‘Zulte Waregem haalt ex-smaakmaker terug naar de JPL’

door
‘Zulte Waregem haalt ex-smaakmaker terug naar de JPL’

Het gaat Zulte Waregem opnieuw voor de wind. Na een tegenvallende terugronde in de reguliere competitie, kroonde het zich dinsdag tot groepswinnaar in zijn Play Off 2-groep. Het lijkt daarnaast ook dichtbij een fraaie transfer te staan.

Iedereen herinnert zich nog de voormalige smaakmaker van Lokeren, Ayanda Patosi. De Zuid-Afrikaan zou volgens Het Nieuwsblad dicht bij een terugkeer naar België staan.
Patosi, nog altijd maar 25, is aan de slag bij Cape Town City in zijn thuisland. Daar is hij aan een sterk seizoen bezig en hoopt hij om volgend seizoen terug in België te kunnen voetballen.

Zulte Waregem overweegt Patosi een nieuwe kans te geven na zijn pijnlijk vertrek bij Lokeren. Interessant is dat Patosi beschouwd kan worden als een Voetbalbelg. Minder interessant is zijn prijskaartje van 400.000 dollar.

UPDATE 09/05

Een terugkeer van Ayanda Patosi naar België lijkt nu echt aanstaande. De Zuid-Afrikaan postte vandaag een foto op zijn Instagram-account waarop hij samen te zien is met Nill De Pauw en Hamdi Harbaoui, in hun periode bij Lokeren. Als onderschrift zegt hij: “Tijden die ik weldra terug zal beleven." Harbaoui reageerde al met: “Welkom terug”. Beide spelers zijn nu ook actief bij Essevee, die dus een fraaie transferslag lijken te zullen slaan.

Memories I could relive any day @nilldepauw @hamdiharbaoui9

Een bericht gedeeld door Ayanda Patosi (@ayandapatosi) op

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

Goeie transfer?

Meest recent

Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

4
4
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

53
53
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

126
126
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

120
120
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

140
140
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

251
251
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

103
103
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

157
157
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

175
175
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

507
507
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

782
782
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

408
408
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

242
242
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

380
380
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

131
131
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

610
610
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

186
186
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

64
64
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

66
66
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

75
75
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

150
150
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

341
341
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

259
259
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

403
403
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

60
60

Meer sportnieuws