OFFICIEEL: Anderlecht heeft felbegeerde verdediger eindelijk beet

395 stemmen
OFFICIEEL: Anderlecht heeft felbegeerde verdediger eindelijk beet

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen inmiddels ingezet met de fysieke proeven voor de spelers. Maar de kern van Hein Vanhaezebrouck is nog lang niet volledig. Eerstdaags mag de trainer echter wel twee grote namen verwelkomen.


Zo bevestigt Het Laatste Nieuws dat RSCA helemaal rond is met AEK Athene wat betreft de transfer van Ognjen Vranjes. De Bosnische international was het defensieve toptarget geworden na het afketsen van de terugkeer van Chancel Mbemba. De onderhandelingen sleepten in eerste instantie nog wat aan, maar nu is er toch een akkoord gevonden. In totaal betalen de Brusselaars een vast bedrag van 3.2 miljoen euro, aangevuld met zo'n 500.000 aan bonussen.

En RSCA zou volgens de krant ook zijn nieuwe spits beet hebben. Zo bereikte TD Luc Devroe een akkoord met VfL Wolfsburg over de komst van Landry Dimata. De Belgische belofte-international zou een seizoen gehuurd worden, er wordt ook een aankoopoptie in de overeenkomst opgenomen.

UPDATE 19u25
De transfer van Vranjes is alvast helemaal rond, want Anderlecht heeft de komst van de Bosniër nu ook bevestigd. "Paars-Wit en het Griekse AEK Athene zijn tot een akkoord gekomen over de definitieve transfer van verdediger Ognjen Vranješ (28). De Bosnische international (47 selecties en 35 caps) is een oude bekende voor de fans van de Rode Duivels. Tijdens de WK-kwalificatiewedstrijd tegen België in oktober 2017 stond Vranješ negentig minuten tussen de lijnen. De centrale verdediger heeft bij RSC Anderlecht een contract voor vier seizoenen ondertekend", luidt de mededeling van Paars-Wit.


LEES OOK: Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Zal hij een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

25
25
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

39
39
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

99
99
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

434
434
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

304
304
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

110
110
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

597
597
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

203
203
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

145
145
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

202
202
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

138
138
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

53
53
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

49
49
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

73
73
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

152
152
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

127
127
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

542
542
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

103
103
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

188
188
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

371
371
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

68
68
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1089
1089
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

513
513
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

37
37
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

14
14

Meer sportnieuws