Duitse pers lyncht Mannschaft: "Historische blamage van slome bende"

door
Duitse pers lyncht Mannschaft:

Argentinië kroop dinsdag nog door het oog van de naald, maar de eerste favoriet voor de eindzege is nu toch gesneuveld op het WK. Titelverdediger Duitsland werd immers koud gepakt door Zuid-Korea en moet het tornooi zonder pardon verlaten. Iets wat voor vernietigende reacties zorgt bij de pers en media in eigen land.


Bij Die Welt bijvoorbeeld, heeft men het over een 'historische blamage'. De krant wijst onder meer naar het voetballende onvermogen van Der Mannschaft. "De Zuid-Koreanen lieten Duitsland de bal en de controle over de wedstrijd. Maar de wereldkampioen kon totaal niks met het overwicht aanvangen", klinkt het.

Het bekende Der Kicker plaatst dan weer openlijk vraagtekens bij de toekomst van de bondscoach. "Alles moet in vraag gesteld worden na dit fiasco. Ook Löw." Daar wordt meteen een poll bijgeplaatst met de vraag of Löw nog steeds de juiste man is voor de nationale ploeg. Meer dan 77% van de deelnemers antwoordt 'neen'.

Ook BILD vindt niet dat Löw nu op post kan blijven. "Dit is de grootste Duitse blamage in de WK-geschiedenis. De 2-0-nederlaag tegen Zuid-Korea is het bittere einde van een rampzalige groepsfase. Maar de uitschakeling is niet meer dan verdiend. Was dit het dan voor bondscoach Joachim Löw?"

De openbare omroep ZDF is redelijk braaf, maar heeft het ook over een 'historische uitschakeling van de wereldkampioen'. Het slotakkoord is voor de Süddeutsche Zeitung Met deze match kan het hele toernooi van Duitsland worden samengevat: sloom voetbal, niks verrassends, volledig voorspelbaar. De hele ploeg ging als een slome bende de ondergang tegemoet."

De uitschakeling van Duitsland is verdiend ...

Meest recent

Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

25
25
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

183
183
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

19
19
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

44
44
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

32
32
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

106
106
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

516
516
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

142
142
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

120
120
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

124
124
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

155
155
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

327
327
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

545
545
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

42
42
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

52
52
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

32
32
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

72
72
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

29
29
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

162
162
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

63
63
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

54
54
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1475
1475
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

38
38
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

55
55
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

78
78

Meer sportnieuws