‘Napoli wil Mertens vergezellen van niet één, maar twéé Rode Duivels’

door
‘Napoli wil Mertens vergezellen van niet één, maar twéé Rode Duivels’

SSC Napoli bracht het voorbije seizoen erg aantrekkelijk voetbal en werd uiteindelijk tweede in de Serie A. Toch besloot het bestuur om de samenwerking met coach Maurizio Sarri stop te zetten. En zo werd Carlo Ancelotti ietwat verrassend aangeduid als zijn opvolger.

De ex-trainer van onder meer Bayern, Chelsea en Real is de volgende die mag proberen om de ploeg uit Napels naar de Scudetto te leiden en om dat doel te bereiken zal hij de nodiger versterking binnen halen. Volgens Calcio News 24 heeft hij alvast een Belg bovenaan de verlanglijst gezet. Zo zou hij Thomas Meunier absoluut naar het Stadio San Paulo willen halen.

De rechtsback is bij PSG voorlopig tweede keuze achter Dani Alves, bovendien zou nieuwe trainer Thomas Tuchel niet al te hoog met hem oplopen. Ancelotti is naar verluidt echter wel een grote fan van de Ardennees en zou het bestuur gevraagd hebben om hem binnen te halen. Sportief directeur Cristiano Giuntoli zou de situatie aan hetbestuderen zijn en brengt wellicht snel een bod uit. Al zijn er nog meer ploegen die Meunier willen binnenhalen.

UPDATE 31/05

Het zou zomaar kunnen dat Dries Mertens straks gezelschap krijgt van twéé Rode Duivels bij Napoli. Want na de vermeende interesse in Thomas Meunier, zou ook Mousa Dembélé een toptarget worden voor de Napolitanen. Naar verluidt zien ze in hem de ideale opvolger van Jorginho, zo weet Tuttomercatoweb. De Italiaanse Braziliaan verhuist wellicht straks naar Man City. Dembélé zou volgens het medium zo’n 15 miljoen euro moeten kosten.

LEES OOK: ‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Wie speelt er straks voor Napoli?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

36
36
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

26
26
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

38
38
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

48
48
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

44
44
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

14
14
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

34
34
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

315
315
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

136
136
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

89
89
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

416
416
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

181
181
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

72
72
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

378
378
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

362
362
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

297
297
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

364
364
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

504
504
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

383
383
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

129
129
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

50
50
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

740
740

Meer sportnieuws