Buffel plaatst emotionele boodschap: "Helaas werd hier anders over beslist"

201
Buffel plaatst emotionele boodschap:

Thomas Buffel kreeg na negen jaar geen nieuw contract meer bij KRC Genk en dat valt de ex-Rode Duivel zwaar. Hij postte via een Instagram een emotionele boodschap, die gericht was aan de fans van de Limburgers.


"Afgelopen maandag kreeg ik te horen dat het mooie verhaal als voetballer bij KRC Genk stopte. De dagen nadien heb ik de tijd genomen om alles een plaats te geven en om te reflecteren over 9 mooie jaren in Genk. Gezien de wedstrijden die ik afgelopen seizoen speelde, had ik er graag nog een jaartje bij gedaan om in schoonheid te eindigen als profvoetballer bij Genk. Ervan bewust dat dit waarschijnlijk in dezelfde rol zou zijn als tijdens afgelopen play-offs. Helaas werd hier anders over beslist. Een beslissing waar ik me met spijt in het hart bij neerleg. Want nooit is er iemand groter dan de club. De supporters maken die club tot wat ze is, en zij krijgen er met mij alvast een enthousiaste medesupporter bij", aldus Buffel.

Toekomst
Hij kijkt met grote tevredenheid terug op zijn passage bij Genk. "Ik ben enorm trots op wat we samen in die 9 fantastische jaren gerealiseerd hebben. Een titel, een beker, een supercup en vele onvergetelijke Europese campagnes. Ik mocht maar liefst 388 wedstrijden spelen in het shirt van Genk, het clubrecord, en scoorde heel wat belangrijke doelpunten en assists. En zeker zo mooi: ik kreeg van de supporters 3 gouden, 2 zilveren en 1 bronzen schoenen. Het was een hele eer om dit alles te bereiken samen met zo veel topspelers, stafleden en supporters. Wat me misschien het meest zal bijblijven is dit. In moeilijke periodes, op en zeker naast het veld, voelde ik steeds dat de hele club achter me stond. Hiervoor wil ik iedereen bedanken. De steun die ik van zo velen kreeg zal ik nooit vergeten. Racing zit voor altijd in mijn hart."

De aanbieding van Genk om tot de jeugdwerking toe te treden zal hij in zijn achterhoofd houden. "Tot slot wens ik KRC Genk enorm veel succes in hun sportieve uitdagingen, te beginnen met het volgende Europees avontuur. En wil ik de club ook bedanken voor de aanbieding om aan de slag te gaan binnen de Genkse jeugdacademie. Een aanbod dat ik niet langs me neerleg, maar dat ik zal bekijken in functie van het verdere verloop van mijn sportieve loopbaan. Bedankt iedereen en Forza Racing!"

Goodbye isn’t Forever ???? Afgelopen maandag kreeg ik te horen dat het mooie verhaal als voetballer bij KRC Genk stopte. De dagen nadien heb ik de tijd genomen om alles een plaats te geven en om te reflecteren over 9 mooie jaren in Genk. Gezien de wedstrijden die ik afgelopen seizoen speelde had ik er graag nog een jaartje bij gedaan om in schoonheid te eindigen als profvoetballer bij Genk. Ervan bewust dat dit waarschijnlijk in dezelfde rol zou zijn als tijdens afgelopen play offs. Helaas werd hier anders over beslist. Een beslissing waar ik me met spijt in het hart bij neerleg. Want nooit is er iemand groter dan de club. De supporters maken die club tot wat ze is, en zij krijgen er met mij alvast een enthousiaste medesupporter bij. Ik ben enorm trots op wat we samen in die 9 fantastische jaren gerealiseerd hebben. Een titel, een beker, een supercup en vele onvergetelijke Europese campagnes. Ik mocht maar liefst 388 wedstrijden spelen in het shirt van Genk, het clubrecord, en scoorde heel wat belangrijke doelpunten en assists. En zeker zo mooi: Ik kreeg van de supporters 3 gouden, 2 zilveren en 1 bronzen schoenen. Het was een hele eer om dit alles te bereiken samen met zo veel topspelers, stafleden en supporters. Wat me misschien het meest zal bijblijven is dit. In moeilijke periodes, op en zeker naast het veld, voelde ik steeds dat de hele club achter me stond. Hiervoor wil ik iedereen bedanken. De steun die ik van zo velen kreeg zal ik nooit vergeten. Racing zit voor altijd in mijn hart. Tot slot wens ik KRC Genk enorm veel succes in hun sportieve uitdagingen, te beginnen met het volgend Europees avontuur. En wil ik de club ook bedanken voor de aanbieding om aan de slag te gaan binnen de Genkse jeugdacademie. Een aanbod dat ik niet langs me neerleg maar dat ik zal bekijken in functie van het verder verloop van mijn sportieve loopbaan. Bedankt iedereen en Forza Racing!

A post shared by Thomas Buffel (@thomasbuffel19) on

LEES OOK: KRC Genk maakt vertrek van Steuckers wereldkundig

Een fout van Genk om Buffel niet één jaar extra aan boord te houden?

Meest recent

Standard klopt zwak Antwerp, STVV haalt fors uit

Er stonden zaterdagavond nog twee wedstrijden op het programma in de Jupiler Pro League. Standard ...

37
37
PSV maakt statement in gepeperde kraker tegen Ajax

In de Eredivisie had de vijfde speeldag zaterdagavond meteen een absolute kraker in petto. ...

23
23
Jong Genk geeft de Spor pak voor de broek in derty

Sporting Hasselt begon zeer knap aan het seizoen in de Challenger Pro League met een zes op zes, ...

67
67
Hayen moet al ontslag vrezen: "Heel teleurstellend"

Nicky Hayen maakte deze zomer middenin de voorbereiding plots de overstap van KRC Genk naar Burnley. ...

88
88
AA Gent krijgt fikse opsteker na 252 dagen afwezigheid

Voor AA Gent is het nieuwe seizoen tot dusver uitstekend begonnen. De Buffalo's wisten drie ...

42
42
Hubert ziet nog één werkpunt voor straffe matchwinnaar

Union prijkt al zeker tot zondagmiddag aan de leiding in de Jupiler Pro League. De Brusselaars ...

19
19
Kompany én De Bruyne beleven baalavonden

Zaterdagavond waren in het buitenland Kevin De Bruyne en Vincent Kompany aan zet. Zij beleefden ...

90
90
Westerlo vernedert KV Mechelen en pakt eerste zege

Met KV Mechelen en Westerlo stonden zaterdag twee teams tegenover elkaar die ontgoochelend aan het ...

120
120
‘Vanaken-bom barst al vóór debuut Van Bommel'

Hans Vanaken ziet de komst van Mark van Bommel helemaal zitten. Toch krijgt de nieuwe bondscoach net ...

323
323
Leko looft sterkhouder: "Speelde alweer sterk"

Club Brugge won zonder enige glans met 0-1 van Lommel SK. Blauw-Zwart verdiende de zege, maar ...

301
301
Aanwinst RSCA overtuigt nog niet: "Moet nog stappen zetten"

RSC Anderlecht boekte een broodnodige zege tegen KV Kotrijk. Het won oververdiend met 1-0, maar ...

227
227
Vanderbiest vreest: "In januari wel weg bij KV Mechelen?"

KV Mechelen kende een lucratieve zomermercato. De Maneblussers hebben winst gemaakt op de ...

178
178
Beerschot rondt plots twee uitgaande transfers af

Beerschot heeft daags na de mooie 4-2-zege tegen Patro Eisden nog transfernieuws meegedeeld. De ...

51
51
Filip Joos deelt hartverscheurend verhaal: "Tot op het bot"

Filip Joos is doorgaans niet iemand die snel om een straffe anekdote verlegen zit, maar tijdens zijn ...

31
31
De Meyer over kritiek: "Begrijp dat fans dat niet fijn vinden"

Bij STVV kreeg trainer Frédéric De Meyer de nodige kritiek nadat hij tegen Union SG ...

25
25
Haaland flikt het weer bij Man City, Fofana debuteert

In de Premier League gingen er om 16u vijf wedstrijden van start. Het was vooral uitkijken naar ...

47
47
Union SG pakt gevleide zege in spektakelstuk

Om 16u stond in het zwarte land de topper tussen Sporting Charleroi en Union SG op het programma. ...

93
93
Dortmund na geweldige comeback voorbij Hoffenheim

In de Bundesliga begonnen om 15u30 vijf matchen. Onder meer Hoffenheim-Borussia Dortmund was een ...

37
37
Ruud Vormer maakt meteen indruk met héél straf verhaal

Ruud Vormer lijkt het trainersvak sneller onder de knie te hebben dan velen hadden verwacht. De ...

157
157
Dzeko spreekt héél mooie taal over Kompany

Bayern München speelt om 18u30 op het veld van Schalke 04. Dat is geen topper, maar wel een ...

99
99
'Feyenoord en Lyon snuffelden aan sterkhouder STVV'

STVV is wisselvallig aan het seizoen begonnen. De Kanaries zien wel dat een aantal jongens een ...

101
101
Sternal bezorgt RSCA Futures in extra tijd alsnog punt

Om 13u30 gaven Jong AA Gent en RSCA Futures elkaar partij in de Challenger Pro League. Vooral de ...

192
192
Fernandez-Pardo debuteert, Newcastle pakt laat punt

In de Premier League speelde Newcastle in eigen huis tegen Bournemouth. Het was uitkijken of ...

52
52
Ajax - PSV: Jordi Cruijff all-in met groot risico

Om 20u ontvangt Ajax PSV in de eigen ArenA. Het is een cruciaal duel voor de Amsterdammers, want de ...

48
48
Vermeeren terug naar Antwerp: verkeerde keuzes spelen parten

Royal Antwerp FC zorgde voor een grote stunt door Arthur Vermeeren terug te halen. De 21-jarige ...

176
176

Meer sportnieuws