'Real wil angstaanjagende drietand bij vertrek Ronaldo'

2775 stemmen
'Real wil angstaanjagende drietand bij vertrek Ronaldo'

Real Madrid maakt momenteel volop werk van een nieuwe trainer, maar daarna wacht ook nog een pak werk op de mercato. De club wil zich niet alleen versterken, maar zal hoogstwaarschijnlijk ook moeten anticiperen op het vertrek van enkele spelers. Gareth Bale liet al verstaan dat hij elders meer speelminuten wil verzamelen, Karim Benzema wordt dagelijks aan een nieuwe club gelinkt en dan is er ook nog Cristiano Ronaldo.


De Portugees liet na de finale van de Champions League al doorschemeren dat hij mogelijk vertrekt, hij zou mikken op een loonsverhoging. En hoewel de kans klein lijkt dat het effectief tot een transfer komt, zou Real wel al alternatieven in gedachten hebben. Voorzitter Florentino Pérez ziet in Neymar nog steeds dé vervanger van CR7, maar PSG wil hem deze zomer koste wat kost behouden. En dus heeft Pérez ook een plan-B bepaald waarvoor hij zich liet inspireren op de Premier League.

Volgens Don Balon zou de preses in actie schieten voor Eden Hazard en Mohamed Salah indien zowel Bale als Ronaldo vertrekken. De aanvoerder van de Rode Duivels is al een hele poos in beeld in Madrid en de Egyptische superster van Liverpool bewees dit seizoen dat er in hem een mogelijke Galactico schuilt.

Moest ook Benzema vertrekken, zou Harry Kane nadrukkelijk in beeld komen als nieuwe centrumspits. Ook de Engelsman van Tottenham werd het voorbije seizoen meermaals aan Real gelinkt. De kans dat deze ronduit angstaanjagende drietand effectief tot stand komt is echter zeer klein. Maar het is duidelijk dat de winnaar van de Champions League zich voorbereid op een wederom waanzinnige transfermarkt en rekening houdt met verschillende scenario's.

LEES OOK: 'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Wat is volgens u het sterkste aanvalstrio?

Meest recent

'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

16
16
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

69
69
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

156
156
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

52
52
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

477
477
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

117
117
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

220
220
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

386
386
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

125
125
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

84
84
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

526
526
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

209
209
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

494
494
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

393
393
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

170
170
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

719
719
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

217
217
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

608
608
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

160
160
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

858
858
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

278
278
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

1048
1048
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

553
553
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

219
219
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

408
408

Meer sportnieuws