Duitse pers lyncht Mannschaft: "Historische blamage van slome bende"

door
Duitse pers lyncht Mannschaft:

Argentinië kroop dinsdag nog door het oog van de naald, maar de eerste favoriet voor de eindzege is nu toch gesneuveld op het WK. Titelverdediger Duitsland werd immers koud gepakt door Zuid-Korea en moet het tornooi zonder pardon verlaten. Iets wat voor vernietigende reacties zorgt bij de pers en media in eigen land.


Bij Die Welt bijvoorbeeld, heeft men het over een 'historische blamage'. De krant wijst onder meer naar het voetballende onvermogen van Der Mannschaft. "De Zuid-Koreanen lieten Duitsland de bal en de controle over de wedstrijd. Maar de wereldkampioen kon totaal niks met het overwicht aanvangen", klinkt het.

Het bekende Der Kicker plaatst dan weer openlijk vraagtekens bij de toekomst van de bondscoach. "Alles moet in vraag gesteld worden na dit fiasco. Ook Löw." Daar wordt meteen een poll bijgeplaatst met de vraag of Löw nog steeds de juiste man is voor de nationale ploeg. Meer dan 77% van de deelnemers antwoordt 'neen'.

Ook BILD vindt niet dat Löw nu op post kan blijven. "Dit is de grootste Duitse blamage in de WK-geschiedenis. De 2-0-nederlaag tegen Zuid-Korea is het bittere einde van een rampzalige groepsfase. Maar de uitschakeling is niet meer dan verdiend. Was dit het dan voor bondscoach Joachim Löw?"

De openbare omroep ZDF is redelijk braaf, maar heeft het ook over een 'historische uitschakeling van de wereldkampioen'. Het slotakkoord is voor de Süddeutsche Zeitung Met deze match kan het hele toernooi van Duitsland worden samengevat: sloom voetbal, niks verrassends, volledig voorspelbaar. De hele ploeg ging als een slome bende de ondergang tegemoet."

De uitschakeling van Duitsland is verdiend ...

Meest recent

"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

0
0
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

18
18
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

37
37
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

25
25
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

117
117
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

60
60
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

534
534
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

66
66
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

353
353
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

135
135
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

196
196
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

224
224
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

187
187
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

171
171
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

417
417
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

318
318
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

93
93
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

171
171
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

340
340
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

307
307
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

271
271
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

54
54
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

215
215
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

463
463

Meer sportnieuws