PO II Groep B: Beerschot sluit af in schoonheid, Antwerp onderuit in Oostende

door
PO II Groep B: Beerschot sluit af in schoonheid, Antwerp onderuit in Oostende

In groep B van Play-Off II stond op de laatste speeldag niets meer op het spel. Lokeren was al zeker van groepswinst, maar tankte met een 1-1 bij STVV geen vertrouwen voor de finale tegen Zulte Waregem. Beerschot-Wilrijk sloot wel af in schoonheid met een eerste zege in Play-Off II, Antwerp ging dan weer onderuit op het veld van KV Oostende.


Beerschot-Wilrijk - AS Eupen 3-1
Bij Beerschot stond de laatste wedstrijd vooral in het teken van het afscheid van Hernan Losada en die zwaaide af in stijl. Al vroeg zette de Argentijn Mbombo op weg naar de 1-0, maar een knappe vrijschop van Toyokawa leek roet in het eten te gooien. Losada zette echter zelf zijn ploeg weer op voorsprong en Okotie nam in het slot alle twijfels weg. De slotminuten werden zo een groot eerbetoon, want naast Losada kreeg ook de afscheidnemende doelman Romo een applauswissel.

Scoreverloop: 16' Mbombo (1-0), 28' Toyokawa (1-1), 74' Losada (2-1), 84' Okotie (3-1)

KV Oostende - Antwerp 3-1
Ook Antwerp wilde een knap seizoen in schoonheid afsluiten, maar Laszlo Bölöni kon wel over amper zestien fitte spelers beschikken. Desondanks kwam de Great Old vroeg op voorsprong dankzij een kopbal van Ghandri. Oostende miste voor rust een unieke kans op de gelijkmaker door een gemiste strafschop van Milic, maar in de tweede helft ging KVO echter nog op en over Antwerp met goals van Zivkovic, Vandendriessche en Musona.

Scoreverloop: 13' Ghandri (0-1), 52' Zivkovic (1-1), 67' Vandendriessche (2-1), 78' Musona (3-1)

Sint-Truiden - Lokeren 1-1
Lokeren was al zeker van groepswinst en dus gaf Peter Maes enkele jongeren hun kans. Zij zagen hoe na een halfuur Bezus de thuisploeg op voorsprong bracht. Lang bleef die score echter niet staan, want amper vier minuten later maakte revelatie Cevallos alweer gelijk. Beide teams maakten daarna nog aanspraak op de zege. Zo stopte De Wolf nog een strafschop van Kitsiou, terwijl Maric de paal trof. De 1-1 bleef zo op het bord.

Scoreverloop: 29' Bezus (1-0), 33' Cevallos (1-1)

LEES OOK: Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Zal Lokeren de finale van Play-Off II winnen?

Meest recent

Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

6
6
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

19
19
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

41
41
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

91
91
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

40
40
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

123
123
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

121
121
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

194
194
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

75
75
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

91
91
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

41
41
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

299
299
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

214
214
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

269
269
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

365
365
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

151
151
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

301
301
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1205
1205
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

115
115
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

55
55
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

120
120
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

686
686
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

260
260
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

737
737
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

191
191

Meer sportnieuws