Toekomst Mertens staat vast: "Ik hou heel veel van Dries"

832 stemmen
Toekomst Mertens staat vast:

Dries Mertens speelde geen top WK en verloor ook zijn basisplaats gedurende het tornooi, maar met zijn fraaie goal tegen Panama plaatste hij zich toch weer in de spotlights. En dus heerste in de voorbije weken opnieuw heel wat onduidelijkheid over zijn toekomst. Een aantal ploegen zouden hem immers willen wegplukken uit Napels.


Mertens werd deze zomer vooral aan Chelsea gelinkt. Zijn ex-coach Maurizio Sarri zwaait daar nu de plek en zou zijn goudhaantje willen meepakken naar Londen. Bovendien ziet Carlo Ancelotti, de nieuwe trainer van Napoli, in hem meer een vleugelspeler en zou hij zijn geliefde plek in het centrum van de aanvalslinie verliezen. De vertrekgeruchten namen dan ook toe, zelfs AS Roma werd genoemd als mogelijke bestemming. Maar het heeft er alle schijn van dat Mertens gewoon in Napels blijft voetballen.

Zo werd de notoire voorzitter Aurelio De Laurentiis gevraagd naar een mogelijk ruildeal tussen Mertens en Roma-winger Alessandro Florenzi. De Napoli-preses liet er echter weinig twijfel over bestaan. "Roma is misschien geïnteresseerd in Mertens, maar er speelt momenteel niets. Een ruildeal met Florenzi zou ik in ieder geval niet goedkeuren. Ik hou heel veel van Dries en wil hem houden", klonk het bij Radio Kiss Kiss.

LEES OOK: Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

Mertens doet er goed aan bij Napoli te blijven ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

102
102
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

35
35
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

24
24
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

58
58
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

21
21
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

82
82
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

94
94
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

66
66
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

366
366
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

335
335
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

369
369
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

231
231
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

359
359
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

651
651
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

476
476
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

41
41
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

271
271
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

794
794
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

71
71
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

341
341
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

427
427
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

285
285
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

236
236
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

287
287
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

679
679

Meer sportnieuws