'Club Brugge heeft toch miniem kansje op doublure Nakamba'

door
'Club Brugge heeft toch miniem kansje op doublure Nakamba'

Club Brugge moet het ook zondag in Moeskroen zonder één van zijn absolute steunpilaren doen. Marvelous Nakamba is stilaan volledig hersteld van zijn blessure, maar de wedstrijd op Le Canonnier komt voor de Zimbabwaan echter nog te vroeg. En dus zal Mats Rits wellicht opnieux de rol van meest defensieve middenvelder op zich nemen. 


Die voelt zich echter het best in zijn sas als hij iets hoger mag spelen, als vervanger van Nakamba is Rits dan ook slechts een noodoplossing. Iets wat coach Ivan Leko vrijdagmiddag nog beaamde. "De 6 is niet zijn beste positie. Sowieso zoeken we daar ook nog iemand extra, normaal gezien komt daar nog iemand bij", klonk het op zijn wekelijkse persbabbel. 

En mogelijk komt die doublure uit Frankrijk. Zo meldt Footmercato dat Blauw-Zwart meer dan concrete interesse toont in Jeando Fuchs. Deze 20-jarige controleur is momenteel eigendom van Sochaux en draagt de aanvoerdersband bij de Franse U20-selectie. Het Brugse bestuur zal wel stevig aan de bak moeten om het toptalent binnen te halen, Sochaux wil hem immers absoluut niet verkopen.

UPDATE 04/08
Na Footmercato meldt ook Get Football News France dat het voor Club Brugge moeilijk onderhandelen wordt met Sochaux omtrent de komst van Jeandro Fuchs. De website weet dat het Zwitserse Sion eerder al pogingen waagde om hem binnen te halen, maar Sochaux lag telkens dwars. Maar er is toch nog een lichtpuntje voor Club Brugge in dit dossier. Fuchs heeft nog een contract voor één jaar lopen in Frankrijk. Als Sochaux nog een duit wil ontvangen voor hun middenvelder, dan zullen ze hem deze zomer moeten verkopen. De uitspraken dat de Fransen Fuchs niet willen verkopen kan dus aanzien worden als een onderhandelingstactiek. Zijn marktwaarde wordt op 1 miljoen euro geschat.

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Vertrekt Nakamba binnenkort bij Club Brugge?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

15
15
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

94
94
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

254
254
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

242
242
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

59
59
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

49
49
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

54
54
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

170
170
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

210
210
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

106
106
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

317
317
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

477
477
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

68
68
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

271
271
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

106
106
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

101
101
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1208
1208
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

419
419
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

364
364
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

163
163
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

125
125
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

586
586
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

173
173
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

207
207
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

589
589

Meer sportnieuws