AA Gent en Racing Genk kiezen opvallende speler van het jaar

door stemmen
AA Gent en Racing Genk kiezen opvallende speler van het jaar

Bij vele clubs wordt er na het seizoen ook een iemand verkozen tot speler van het jaar. Bij AA Gent en Racing Genk betreft het toch wel opvallende namen.

Zo gaat Samuel Gigot met die eer lopen bij de Buffalo’s. Niet dat hij het niet verdiend, maar spelers als Kalinic, Kalu en Yaremchuk kenden ook een topseizoen. De verdediger was dan ook in de wolken: “Ik ben best fier op deze trofee. Hij wordt nu nog mooier, omdat we wonnen van Anderlecht.” Noteerde HLN.

Bij Racing Genk werd doelman Vukovic verkozen tot speler van het jaar, voor Aidoo en Malinovskiy. Toen zijn naam werd afgeroepen als winnaar, klonk er gejoel uit het thuisvak: “Blijkbaar waren niet alle fans even blij met mij als winnaar. Ik had een paar keer een tegengoal op mijn geweten, maar om dan uitgefloten te worden door je eigen fans, doet toch pijn. Ik ben ook maar een mens.”

LEES OOK: ‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

Terechte winnaars?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

17
17
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

27
27
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

63
63
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

53
53
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

147
147
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

167
167
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

130
130
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

120
120
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

463
463
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

675
675
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

401
401
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

207
207
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

121
121
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

413
413
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

297
297
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

436
436
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws