'Club Brugge heeft toch miniem kansje op doublure Nakamba'

door
'Club Brugge heeft toch miniem kansje op doublure Nakamba'

Club Brugge moet het ook zondag in Moeskroen zonder één van zijn absolute steunpilaren doen. Marvelous Nakamba is stilaan volledig hersteld van zijn blessure, maar de wedstrijd op Le Canonnier komt voor de Zimbabwaan echter nog te vroeg. En dus zal Mats Rits wellicht opnieux de rol van meest defensieve middenvelder op zich nemen. 


Die voelt zich echter het best in zijn sas als hij iets hoger mag spelen, als vervanger van Nakamba is Rits dan ook slechts een noodoplossing. Iets wat coach Ivan Leko vrijdagmiddag nog beaamde. "De 6 is niet zijn beste positie. Sowieso zoeken we daar ook nog iemand extra, normaal gezien komt daar nog iemand bij", klonk het op zijn wekelijkse persbabbel. 

En mogelijk komt die doublure uit Frankrijk. Zo meldt Footmercato dat Blauw-Zwart meer dan concrete interesse toont in Jeando Fuchs. Deze 20-jarige controleur is momenteel eigendom van Sochaux en draagt de aanvoerdersband bij de Franse U20-selectie. Het Brugse bestuur zal wel stevig aan de bak moeten om het toptalent binnen te halen, Sochaux wil hem immers absoluut niet verkopen.

UPDATE 04/08
Na Footmercato meldt ook Get Football News France dat het voor Club Brugge moeilijk onderhandelen wordt met Sochaux omtrent de komst van Jeandro Fuchs. De website weet dat het Zwitserse Sion eerder al pogingen waagde om hem binnen te halen, maar Sochaux lag telkens dwars. Maar er is toch nog een lichtpuntje voor Club Brugge in dit dossier. Fuchs heeft nog een contract voor één jaar lopen in Frankrijk. Als Sochaux nog een duit wil ontvangen voor hun middenvelder, dan zullen ze hem deze zomer moeten verkopen. De uitspraken dat de Fransen Fuchs niet willen verkopen kan dus aanzien worden als een onderhandelingstactiek. Zijn marktwaarde wordt op 1 miljoen euro geschat.

LEES OOK: 'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

Vertrekt Nakamba binnenkort bij Club Brugge?

Meest recent

Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

27
27
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

71
71
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

254
254
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

548
548
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

175
175
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

439
439
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

113
113
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

308
308
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

455
455
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

43
43
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

452
452
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

50
50
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

237
237
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

345
345
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

483
483
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

130
130
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

299
299
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

316
316
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

185
185
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

378
378
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

721
721
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

234
234
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

474
474
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

295
295

Meer sportnieuws