'Aanvaller weigert Sevilla en tekent bij Anderlecht'

door
'Aanvaller weigert Sevilla en tekent bij Anderlecht'

Lazar Markovic wierp zich deze Play-Offs op tot één van de grote smaakmakers bij RSC Anderlecht, toch lijkt zijn passage in Brussel er één van korte duur te gaan worden. Momenteel is de winger geblesseerd en is zijn seizoen wellicht voorbij. De kans dat zijn verblijf in het Astridpark verlengd wordt lijkt redelijk klein.


Het talent van Markovic staat dan wel buiten kijf, de winger is bijzonder blessuregevoelig. Bovendien zal Liverpool wellicht zo'n vijf miljoen euro vragen en heeft hij ook nog eens een riant salaris. Volgens Het Nieuwsblad heerst er dan ook heel wat twijfel over het nemen van dit risico. Maar de Brusselaars zouden wel al een alternatief op het oog hebben. Zo zou zijn landgenoot Luka Adzic op het paars-witte verlanglijstje staan. Deze 19-jarige jeugdinternational laat momenteel mooie dingen zien bij Rode Ster Belgrado.

Zijn transfer zou kunnen worden afgerond. Volgens HNB heeft de Servische vleugelspeler namelijk een nieuw contract van Rode Ster Belgrado naast zich neergelegd. De krant heeft weet van Servische bronnen die beweren dat de reden hiervoor een nakend akkoord met Anderlecht betreft.

UPDATE 16/05
Het lijkt erop dat de transfer van Adzic naar het Astridpark slechts een kwestie van tijd is. Bronnen dichtbij de speler zouden aan Estadio Deportivo hebben laten weten dat hij zijn keuze heeft gemaakt en voor Anderlecht gaat spelen. Het Spaanse medium vroeg deze informatie op omdat ook Sevilla concrete interesse vertoonde en zelfs navraag heeft gedaan naar zijn voorwaarden.

Daarnaast was ook Atletico Madrid hem al komen scouten bij Rode Ster. Maar beide Spaanse clubs komen dus te laat, er wordt verwacht dat Adzic in de loop van de komende weken officieel wordt voorgesteld in Brussel.

LEES OOK: Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

Coucke moet vooral werk maken van directe versterking ...

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

36
36
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

112
112
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

62
62
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

57
57
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

102
102
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

147
147
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

74
74
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

73
73
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

76
76
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

527
527
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

28
28
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

63
63
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

180
180
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

196
196
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

63
63
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

77
77
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

252
252
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

207
207
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

72
72
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

307
307
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

497
497
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

209
209
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

176
176
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

601
601
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

119
119

Meer sportnieuws