Mertens houdt tranferopties open: "Hij weet wat ik waard ben"

132 stemmen
Mertens houdt tranferopties open:

Dries Mertens onderging bij SSC Napoli een ware metamorfose van kwieke flankspeler tot vlotscorende centrumspits. Daar mag hij vooral coach Maurizio Sarri dankbaar voor zijn, diens systeem ligt de Rode Duivel immers uitstekend. Het was dan ook even slikken toen de club de komst van Carlo Ancelotti als nieuwe coach bekend maakte.


Mertens liet al verstaan dat hij geen problemen heeft met de nieuwe trainer en Ancelotti lijkt ook met de Belg aan de slag te willen gaan. Maar de ex-trainer van Real Madrid en Bayern München prefereert een kopbalsterke spits en dus zou Mertens opnieuw de concurrentie moeten aangaan op de drukbevolkte flanken. Iets wat hij minder ziet zitten.

Maar mogelijk biedt Sarri hem een alternatief aan. De Italiaan wordt immers nadrukkelijk genoemd bij Chelsea FC en die club toonde afgelopen zomer al interesse. Bovendien beschikt Mertens over een clausule waardoor een buitenlandse ploeg hem kan weghalen voor 28 miljoen euro. "Sarri weet vooral wat ik waard ben. Een clausule van 28 miljoen euro is veel geld voor een speler van 31 jaar, maar als een trainer jou kent, valt dat wel mee", houdt Mertens zijn opties open bij Het Nieuwsblad.

Maar de aanvaller staat zeker niet te popelen om te vertrekken in Napels, integendeel. "Napoli heeft mij ook al gebeld om te zeggen dat het graag zou hebben dat ik blijf. Zoals ik altijd zeg: ik zit daar graag. We zien wel."

LEES OOK: Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

Verwacht u dat Mertens komend seizoen nog voor Napoli speelt?

Meest recent

'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

2
2
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

61
61
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

128
128
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

41
41
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

47
47
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

111
111
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

229
229
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

521
521
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

128
128
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

73
73
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

95
95
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

249
249
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

378
378
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

204
204
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

284
284
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

111
111
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

214
214
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

366
366
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

78
78
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

616
616
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

81
81
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

236
236
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

110
110
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

58
58

Meer sportnieuws