Lierse wacht bang af: "Mogelijk wordt dinsdag al niet meer gespeeld"

door
Lierse wacht bang af:

Lierse moet nog altijd bang afwachten of het volgend seizoen in 1B mag aantreden, want het kreeg van het BAS nog geen licentie. De club kreeg wel uitstel tot maandag 17u om zijn dossier te vervolledigen, maar het is nog maar de vraag of dat zal lukken.


Er zou immers een kink in de kabel zijn tussen Maged Samy, de oude eigenaar, en David Nakhid, de overnemer. Bij Lierse willen ze niet bevestigen wat er precies aan de hand is, maar volgens Sporza gaat het om financiële afspraken die niet nagekomen of teruggedraaid zouden worden. Lierse heeft dus nog tot maandag 17u om zijn dossier alsnog in orde te krijgen.

UPDATE 07/05
D-Day voor Lierse is aangebroken en de beslissing van BAS kan zelfs meteen gevolgen hebben. Volgens Het Laatste Nieuws is het immers niet uitgesloten dat er meteen een punt achter zetten wanneer de licentie niet wordt toegekend. "Deze keer zal Lierse niet met een halfslachtig dossier op de proppen moeten komen, want dan is het 'bye bye' proflicentie. In het allerslechtste geval wordt de stekker er zelfs met onmiddellijke ingang uit getrokken en wordt er morgen al niet meer gespeeld in Moeskroen", klinkt het.

De Pallieters kunnen zich dus nog redden, maar erg groot is het geloof binnen de club niet. Aanvoerder Frederic Frans gaat zelfs uit van een noodscenario. "Ik hoop natuurlijk dat er alsnog een oplossing uit de bus komt, maar het is eerlijk gezegd meer hopen dan geloven. Persoonlijk vind ik het geen goed teken dat heel dit verhaal al zo lang aansleept en dat wij als spelers al een eeuwigheid niets hebben vernomen van het bestuur. Stilaan snakken wij ook naar duidelijkheid."

LEES OOK: Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

Denkt u dat Lierse alsnog een licentie zal krijgen?

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

69
69
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

101
101
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

143
143
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

255
255
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

455
455
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

186
186
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

236
236
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

290
290
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

141
141
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

357
357
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

231
231
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

327
327
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

601
601
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

420
420
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

142
142
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

166
166
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

307
307
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

865
865
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

362
362
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

78
78
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

353
353
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

614
614
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

143
143
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

282
282

Meer sportnieuws