'Real wil angstaanjagende drietand bij vertrek Ronaldo'

door
'Real wil angstaanjagende drietand bij vertrek Ronaldo'

Real Madrid maakt momenteel volop werk van een nieuwe trainer, maar daarna wacht ook nog een pak werk op de mercato. De club wil zich niet alleen versterken, maar zal hoogstwaarschijnlijk ook moeten anticiperen op het vertrek van enkele spelers. Gareth Bale liet al verstaan dat hij elders meer speelminuten wil verzamelen, Karim Benzema wordt dagelijks aan een nieuwe club gelinkt en dan is er ook nog Cristiano Ronaldo.


De Portugees liet na de finale van de Champions League al doorschemeren dat hij mogelijk vertrekt, hij zou mikken op een loonsverhoging. En hoewel de kans klein lijkt dat het effectief tot een transfer komt, zou Real wel al alternatieven in gedachten hebben. Voorzitter Florentino Pérez ziet in Neymar nog steeds dé vervanger van CR7, maar PSG wil hem deze zomer koste wat kost behouden. En dus heeft Pérez ook een plan-B bepaald waarvoor hij zich liet inspireren op de Premier League.

Volgens Don Balon zou de preses in actie schieten voor Eden Hazard en Mohamed Salah indien zowel Bale als Ronaldo vertrekken. De aanvoerder van de Rode Duivels is al een hele poos in beeld in Madrid en de Egyptische superster van Liverpool bewees dit seizoen dat er in hem een mogelijke Galactico schuilt.

Moest ook Benzema vertrekken, zou Harry Kane nadrukkelijk in beeld komen als nieuwe centrumspits. Ook de Engelsman van Tottenham werd het voorbije seizoen meermaals aan Real gelinkt. De kans dat deze ronduit angstaanjagende drietand effectief tot stand komt is echter zeer klein. Maar het is duidelijk dat de winnaar van de Champions League zich voorbereid op een wederom waanzinnige transfermarkt en rekening houdt met verschillende scenario's.

LEES OOK: ‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Wat is volgens u het sterkste aanvalstrio?

Meest recent

Keeperssoap Club Brugge: Jackers richting JPL-concurrent?

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

32
32
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

12
12
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

31
31
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

158
158
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

226
226
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

41
41
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

132
132
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

110
110
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

69
69
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

29
29
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

260
260
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

45
45
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

44
44
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

219
219
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

112
112
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

286
286
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

220
220
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

274
274
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

653
653
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

283
283
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

150
150
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

521
521
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

134
134
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

100
100
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

230
230

Meer sportnieuws