PO II Groep B: Beerschot sluit af in schoonheid, Antwerp onderuit in Oostende

door
PO II Groep B: Beerschot sluit af in schoonheid, Antwerp onderuit in Oostende

In groep B van Play-Off II stond op de laatste speeldag niets meer op het spel. Lokeren was al zeker van groepswinst, maar tankte met een 1-1 bij STVV geen vertrouwen voor de finale tegen Zulte Waregem. Beerschot-Wilrijk sloot wel af in schoonheid met een eerste zege in Play-Off II, Antwerp ging dan weer onderuit op het veld van KV Oostende.


Beerschot-Wilrijk - AS Eupen 3-1
Bij Beerschot stond de laatste wedstrijd vooral in het teken van het afscheid van Hernan Losada en die zwaaide af in stijl. Al vroeg zette de Argentijn Mbombo op weg naar de 1-0, maar een knappe vrijschop van Toyokawa leek roet in het eten te gooien. Losada zette echter zelf zijn ploeg weer op voorsprong en Okotie nam in het slot alle twijfels weg. De slotminuten werden zo een groot eerbetoon, want naast Losada kreeg ook de afscheidnemende doelman Romo een applauswissel.

Scoreverloop: 16' Mbombo (1-0), 28' Toyokawa (1-1), 74' Losada (2-1), 84' Okotie (3-1)

KV Oostende - Antwerp 3-1
Ook Antwerp wilde een knap seizoen in schoonheid afsluiten, maar Laszlo Bölöni kon wel over amper zestien fitte spelers beschikken. Desondanks kwam de Great Old vroeg op voorsprong dankzij een kopbal van Ghandri. Oostende miste voor rust een unieke kans op de gelijkmaker door een gemiste strafschop van Milic, maar in de tweede helft ging KVO echter nog op en over Antwerp met goals van Zivkovic, Vandendriessche en Musona.

Scoreverloop: 13' Ghandri (0-1), 52' Zivkovic (1-1), 67' Vandendriessche (2-1), 78' Musona (3-1)

Sint-Truiden - Lokeren 1-1
Lokeren was al zeker van groepswinst en dus gaf Peter Maes enkele jongeren hun kans. Zij zagen hoe na een halfuur Bezus de thuisploeg op voorsprong bracht. Lang bleef die score echter niet staan, want amper vier minuten later maakte revelatie Cevallos alweer gelijk. Beide teams maakten daarna nog aanspraak op de zege. Zo stopte De Wolf nog een strafschop van Kitsiou, terwijl Maric de paal trof. De 1-1 bleef zo op het bord.

Scoreverloop: 29' Bezus (1-0), 33' Cevallos (1-1)

LEES OOK: 'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

Zal Lokeren de finale van Play-Off II winnen?

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

42
42
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

13
13
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

112
112
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

181
181
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

547
547
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

106
106
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

35
35
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

326
326
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

90
90
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

544
544
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

521
521
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

403
403
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

54
54
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1034
1034
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

290
290
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

443
443
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

82
82
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1211
1211
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

115
115
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

225
225
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

353
353
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

476
476
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

369
369
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

86
86

Meer sportnieuws