Duitse pers lyncht Mannschaft: "Historische blamage van slome bende"

door
Duitse pers lyncht Mannschaft:

Argentinië kroop dinsdag nog door het oog van de naald, maar de eerste favoriet voor de eindzege is nu toch gesneuveld op het WK. Titelverdediger Duitsland werd immers koud gepakt door Zuid-Korea en moet het tornooi zonder pardon verlaten. Iets wat voor vernietigende reacties zorgt bij de pers en media in eigen land.


Bij Die Welt bijvoorbeeld, heeft men het over een 'historische blamage'. De krant wijst onder meer naar het voetballende onvermogen van Der Mannschaft. "De Zuid-Koreanen lieten Duitsland de bal en de controle over de wedstrijd. Maar de wereldkampioen kon totaal niks met het overwicht aanvangen", klinkt het.

Het bekende Der Kicker plaatst dan weer openlijk vraagtekens bij de toekomst van de bondscoach. "Alles moet in vraag gesteld worden na dit fiasco. Ook Löw." Daar wordt meteen een poll bijgeplaatst met de vraag of Löw nog steeds de juiste man is voor de nationale ploeg. Meer dan 77% van de deelnemers antwoordt 'neen'.

Ook BILD vindt niet dat Löw nu op post kan blijven. "Dit is de grootste Duitse blamage in de WK-geschiedenis. De 2-0-nederlaag tegen Zuid-Korea is het bittere einde van een rampzalige groepsfase. Maar de uitschakeling is niet meer dan verdiend. Was dit het dan voor bondscoach Joachim Löw?"

De openbare omroep ZDF is redelijk braaf, maar heeft het ook over een 'historische uitschakeling van de wereldkampioen'. Het slotakkoord is voor de Süddeutsche Zeitung Met deze match kan het hele toernooi van Duitsland worden samengevat: sloom voetbal, niks verrassends, volledig voorspelbaar. De hele ploeg ging als een slome bende de ondergang tegemoet."

De uitschakeling van Duitsland is verdiend ...

Meest recent

Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

1
1
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

27
27
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

274
274
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

82
82
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

242
242
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

208
208
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

347
347
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

303
303
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

555
555
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

543
543
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

325
325
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

105
105
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

42
42
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

323
323
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

374
374
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

48
48
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

842
842
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

167
167
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

539
539
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

290
290
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

134
134
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

906
906
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

208
208
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

315
315

Meer sportnieuws