"Beerschot-Wilrijk wordt een waardemeter om te zien waar ik sta"

door

Beerschot-Wilrijk pakte enkele weken geleden uit met een volledig nieuwe technische staf, die uit maar liefst tien trainers en assistenten zal bestaan. Stijn Vreven werd voorgesteld als hoofdcoach en krijgt hulp van onder meer Hernan Losada en Will Still. Die laatste komt over van Lierse.


"Ik was op zoek naar een nieuwe, ambitieuze en stabiele sportieve uitdaging. Zo waren er bij voorbeeld contacten met een aantal clubs uit 1A en 1B, maar KFCO Beerschot Wilrijk was het meest concreet en gaf me direct het gevoel dat ze me absoluut wilden hebben", legt Still uit op de website van zijn nieuwe club. "Beerschot Wilrijk is voor mij ook een waardemeter om te zien waar ik als trainer momenteel sta. Of nog niet sta. (lacht). De volgende jaren zal duidelijk worden hoe ik nog moet groeien. Wat ik nog moet bijleren. Ik ben er van overtuigd dat ik op het Kiel - en met de ervaren technische staf die hier voorhanden is - op de juiste plaats ben om die verdere stappen te zetten."

"De ambities van de club zijn duidelijk: promoveren. Ook ik kom naar Beerschot om die ambities waar te maken. Makkelijk wordt het niet in 1B, daar zijn we ons van bewust. Met KV Mechelen krijgen we alvast al een stevige concurrent. Maar in deze reeks is geen enkele wedstrijd gemakkelijk, dat heeft iedereen vorig seizoen kunnen merken. Het is nu aan ons als technische staf, als ploeg, en ook als club - met de steun van onze geweldige supporters - om er alles aan te doen om die droom waar te maken."

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL
178

Zal Beerschot-Wilrijk volgend seizoen promoveren?

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

8
8
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

46
46
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

44
44
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

29
29
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

77
77
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

106
106
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

178
178
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

65
65
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

404
404
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

120
120
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

143
143
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

279
279
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

130
130
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

130
130
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

68
68
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

105
105
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

309
309
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

234
234
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

158
158
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

128
128
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

166
166
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

250
250
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

34
34
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

173
173
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws