'Real wil angstaanjagende drietand bij vertrek Ronaldo'

door
'Real wil angstaanjagende drietand bij vertrek Ronaldo'

Real Madrid maakt momenteel volop werk van een nieuwe trainer, maar daarna wacht ook nog een pak werk op de mercato. De club wil zich niet alleen versterken, maar zal hoogstwaarschijnlijk ook moeten anticiperen op het vertrek van enkele spelers. Gareth Bale liet al verstaan dat hij elders meer speelminuten wil verzamelen, Karim Benzema wordt dagelijks aan een nieuwe club gelinkt en dan is er ook nog Cristiano Ronaldo.


De Portugees liet na de finale van de Champions League al doorschemeren dat hij mogelijk vertrekt, hij zou mikken op een loonsverhoging. En hoewel de kans klein lijkt dat het effectief tot een transfer komt, zou Real wel al alternatieven in gedachten hebben. Voorzitter Florentino Pérez ziet in Neymar nog steeds dé vervanger van CR7, maar PSG wil hem deze zomer koste wat kost behouden. En dus heeft Pérez ook een plan-B bepaald waarvoor hij zich liet inspireren op de Premier League.

Volgens Don Balon zou de preses in actie schieten voor Eden Hazard en Mohamed Salah indien zowel Bale als Ronaldo vertrekken. De aanvoerder van de Rode Duivels is al een hele poos in beeld in Madrid en de Egyptische superster van Liverpool bewees dit seizoen dat er in hem een mogelijke Galactico schuilt.

Moest ook Benzema vertrekken, zou Harry Kane nadrukkelijk in beeld komen als nieuwe centrumspits. Ook de Engelsman van Tottenham werd het voorbije seizoen meermaals aan Real gelinkt. De kans dat deze ronduit angstaanjagende drietand effectief tot stand komt is echter zeer klein. Maar het is duidelijk dat de winnaar van de Champions League zich voorbereid op een wederom waanzinnige transfermarkt en rekening houdt met verschillende scenario's.

LEES OOK: Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

Wat is volgens u het sterkste aanvalstrio?

Meest recent

‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

0
0
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

23
23
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

80
80
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

49
49
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

245
245
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

123
123
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

38
38
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

42
42
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

149
149
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

316
316
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

467
467
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

63
63
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

71
71
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

978
978
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

251
251
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

779
779
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

217
217
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

436
436
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

43
43
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

158
158
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

53
53
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

58
58
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

81
81
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

395
395
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

467
467

Meer sportnieuws