'Real wil angstaanjagende drietand bij vertrek Ronaldo'

door
'Real wil angstaanjagende drietand bij vertrek Ronaldo'

Real Madrid maakt momenteel volop werk van een nieuwe trainer, maar daarna wacht ook nog een pak werk op de mercato. De club wil zich niet alleen versterken, maar zal hoogstwaarschijnlijk ook moeten anticiperen op het vertrek van enkele spelers. Gareth Bale liet al verstaan dat hij elders meer speelminuten wil verzamelen, Karim Benzema wordt dagelijks aan een nieuwe club gelinkt en dan is er ook nog Cristiano Ronaldo.


De Portugees liet na de finale van de Champions League al doorschemeren dat hij mogelijk vertrekt, hij zou mikken op een loonsverhoging. En hoewel de kans klein lijkt dat het effectief tot een transfer komt, zou Real wel al alternatieven in gedachten hebben. Voorzitter Florentino Pérez ziet in Neymar nog steeds dé vervanger van CR7, maar PSG wil hem deze zomer koste wat kost behouden. En dus heeft Pérez ook een plan-B bepaald waarvoor hij zich liet inspireren op de Premier League.

Volgens Don Balon zou de preses in actie schieten voor Eden Hazard en Mohamed Salah indien zowel Bale als Ronaldo vertrekken. De aanvoerder van de Rode Duivels is al een hele poos in beeld in Madrid en de Egyptische superster van Liverpool bewees dit seizoen dat er in hem een mogelijke Galactico schuilt.

Moest ook Benzema vertrekken, zou Harry Kane nadrukkelijk in beeld komen als nieuwe centrumspits. Ook de Engelsman van Tottenham werd het voorbije seizoen meermaals aan Real gelinkt. De kans dat deze ronduit angstaanjagende drietand effectief tot stand komt is echter zeer klein. Maar het is duidelijk dat de winnaar van de Champions League zich voorbereid op een wederom waanzinnige transfermarkt en rekening houdt met verschillende scenario's.

LEES OOK: Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Wat is volgens u het sterkste aanvalstrio?

Meest recent

'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

9
9
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

68
68
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

270
270
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

232
232
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

231
231
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

323
323
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

430
430
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

273
273
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

603
603
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

212
212
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

34
34
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

594
594
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

301
301
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1355
1355
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

451
451
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

429
429
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

412
412
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

301
301
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

532
532
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

211
211
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

374
374
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

243
243
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

412
412
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3128
3128
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

818
818

Meer sportnieuws