'Aanvaller weigert Sevilla en tekent bij Anderlecht'

460 stemmen
'Aanvaller weigert Sevilla en tekent bij Anderlecht'

Lazar Markovic wierp zich deze Play-Offs op tot één van de grote smaakmakers bij RSC Anderlecht, toch lijkt zijn passage in Brussel er één van korte duur te gaan worden. Momenteel is de winger geblesseerd en is zijn seizoen wellicht voorbij. De kans dat zijn verblijf in het Astridpark verlengd wordt lijkt redelijk klein.


Het talent van Markovic staat dan wel buiten kijf, de winger is bijzonder blessuregevoelig. Bovendien zal Liverpool wellicht zo'n vijf miljoen euro vragen en heeft hij ook nog eens een riant salaris. Volgens Het Nieuwsblad heerst er dan ook heel wat twijfel over het nemen van dit risico. Maar de Brusselaars zouden wel al een alternatief op het oog hebben. Zo zou zijn landgenoot Luka Adzic op het paars-witte verlanglijstje staan. Deze 19-jarige jeugdinternational laat momenteel mooie dingen zien bij Rode Ster Belgrado.

Zijn transfer zou kunnen worden afgerond. Volgens HNB heeft de Servische vleugelspeler namelijk een nieuw contract van Rode Ster Belgrado naast zich neergelegd. De krant heeft weet van Servische bronnen die beweren dat de reden hiervoor een nakend akkoord met Anderlecht betreft.

UPDATE 16/05
Het lijkt erop dat de transfer van Adzic naar het Astridpark slechts een kwestie van tijd is. Bronnen dichtbij de speler zouden aan Estadio Deportivo hebben laten weten dat hij zijn keuze heeft gemaakt en voor Anderlecht gaat spelen. Het Spaanse medium vroeg deze informatie op omdat ook Sevilla concrete interesse vertoonde en zelfs navraag heeft gedaan naar zijn voorwaarden.

Daarnaast was ook Atletico Madrid hem al komen scouten bij Rode Ster. Maar beide Spaanse clubs komen dus te laat, er wordt verwacht dat Adzic in de loop van de komende weken officieel wordt voorgesteld in Brussel.

LEES OOK: Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Coucke moet vooral werk maken van directe versterking ...

Meest recent

Nieuwe wending bij Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

28
28
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

98
98
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

91
91
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

234
234
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

226
226
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

87
87
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

54
54
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

298
298
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

334
334
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

226
226
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

174
174
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

345
345
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

281
281
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

85
85
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

297
297
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

306
306
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

526
526
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

378
378
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

287
287
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

504
504
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

162
162
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

65
65
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

310
310
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

289
289
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

657
657

Meer sportnieuws