PO II Groep B: Beerschot sluit af in schoonheid, Antwerp onderuit in Oostende

door
PO II Groep B: Beerschot sluit af in schoonheid, Antwerp onderuit in Oostende

In groep B van Play-Off II stond op de laatste speeldag niets meer op het spel. Lokeren was al zeker van groepswinst, maar tankte met een 1-1 bij STVV geen vertrouwen voor de finale tegen Zulte Waregem. Beerschot-Wilrijk sloot wel af in schoonheid met een eerste zege in Play-Off II, Antwerp ging dan weer onderuit op het veld van KV Oostende.


Beerschot-Wilrijk - AS Eupen 3-1
Bij Beerschot stond de laatste wedstrijd vooral in het teken van het afscheid van Hernan Losada en die zwaaide af in stijl. Al vroeg zette de Argentijn Mbombo op weg naar de 1-0, maar een knappe vrijschop van Toyokawa leek roet in het eten te gooien. Losada zette echter zelf zijn ploeg weer op voorsprong en Okotie nam in het slot alle twijfels weg. De slotminuten werden zo een groot eerbetoon, want naast Losada kreeg ook de afscheidnemende doelman Romo een applauswissel.

Scoreverloop: 16' Mbombo (1-0), 28' Toyokawa (1-1), 74' Losada (2-1), 84' Okotie (3-1)

KV Oostende - Antwerp 3-1
Ook Antwerp wilde een knap seizoen in schoonheid afsluiten, maar Laszlo Bölöni kon wel over amper zestien fitte spelers beschikken. Desondanks kwam de Great Old vroeg op voorsprong dankzij een kopbal van Ghandri. Oostende miste voor rust een unieke kans op de gelijkmaker door een gemiste strafschop van Milic, maar in de tweede helft ging KVO echter nog op en over Antwerp met goals van Zivkovic, Vandendriessche en Musona.

Scoreverloop: 13' Ghandri (0-1), 52' Zivkovic (1-1), 67' Vandendriessche (2-1), 78' Musona (3-1)

Sint-Truiden - Lokeren 1-1
Lokeren was al zeker van groepswinst en dus gaf Peter Maes enkele jongeren hun kans. Zij zagen hoe na een halfuur Bezus de thuisploeg op voorsprong bracht. Lang bleef die score echter niet staan, want amper vier minuten later maakte revelatie Cevallos alweer gelijk. Beide teams maakten daarna nog aanspraak op de zege. Zo stopte De Wolf nog een strafschop van Kitsiou, terwijl Maric de paal trof. De 1-1 bleef zo op het bord.

Scoreverloop: 29' Bezus (1-0), 33' Cevallos (1-1)

LEES OOK: Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Zal Lokeren de finale van Play-Off II winnen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

8
8
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

30
30
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

99
99
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

184
184
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

91
91
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

87
87
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

91
91
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

97
97
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

319
319
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

237
237
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

808
808
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

532
532
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

53
53
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

470
470
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

137
137
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

145
145
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

284
284
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

130
130
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

75
75
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

260
260
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

136
136
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

190
190
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

270
270
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

368
368
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

22
22

Meer sportnieuws