'Club Brugge maakt nadrukkelijk werk van nieuwe winger'

661 stemmen
'Club Brugge maakt nadrukkelijk werk van nieuwe winger'

Bij Club Brugge nam men de voorbije dagen terecht was gas terug na een meer dan geslaagd seizoen. Maar ook de landskampioen begint nu volop werk te maken van versterking. Met Mats Rits lijkt de eerste grote zomertransfer alvast een feit.


Maar daar stopt het niet bij, integendeel. Blauw-Zwart wil volgend seizoen op verschillende fronten succes oogsten en mikt vooral op een goede campagne in de Champions League. Daarom is ook versterking in de breedte noodzakelijk en dus volgen de West-Vlamingen verschillende pistes. Eén daarvan is volgens Het Nieuwsblad de Ghanese winger Kingsley Schindler.

De 24-jarige rechtsbuiten, die ook als rechtervleugelback uit de voeten kan, speelt momenteel voor de Duitse tweedeklasser Holstein Kiel, waarmee hij onlangs nog voor promotie streed met Wolfsburg. Schindler is erg snel, maar beschikt ook over het nodige scorend vermogen. Zo tikte hij afgelopen seizoen af op 14 treffers over alle competities heen.

UPDATE 31/05
Het lijk Club Brugge menens in de strijd om Schindler. Het Ghanese Kick GH meldt dat de kampioen de interesse in de 24-jarige heeft kenbaar gemaakt aan hem en zijn entourage. Er is wel een grote concurrent opgedoken, zo zou ook Hamburg SV belangstelling tonen. Iets wat de speler ongetwijfeld moet interesseren, hij werd immers geboren in Hamburg. Maar Club kan hem Champions League-voetbal aanbieden, terwijl HSV gedegradeerd is uit de Bundesliga.

LEES OOK: Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Club heeft versterking nodig aan beide flanken ...

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

8
8
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

53
53
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

28
28
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

47
47
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

276
276
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

69
69
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

115
115
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

441
441
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

54
54
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

233
233
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

353
353
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1246
1246
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

542
542
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

175
175
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

205
205
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

792
792
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

586
586
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

273
273
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

135
135
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

203
203
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

54
54
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

63
63
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws