Mertens houdt tranferopties open: "Hij weet wat ik waard ben"

132
Mertens houdt tranferopties open:

Dries Mertens onderging bij SSC Napoli een ware metamorfose van kwieke flankspeler tot vlotscorende centrumspits. Daar mag hij vooral coach Maurizio Sarri dankbaar voor zijn, diens systeem ligt de Rode Duivel immers uitstekend. Het was dan ook even slikken toen de club de komst van Carlo Ancelotti als nieuwe coach bekend maakte.


Mertens liet al verstaan dat hij geen problemen heeft met de nieuwe trainer en Ancelotti lijkt ook met de Belg aan de slag te willen gaan. Maar de ex-trainer van Real Madrid en Bayern München prefereert een kopbalsterke spits en dus zou Mertens opnieuw de concurrentie moeten aangaan op de drukbevolkte flanken. Iets wat hij minder ziet zitten.

Maar mogelijk biedt Sarri hem een alternatief aan. De Italiaan wordt immers nadrukkelijk genoemd bij Chelsea FC en die club toonde afgelopen zomer al interesse. Bovendien beschikt Mertens over een clausule waardoor een buitenlandse ploeg hem kan weghalen voor 28 miljoen euro. "Sarri weet vooral wat ik waard ben. Een clausule van 28 miljoen euro is veel geld voor een speler van 31 jaar, maar als een trainer jou kent, valt dat wel mee", houdt Mertens zijn opties open bij Het Nieuwsblad.

Maar de aanvaller staat zeker niet te popelen om te vertrekken in Napels, integendeel. "Napoli heeft mij ook al gebeld om te zeggen dat het graag zou hebben dat ik blijf. Zoals ik altijd zeg: ik zit daar graag. We zien wel."

LEES OOK: 'Napoli klopt weer aan: Union droomt van megasom'

Verwacht u dat Mertens komend seizoen nog voor Napoli speelt?

Meest recent

Anderlecht mag dromen: recordtransfer van 30 miljoen

RSC Anderlecht wist zijn boekhouding de voorbije jaren weer ietwat in evenwicht te krijgen, maar ...

9
9
Van Gucht ziet kijkers weglopen: grote verrassing op komst

Ruben Van Gucht krijgt voorlopig maar weinig reden om op zijn lauweren te rusten. Zijn talkshow ...

5
5
Druk op Thorup neemt gevoelig toe: cruciaal vijfluik Genk

KRC Genk heeft een behoorlijk tegenvallend eerste luik van het seizoen achter de rug. De resultaten ...

42
42
'Arsenal doet Premier League daveren: supertransfer in 2027'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

28
28
De Bruyne doet Parijs ontploffen met onverwachte stunt

Kevin De Bruyne schitterde de afgelopen weken nog eens als vanouds bij de Rode Duivels. Vooral zijn ...

27
27
Gouden transfermove Club: Barça volgt situatie van dichtbij

Club Brugge haalde afgelopen zomer heel wat verse krachten in huis. Een aantal daarvan maakte de ...

144
144
Van Bommel uitgespuwd in Wallonië: Mannaert springt in de bres

Naar aanleiding van zijn benoeming als CEO van de KBVB, heeft Vincent Mannaert een uitgebreid ...

134
134
"One-season wonder" - twijfels bij miljoenenaanwinst Anderlecht

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een elftal nieuwe krachten in huis. Een aantal daarvan liet ...

183
183
Marc Coucke zorgt voor groot mysterie aan Belgische kust

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de nieuwsgierigheid moet prikkelen. De eigenaar van ...

19
19
City in diepe problemen: 'eerste grote sanctie' al gelekt

Het clubvoetbal staat weer in de startblokken, maar in Engeland blijft de situatie rond Manchester ...

226
226
Van Bommel stelt groot doel na ondergang in Parijs

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

381
381
Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

300
300
De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent

Na zeven speeldagen staat AA Gent mee op kop. Rik De Mil duimt dan ook dat zijn troepen de lijn ...

321
321
'Club Brugge ruikt jackpot: toptransfer Seys in januari?'

Club Brugge heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Christos Tzolis en ...

177
177
Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

349
349
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

359
359
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

347
347
Bruno terug naar tekentafel: extreme make-over bij RSCA

Na de lange interlandbreak begint RSC Anderlecht zaterdag aan een heuse marathon, met maar liefst ...

213
213
'Klok tikt bij Club Brugge: Belgisch trio kan beschikken'

Het seizoen is nog lang, maar in de bestuurskamer van Club Brugge wordt er ongetwijfeld al ...

641
641
Bloedbad in JPL: televisiecontract straks gehalveerd?

Het is een turbulent jaar geweest voor het Belgische voetbal, dat even op een financieel bloedbad ...

552
552
Update Transfermarkt: explosies bij Club en Union

De transferzomer is intussen alweer een tijdje voorbij en het seizoen 2026/27 heeft intussen ook ...

186
186
Zorgen voor Bruno: Anderlecht met onthoofde defensie?

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend weer op gang. Bij Anderlecht kijken ze daar alvast ...

149
149
Stijnen geeft dé reden waarom hij geen kans krijgt in JPL

Stijn Stijnen zorgde tijdens de interlandbreak toch voor een verrassing door een stap opzij te ...

145
145
'Saelemaekers kent verdict: datum terugkeer bekend'

In zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels had Mark van Bommel meteen enkele ...

33
33
Gaat Kompany straks shoppen bij SK Beveren?

Vincent Kompany is intussen al bezig aan zijn derde seizoen bij Bayern München. Wie gedacht had ...

127
127

Meer sportnieuws