De Vlieger jent Engelsen: "Hij is mijn nieuwe favoriet"

door
De Vlieger jent Engelsen:

"It's coming home", zo geloofden ze de voorbije weken allemaal in Engeland. Nadat ze de halve finale bereikten was het geloof in een tweede wereldtitel na 1966 zienderogen gestegen over het Kanaal, maar Kroatië zette de Engelsen hardhandig weer met de voetjes op de grond. En Geert De Vlieger kan enig leedvermaak niet verstoppen.


Na de confrontatie tussen Engeland en België in de groepsfase, door de Rode Duivels met 1-0 gewonnen na een goal van Adnan Januzaj, schreef Gary Lineker op Twitter dat Januzaj zijn nieuwe favoriet was om de Engelse Sportpersoonlijkheid van het Jaar te worden. De presentator doelde daarmee op het feit dat de goal van Januzaj ervoor zorgde dat Engeland in de 'makkelijkere' tabelhelft beland was en zo een grotere kans maakte om de finale te halen.

De Vlieger gooit die woorden nu echter als een boemerang terug in Lineker's gezicht. "Ivan Perisic is mijn nieuwe favoriet", knipoogt de analist. De ex-speler van Roeselare en Club Brugge was met een doelpunt en een assist woensdagavond de grote boeman van Engeland.


Zal België Engeland kloppen in de strijd om brons?

Meest recent

AA Gent slaat bal mis en laat twee kansen zélf onbenut

AA Gent haalt voorlopig hetzelfde niveau als vorig seizoen. Soms goed, maar ook soms echt matig. De ...

8
8
Hasi breekt zich het hoofd: drie wissels op komst?

RSC Anderlecht staat voor een zeer belangrijk duel tegen Club Brugge. Besnik Hasi heeft weinig ...

35
35
Genk vindt juiste recept: twee geniale ingevingen van Fink

KRC Genk won met 3-4 op het veld van Sporting Braga. Van een smeulend crisissfeertje is niets meer ...

34
34
STVV geniet van 'De Magiër': weldra een toptransfer?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. Ze spelen goed voetbal en ...

23
23
Zetterberg en Borkelmans eens over één ding: "Als dat gebeurt..."

RSC Anderlecht – Club Brugge blijft ook anno 2025 de grootste match in België. Paars-Wit ...

113
113
Belgisch talent weg bij PSV? "Dan bekijken we de opties"

Met Johan Bakayoko liet PSV afgelopen zomer zijn Belgische goudhaantje vertrekken, maar er staan nog ...

34
34
Trainerswissel bij Antwerp? Janssen spreekt klare taal

De Bosuil slaakte zaterdagavond een collectieve zucht van opluchting, want eindelijk slaagde Antwerp ...

110
110
Scorende Saelemaekers baalt, pijnlijke avond Pocognoli

Het is zaterdag geen fijne avond geworden voor de Belgen die aan de slag waren in de grote ...

53
53
Rode kaart helpt Antwerp eindelijk aan broodnodige zege

Antwerp is er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. Voor de eerste keer sinds ...

62
62
Gooit Mika Godts zijn eigen ruiten in bij Rode Duivels?

De voorbije dagen werden de selecties bekend gemaakt van de Rode Duivels en Jonge Duivels. ...

157
157
Kortrijk loopt in op Beveren, Club NXT verliest wéér

Zaterdagavond werden in de Challenger Pro League nog drie wedstrijden afgewerkt. KV Kortrijk is erin ...

87
87
Harde woorden bij Westerlo: "Dringend voor de spiegel staan"

Het draait de laatste weken plots vierkant bij Westerlo. Het sneuvelde in de beker meteen tegen ...

46
46
'Fabregas hoopt op transferbom bij Club Brugge'

Bij Club Brugge lieten ze vorige zomer al een pak sterkhouders vertrekken, maar ook in de komende ...

351
351
Hoogspanning op Bosuil: fans halen keihard uit naar bestuur

Antwerp zakte de voorbije weken weg in een diepe crisis. Het staat momenteel zelfs pas voorlaatste ...

140
140
Deschacht trekt conclusie: "Die spelers mist Anderlecht"

Zondag is het in de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de klassieker tussen Club Brugge en ...

107
107
Ultieme gelijkmaker verpest glansrol voor Trossard

Arsenal heeft zaterdag voor de derde keer dit seizoen punten laten liggen in de Premier League. Het ...

24
24
Charleroi herpakt zich en duwt Westerlo dieper in moeras

Charleroi heeft zich weer herpakt na de nederlaag in de Waalse derby. De Zebra's haalden het met 2-0 ...

10
10
Garcia onverbiddelijk: einde verhaal voor Rode Duivel

Rudi Garcia houdt van stabiliteit in zijn selectie. Ondanks de vele geblesseerden bij de Rode ...

309
309
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

709
709
Van Gucht zwaar aangepakt: "Narcist met groot ego!"

Andermaal staat Ruben Van Gucht in de belangstelling, dit keer niet om zijn werk bij televisie of ...

558
558
Rookgordijn in Anderlecht: Coucke herovert de macht

Zondag zijn alle ogen op de klassieker tussen RSC Anderlecht en Club Brugge. Een deel van de ...

377
377
'Belgisch voetbal weldra terug op Telenet & Proximus?'

Er is de afgelopen weken en maanden reeds heel wat inkt gevloeid over de uitzendingen van het ...

1821
1821
Mazzu raast door en pakt ook de scalp van Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League moest Cercle Brugge het namiddag opnemen tegen OH Leuven. Voor de twee toch ...

68
68
'Hasi houdt adem in: Anderlecht langer zonder De Cat?'

In een uitverkocht Lotto Park krijgt RSC Anderlecht zondag Club Brugge over de vloer. Met ...

231
231
Kompany vermijdt verlies, monsterzege voor Leverkusen

In de Bundesliga hoopte Vincent Kompany met Bayern München de zeventiende zege op rij te ...

72
72

Meer sportnieuws