‘Napoli wil Mertens vergezellen van niet één, maar twéé Rode Duivels’

door
‘Napoli wil Mertens vergezellen van niet één, maar twéé Rode Duivels’

SSC Napoli bracht het voorbije seizoen erg aantrekkelijk voetbal en werd uiteindelijk tweede in de Serie A. Toch besloot het bestuur om de samenwerking met coach Maurizio Sarri stop te zetten. En zo werd Carlo Ancelotti ietwat verrassend aangeduid als zijn opvolger.

De ex-trainer van onder meer Bayern, Chelsea en Real is de volgende die mag proberen om de ploeg uit Napels naar de Scudetto te leiden en om dat doel te bereiken zal hij de nodiger versterking binnen halen. Volgens Calcio News 24 heeft hij alvast een Belg bovenaan de verlanglijst gezet. Zo zou hij Thomas Meunier absoluut naar het Stadio San Paulo willen halen.

De rechtsback is bij PSG voorlopig tweede keuze achter Dani Alves, bovendien zou nieuwe trainer Thomas Tuchel niet al te hoog met hem oplopen. Ancelotti is naar verluidt echter wel een grote fan van de Ardennees en zou het bestuur gevraagd hebben om hem binnen te halen. Sportief directeur Cristiano Giuntoli zou de situatie aan hetbestuderen zijn en brengt wellicht snel een bod uit. Al zijn er nog meer ploegen die Meunier willen binnenhalen.

UPDATE 31/05

Het zou zomaar kunnen dat Dries Mertens straks gezelschap krijgt van twéé Rode Duivels bij Napoli. Want na de vermeende interesse in Thomas Meunier, zou ook Mousa Dembélé een toptarget worden voor de Napolitanen. Naar verluidt zien ze in hem de ideale opvolger van Jorginho, zo weet Tuttomercatoweb. De Italiaanse Braziliaan verhuist wellicht straks naar Man City. Dembélé zou volgens het medium zo’n 15 miljoen euro moeten kosten.

LEES OOK: Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

Wie speelt er straks voor Napoli?

Meest recent

Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

9
9
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

43
43
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

27
27
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

37
37
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

228
228
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

132
132
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

211
211
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

113
113
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

407
407
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

229
229
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

164
164
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

141
141
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

207
207
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

64
64
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

636
636
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

56
56
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

75
75
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

111
111
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

420
420
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

64
64
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

108
108
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

174
174
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

367
367

Meer sportnieuws