'Aanvaller weigert Sevilla en tekent bij Anderlecht'

door
'Aanvaller weigert Sevilla en tekent bij Anderlecht'

Lazar Markovic wierp zich deze Play-Offs op tot één van de grote smaakmakers bij RSC Anderlecht, toch lijkt zijn passage in Brussel er één van korte duur te gaan worden. Momenteel is de winger geblesseerd en is zijn seizoen wellicht voorbij. De kans dat zijn verblijf in het Astridpark verlengd wordt lijkt redelijk klein.


Het talent van Markovic staat dan wel buiten kijf, de winger is bijzonder blessuregevoelig. Bovendien zal Liverpool wellicht zo'n vijf miljoen euro vragen en heeft hij ook nog eens een riant salaris. Volgens Het Nieuwsblad heerst er dan ook heel wat twijfel over het nemen van dit risico. Maar de Brusselaars zouden wel al een alternatief op het oog hebben. Zo zou zijn landgenoot Luka Adzic op het paars-witte verlanglijstje staan. Deze 19-jarige jeugdinternational laat momenteel mooie dingen zien bij Rode Ster Belgrado.

Zijn transfer zou kunnen worden afgerond. Volgens HNB heeft de Servische vleugelspeler namelijk een nieuw contract van Rode Ster Belgrado naast zich neergelegd. De krant heeft weet van Servische bronnen die beweren dat de reden hiervoor een nakend akkoord met Anderlecht betreft.

UPDATE 16/05
Het lijkt erop dat de transfer van Adzic naar het Astridpark slechts een kwestie van tijd is. Bronnen dichtbij de speler zouden aan Estadio Deportivo hebben laten weten dat hij zijn keuze heeft gemaakt en voor Anderlecht gaat spelen. Het Spaanse medium vroeg deze informatie op omdat ook Sevilla concrete interesse vertoonde en zelfs navraag heeft gedaan naar zijn voorwaarden.

Daarnaast was ook Atletico Madrid hem al komen scouten bij Rode Ster. Maar beide Spaanse clubs komen dus te laat, er wordt verwacht dat Adzic in de loop van de komende weken officieel wordt voorgesteld in Brussel.

LEES OOK: Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Coucke moet vooral werk maken van directe versterking ...

Meest recent

'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

43
43
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

21
21
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

16
16
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

75
75
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

16
16
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

429
429
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

185
185
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

152
152
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

74
74
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

86
86
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

53
53
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

84
84
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

592
592
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

142
142
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

296
296
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

43
43
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

599
599
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

264
264
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

82
82
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

138
138
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

77
77
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

412
412
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

349
349
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

121
121
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

224
224

Meer sportnieuws