PO II Groep A: Moeskroen vernedert OHL, Waasland-Beveren alweer onderuit

116 stemmen
PO II Groep A: Moeskroen vernedert OHL, Waasland-Beveren alweer onderuit

In groep A van Play-Off II kwamen Zulte Waregem en Lierse SK door de vereffening van die laatste niet in actie. Moeskroen sloot af met een riante 5-0-zege tegen OHL, Waasland-Beveren ging deze keer onderuit tegen KV Kortrijk (1-3).


Moeskroen-OHL 5-0
De prestatie van de Leuvenaars was beneden alle peil en ze leken al op vakantie te zijn, want na 45 minuten stond het al 5-0! De doelpunten van Les Hurlus kwamen op naam van Yanis Mbombo, Sebastian Spahiu, Selim Amallah (2 keer) en Christophe Diedhiou. Na de rust viel er heel wat minder te zien en daardoor bleef het 5-0 voor Moeskroen, dat het seizoen met een zeer goed gevoel afsloot.

Waasland-Beveren-KV Kortrijk 1-3
Isaac Kiese Thelin miste al snel een dot van een kans, maar het waren toch de bezoekers die de meest dreigende ploeg waren. Teddy Chevalier wist enkele kansen niet te benutten en spitsbroeder Jérémy Perbet had na 35 minuten meer geluk: 0-1. De Kerels zaten helemaal in een zetel toen Victorien Angban een terechte rode kaart kreeg voor natrappen.

Na de pauze verdubbelde Abdul Ajagun de score met een héérlijke knal. De thuisploeg liet zich echter niet doen en Nana Ampomah scoorde na 52 minuten de aansluitingstreffer. Kortrijk besliste in de extra tijd de wedstrijd dankzij een doelpunt van Medjon Hoxha.

Eindstand PO II Groep A:
  1. Zulte Waregem: 28 punten
  2. KV Kortrijk: 19 punten
  3. Moeskroen: 14 punten
  4. OHL: 9 punten
  5. Waasland-Beveren: 8 punten
  6. Lierse SK: 7 punten

LEES OOK: 'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

🚀

Straffe prestatie van Moeskroen?

Meest recent

Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

22
22
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

48
48
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

125
125
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

274
274
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1055
1055
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

112
112
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

159
159
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

79
79
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

75
75
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

40
40
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

172
172
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

210
210
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

160
160
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

27
27
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

301
301
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

247
247
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

390
390
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

207
207
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

118
118
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

874
874
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

526
526
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

367
367
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39

Meer sportnieuws