‘Zulte Waregem haalt ex-smaakmaker terug naar de JPL’

402 stemmen
‘Zulte Waregem haalt ex-smaakmaker terug naar de JPL’

Het gaat Zulte Waregem opnieuw voor de wind. Na een tegenvallende terugronde in de reguliere competitie, kroonde het zich dinsdag tot groepswinnaar in zijn Play Off 2-groep. Het lijkt daarnaast ook dichtbij een fraaie transfer te staan.

Iedereen herinnert zich nog de voormalige smaakmaker van Lokeren, Ayanda Patosi. De Zuid-Afrikaan zou volgens Het Nieuwsblad dicht bij een terugkeer naar België staan.
Patosi, nog altijd maar 25, is aan de slag bij Cape Town City in zijn thuisland. Daar is hij aan een sterk seizoen bezig en hoopt hij om volgend seizoen terug in België te kunnen voetballen.

Zulte Waregem overweegt Patosi een nieuwe kans te geven na zijn pijnlijk vertrek bij Lokeren. Interessant is dat Patosi beschouwd kan worden als een Voetbalbelg. Minder interessant is zijn prijskaartje van 400.000 dollar.

UPDATE 09/05

Een terugkeer van Ayanda Patosi naar België lijkt nu echt aanstaande. De Zuid-Afrikaan postte vandaag een foto op zijn Instagram-account waarop hij samen te zien is met Nill De Pauw en Hamdi Harbaoui, in hun periode bij Lokeren. Als onderschrift zegt hij: “Tijden die ik weldra terug zal beleven." Harbaoui reageerde al met: “Welkom terug”. Beide spelers zijn nu ook actief bij Essevee, die dus een fraaie transferslag lijken te zullen slaan.

Memories I could relive any day @nilldepauw @hamdiharbaoui9

Een bericht gedeeld door Ayanda Patosi (@ayandapatosi) op

LEES OOK: Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Goeie transfer?

Meest recent

'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

1
1
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

10
10
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

18
18
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

35
35
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

128
128
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

105
105
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

55
55
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

45
45
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

62
62
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

481
481
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

541
541
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

124
124
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

377
377
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

174
174
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

274
274
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

221
221
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1171
1171
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

87
87
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

467
467
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

320
320
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

707
707
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

831
831
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

87
87
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

177
177
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

842
842

Meer sportnieuws