‘Zulte Waregem haalt ex-smaakmaker terug naar de JPL’

402 stemmen
‘Zulte Waregem haalt ex-smaakmaker terug naar de JPL’

Het gaat Zulte Waregem opnieuw voor de wind. Na een tegenvallende terugronde in de reguliere competitie, kroonde het zich dinsdag tot groepswinnaar in zijn Play Off 2-groep. Het lijkt daarnaast ook dichtbij een fraaie transfer te staan.

Iedereen herinnert zich nog de voormalige smaakmaker van Lokeren, Ayanda Patosi. De Zuid-Afrikaan zou volgens Het Nieuwsblad dicht bij een terugkeer naar België staan.
Patosi, nog altijd maar 25, is aan de slag bij Cape Town City in zijn thuisland. Daar is hij aan een sterk seizoen bezig en hoopt hij om volgend seizoen terug in België te kunnen voetballen.

Zulte Waregem overweegt Patosi een nieuwe kans te geven na zijn pijnlijk vertrek bij Lokeren. Interessant is dat Patosi beschouwd kan worden als een Voetbalbelg. Minder interessant is zijn prijskaartje van 400.000 dollar.

UPDATE 09/05

Een terugkeer van Ayanda Patosi naar België lijkt nu echt aanstaande. De Zuid-Afrikaan postte vandaag een foto op zijn Instagram-account waarop hij samen te zien is met Nill De Pauw en Hamdi Harbaoui, in hun periode bij Lokeren. Als onderschrift zegt hij: “Tijden die ik weldra terug zal beleven." Harbaoui reageerde al met: “Welkom terug”. Beide spelers zijn nu ook actief bij Essevee, die dus een fraaie transferslag lijken te zullen slaan.

Memories I could relive any day @nilldepauw @hamdiharbaoui9

Een bericht gedeeld door Ayanda Patosi (@ayandapatosi) op

LEES OOK: KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

🚀

Goeie transfer?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

15
15
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

12
12
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

5
5
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

41
41
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

192
192
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

181
181
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

62
62
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

391
391
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

184
184
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

91
91
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

452
452
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

197
197
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

177
177
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

61
61
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

787
787
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

491
491
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

229
229
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

276
276
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

54
54
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

87
87
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

34
34
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

93
93
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

138
138
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

516
516
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

158
158

Meer sportnieuws