet verder dan ...

112
112
'Strijd om Tresoldi barst los: grote verrassing in de maak'

Er was de voorbije maanden toch wat twijfel rond Club Brugge, nadat het in de zomer weer een pak ...

337
337
Bedankt Genk: België op koers voor 2 rechtstreekse CL-tickets

De Belgische clubs zijn erin geslaagd om zich deze week te tonen in Europa. Union slaagde in de ...

328
328
TRANSFERUURTJE: 'Grootmachten melden zich bij Club, Ajax grijpt in'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

219
219

Meer sportnieuws