PO II Groep B: Beerschot sluit af in schoonheid, Antwerp onderuit in Oostende

door
PO II Groep B: Beerschot sluit af in schoonheid, Antwerp onderuit in Oostende

In groep B van Play-Off II stond op de laatste speeldag niets meer op het spel. Lokeren was al zeker van groepswinst, maar tankte met een 1-1 bij STVV geen vertrouwen voor de finale tegen Zulte Waregem. Beerschot-Wilrijk sloot wel af in schoonheid met een eerste zege in Play-Off II, Antwerp ging dan weer onderuit op het veld van KV Oostende.


Beerschot-Wilrijk - AS Eupen 3-1
Bij Beerschot stond de laatste wedstrijd vooral in het teken van het afscheid van Hernan Losada en die zwaaide af in stijl. Al vroeg zette de Argentijn Mbombo op weg naar de 1-0, maar een knappe vrijschop van Toyokawa leek roet in het eten te gooien. Losada zette echter zelf zijn ploeg weer op voorsprong en Okotie nam in het slot alle twijfels weg. De slotminuten werden zo een groot eerbetoon, want naast Losada kreeg ook de afscheidnemende doelman Romo een applauswissel.

Scoreverloop: 16' Mbombo (1-0), 28' Toyokawa (1-1), 74' Losada (2-1), 84' Okotie (3-1)

KV Oostende - Antwerp 3-1
Ook Antwerp wilde een knap seizoen in schoonheid afsluiten, maar Laszlo Bölöni kon wel over amper zestien fitte spelers beschikken. Desondanks kwam de Great Old vroeg op voorsprong dankzij een kopbal van Ghandri. Oostende miste voor rust een unieke kans op de gelijkmaker door een gemiste strafschop van Milic, maar in de tweede helft ging KVO echter nog op en over Antwerp met goals van Zivkovic, Vandendriessche en Musona.

Scoreverloop: 13' Ghandri (0-1), 52' Zivkovic (1-1), 67' Vandendriessche (2-1), 78' Musona (3-1)

Sint-Truiden - Lokeren 1-1
Lokeren was al zeker van groepswinst en dus gaf Peter Maes enkele jongeren hun kans. Zij zagen hoe na een halfuur Bezus de thuisploeg op voorsprong bracht. Lang bleef die score echter niet staan, want amper vier minuten later maakte revelatie Cevallos alweer gelijk. Beide teams maakten daarna nog aanspraak op de zege. Zo stopte De Wolf nog een strafschop van Kitsiou, terwijl Maric de paal trof. De 1-1 bleef zo op het bord.

Scoreverloop: 29' Bezus (1-0), 33' Cevallos (1-1)

LEES OOK: Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Zal Lokeren de finale van Play-Off II winnen?

Meest recent

Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

3
3
Te weinig smeerlap? Smets spreekt duidelijke taal

KRC Genk beleeft een vreemd seizoen. In de Europa League presteert het wel uitstekend en staat het ...

18
18
‘Paniek bij Bayern: pakt Kompany snel zijn koffers?’

Vincent Kompany zit stevig in het zadel bij Bayern, en zijn contract werd zelfs verlengd tot 2029. ...

143
143
Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Een jaar of vijftien geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar die hoge ...

33
33
Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

105
105
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

109
109
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

85
85
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

354
354
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

33
33
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

175
175
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

271
271
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

30
30
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

52
52
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

40
40
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

297
297
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

285
285
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

146
146
Nieuwe tegenstander Rode Duivels: Iran haakt af voor WK

De voorbije dagen escaleerde het conflict tussen enerzijds de Verenigde Staten en Israël en ...

274
274
Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

99
99
'Zulte Waregem slaat fraaie slag met revelatie'

Zulte Waregem moet in de komende weken nog knokken om de Relegation Play-Off te onlopen. Nochtans ...

96
96
'Doku klopt op tafel: schokkende transfer op komst?'

Woensdagavond is het in de Champions League uitkijken naar de clash tussen Real Madrid en Manchester ...

137
137
'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

116
116
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

66
66
'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Door blessures zag hij alweer zijn seizoen grotendeels in het water vallen, maar nu lijkt ...

77
77
Pro League lost laatste details voor bekerfinale

Voor de titel in de Jupiler Pro League lijken er met Union, Club Brugge en STVV nog drie kanshebbers ...

193
193

Meer sportnieuws