Update: 'Overname springt af, Lierse dood en begraven'

door
Update: 'Overname springt af, Lierse dood en begraven'

Lierse moet nog altijd bang afwachten of het volgend seizoen in 1B mag aantreden, want het kreeg van het BAS nog geen licentie. De club kreeg wel uitstel tot maandag 17u om zijn dossier te vervolledigen, maar het is nog maar de vraag of dat zal lukken.


Er zou immers een kink in de kabel zijn tussen Maged Samy, de oude eigenaar, en David Nakhid, de overnemer. Bij Lierse willen ze niet bevestigen wat er precies aan de hand is, maar volgens Sporza gaat het om financiële afspraken die niet nagekomen of teruggedraaid zouden worden. Lierse heeft dus nog tot maandag 17u om zijn dossier alsnog in orde te krijgen.

UPDATE 09u08
Het heeft er momenteel alle schijn van dat het over en uit is voor Lierse SK. Volgens Het Nieuwsblad is de overname door Nakhid immers afgesprongen. De spelers zouden te horen hebben gekregen dat de training is afgelast en moeten rond 10u op de club zijn waar het slechte nieuws wellicht bevestigd zal worden. Bij Sporza probeerde men het bestuur te pakken te krijgen voor een reactie, maar daar houdt men de lippen stijf op mekaar.

Indien het nieuws bevestigd wordt, zal het stamnummer 30 uit het Belgische voetbal verdwijnen. Tenzij er à la Beerschot een fusie komt met een naburige club. Volgens HNB zou een supportersvereniging daarover al verkennende gesprekken hebben gevoerd met Oosterzonen en Nijlen.

LEES OOK: Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

De KBVB moet tussenkomen in de zaak Lierse ...

Meest recent

'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

0
0
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

75
75
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

70
70
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

128
128
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

48
48
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

202
202
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

17
17
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

358
358
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

157
157
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

51
51
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

456
456
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

100
100
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

102
102
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

54
54
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

210
210
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

132
132
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

105
105
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

167
167
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

168
168
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

80
80
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

184
184
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

147
147

Meer sportnieuws