'Aanvaller weigert Sevilla en tekent bij Anderlecht'

door
'Aanvaller weigert Sevilla en tekent bij Anderlecht'

Lazar Markovic wierp zich deze Play-Offs op tot één van de grote smaakmakers bij RSC Anderlecht, toch lijkt zijn passage in Brussel er één van korte duur te gaan worden. Momenteel is de winger geblesseerd en is zijn seizoen wellicht voorbij. De kans dat zijn verblijf in het Astridpark verlengd wordt lijkt redelijk klein.


Het talent van Markovic staat dan wel buiten kijf, de winger is bijzonder blessuregevoelig. Bovendien zal Liverpool wellicht zo'n vijf miljoen euro vragen en heeft hij ook nog eens een riant salaris. Volgens Het Nieuwsblad heerst er dan ook heel wat twijfel over het nemen van dit risico. Maar de Brusselaars zouden wel al een alternatief op het oog hebben. Zo zou zijn landgenoot Luka Adzic op het paars-witte verlanglijstje staan. Deze 19-jarige jeugdinternational laat momenteel mooie dingen zien bij Rode Ster Belgrado.

Zijn transfer zou kunnen worden afgerond. Volgens HNB heeft de Servische vleugelspeler namelijk een nieuw contract van Rode Ster Belgrado naast zich neergelegd. De krant heeft weet van Servische bronnen die beweren dat de reden hiervoor een nakend akkoord met Anderlecht betreft.

UPDATE 16/05
Het lijkt erop dat de transfer van Adzic naar het Astridpark slechts een kwestie van tijd is. Bronnen dichtbij de speler zouden aan Estadio Deportivo hebben laten weten dat hij zijn keuze heeft gemaakt en voor Anderlecht gaat spelen. Het Spaanse medium vroeg deze informatie op omdat ook Sevilla concrete interesse vertoonde en zelfs navraag heeft gedaan naar zijn voorwaarden.

Daarnaast was ook Atletico Madrid hem al komen scouten bij Rode Ster. Maar beide Spaanse clubs komen dus te laat, er wordt verwacht dat Adzic in de loop van de komende weken officieel wordt voorgesteld in Brussel.

LEES OOK: Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Coucke moet vooral werk maken van directe versterking ...

Meest recent

Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

4
4
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

15
15
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

56
56
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

129
129
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

63
63
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

116
116
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

89
89
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

71
71
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

145
145
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

61
61
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

15
15
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

43
43
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

157
157
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

142
142
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

94
94
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

157
157
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

294
294
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

272
272
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

67
67
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

124
124
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

230
230
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

141
141
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

200
200
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

200
200

Meer sportnieuws