TRANSFERUURTJE: 'Drie nieuwe doelwitten voor Club, MPH werkt aan grote slag'

418 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Drie nieuwe doelwitten voor Club, MPH werkt aan grote slag'

De titelstrijd is overal gestreden en dus zijn heel wat clubs druk bezig met de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft werk maken van versterking. Als doublure/vervanger van de gegeerde Anthony Limbombe zou het aan Bryan Oviedo denken, ex-Everton en momenteel actief bij Sunderland. Daarnaast melden Portugese media dat Blauw-Zwart interesse zou hebben in Alfa Semedo, een 21-jarige middenvelder van Moreirense.

Daarnaast zou Club volgens L'Equipe met Anderlecht duelleren om de Franse verdediger Christophe Hérelle van Troyes. Maar vooral bij de Brusselaars lijkt de nood aan defensieve versterking hoog. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat de deal rond Chancel Mbemba in het water is gevallen, hij zou naar FC Porto trekken. Doelmannen Matz Sels en Thomas Didillon lijken dan weer wel op komst.

Michel Preud'homme lijkt dicht bij zijn eerste grote transferslag als sterke man bij Standard. Volgens Het Nieuwsblad zouden de Rouches een persoonlijk akkoord hebben met zowel Zakaria Bakkali als Samuel Bastien én doelman Erce Kardesler. Met hun respectievelijke clubs moet wel nog een overeenkomst gevonden worden. Daarnaast zou Al-Ahli een miljoenenbod hebben neergelegd voor Gojko Cimirot, maar dat werd naar verluidt geweigerd.

KRC Genk haalde Joseph Paintsil in huis, maar ziet mogelijk een andere winger vertrekken. Manuel Benson kan immers ook op huurbasis naar Cercle Brugge, dat vernam onze redactie uit zeer goede bron. De flankspeler gaat KRC Genk tijdelijk verlaten en de interesse is groot. Waasland-Beveren is nog altijd een zeer concrete piste, STVV en KV Oostende toonden eerder al interesse.

KV Mechelen haalde al verschillende nieuwe namen in huis, maar is duidelijk nog niet klaar met versterken. De transfers van Lucas Bijker en Togui Mel zullen snel afgerond worden, weet Gazet van Antwerpen. In beide dossiers is er zowel met club als speler al een akkoord.

BUITENLAND
Mousa Dembélé gaat Tottenham naar alle waarschijnlijkheid verlaten en lijkt goed op weg naar de Serie A. SSC Napoli en vooral Internazionale tonen al een tijdje interesse. Maar blijkbaar is het vooral Juventus dat momenteel aan zijn mouw trekt. De Oude Dame zou overigens nog een Belgische middenvelder in het vizier hebben. Zo zou Youri Tielemans tijdens het WK van dichtbij gevolgd worden door de Italiaanse kampioen.

Arsenal zou zijn zinnen hebben gezet op twee Rode Duivels. Als doublure voor Petr Cech zou Koen Casteels een meer dan concrete optie zijn. Volgens Sportreview zouden de Gunners wel eens gaan doordrukken voor de sterkhouder van VfL Wolfsburg. Daarnaast zou ook Radja Nainggolan op het lijstje staan, al is die interesse veel minder concreet.

Het hing al maanden in de lucht en de Franse topclub AS Monaco maakte het nieuws ook wereldkundig: Eliot Matazo (16) tekende bij de Monegasken en komt over van RSC Anderlecht. Mogelijk wordt het toptalent wel meteen verhuurd aan zusterclub Cercle Brugge.

FC Barcelona heeft afscheid genomen van een aanvaller. De club bevestigde immers dat ze Gerard Deulofeu definitief verkocht heeft aan Watford, waar de 24-jarige flankaanvaller de voorbije zes maanden op huurbasis speelde. Zijn transfersom bedraagt zo'n 13 miljoen euro plus nog een 4 miljoen euro aan bonussen.

LEES OOK: Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Vindt u dat Anderlecht versterkt is ten opzichte van de start van vorig seizoen?

Meest recent

Nederlanders trekken pijnlijke Duivels-conclusie: "Altijd bij dit elftal"

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

1
1
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

38
38
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

33
33
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

52
52
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

81
81
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

154
154
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

31
31
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

199
199
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

166
166
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

28
28
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

33
33
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

135
135
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

237
237
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

61
61
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

202
202
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

198
198
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

275
275
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

109
109
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

427
427
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

612
612
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

154
154
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

243
243
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

325
325
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

165
165

Meer sportnieuws