'Real wil angstaanjagende drietand bij vertrek Ronaldo'

door
'Real wil angstaanjagende drietand bij vertrek Ronaldo'

Real Madrid maakt momenteel volop werk van een nieuwe trainer, maar daarna wacht ook nog een pak werk op de mercato. De club wil zich niet alleen versterken, maar zal hoogstwaarschijnlijk ook moeten anticiperen op het vertrek van enkele spelers. Gareth Bale liet al verstaan dat hij elders meer speelminuten wil verzamelen, Karim Benzema wordt dagelijks aan een nieuwe club gelinkt en dan is er ook nog Cristiano Ronaldo.


De Portugees liet na de finale van de Champions League al doorschemeren dat hij mogelijk vertrekt, hij zou mikken op een loonsverhoging. En hoewel de kans klein lijkt dat het effectief tot een transfer komt, zou Real wel al alternatieven in gedachten hebben. Voorzitter Florentino Pérez ziet in Neymar nog steeds dé vervanger van CR7, maar PSG wil hem deze zomer koste wat kost behouden. En dus heeft Pérez ook een plan-B bepaald waarvoor hij zich liet inspireren op de Premier League.

Volgens Don Balon zou de preses in actie schieten voor Eden Hazard en Mohamed Salah indien zowel Bale als Ronaldo vertrekken. De aanvoerder van de Rode Duivels is al een hele poos in beeld in Madrid en de Egyptische superster van Liverpool bewees dit seizoen dat er in hem een mogelijke Galactico schuilt.

Moest ook Benzema vertrekken, zou Harry Kane nadrukkelijk in beeld komen als nieuwe centrumspits. Ook de Engelsman van Tottenham werd het voorbije seizoen meermaals aan Real gelinkt. De kans dat deze ronduit angstaanjagende drietand effectief tot stand komt is echter zeer klein. Maar het is duidelijk dat de winnaar van de Champions League zich voorbereid op een wederom waanzinnige transfermarkt en rekening houdt met verschillende scenario's.

LEES OOK: 'Monsterbod van 95 miljoen euro op Nico Williams'

Wat is volgens u het sterkste aanvalstrio?

Meest recent

Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

26
26
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

20
20
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

37
37
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

199
199
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

84
84
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

119
119
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

197
197
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

123
123
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

83
83
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

96
96
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

279
279
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

918
918
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

99
99
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

80
80
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

92
92
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

353
353
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

495
495
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

400
400
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

736
736
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

214
214
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

272
272
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

545
545
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

376
376
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

291
291

Meer sportnieuws