Lierse wacht bang af: "Mogelijk wordt dinsdag al niet meer gespeeld"

door
Lierse wacht bang af:

Lierse moet nog altijd bang afwachten of het volgend seizoen in 1B mag aantreden, want het kreeg van het BAS nog geen licentie. De club kreeg wel uitstel tot maandag 17u om zijn dossier te vervolledigen, maar het is nog maar de vraag of dat zal lukken.


Er zou immers een kink in de kabel zijn tussen Maged Samy, de oude eigenaar, en David Nakhid, de overnemer. Bij Lierse willen ze niet bevestigen wat er precies aan de hand is, maar volgens Sporza gaat het om financiële afspraken die niet nagekomen of teruggedraaid zouden worden. Lierse heeft dus nog tot maandag 17u om zijn dossier alsnog in orde te krijgen.

UPDATE 07/05
D-Day voor Lierse is aangebroken en de beslissing van BAS kan zelfs meteen gevolgen hebben. Volgens Het Laatste Nieuws is het immers niet uitgesloten dat er meteen een punt achter zetten wanneer de licentie niet wordt toegekend. "Deze keer zal Lierse niet met een halfslachtig dossier op de proppen moeten komen, want dan is het 'bye bye' proflicentie. In het allerslechtste geval wordt de stekker er zelfs met onmiddellijke ingang uit getrokken en wordt er morgen al niet meer gespeeld in Moeskroen", klinkt het.

De Pallieters kunnen zich dus nog redden, maar erg groot is het geloof binnen de club niet. Aanvoerder Frederic Frans gaat zelfs uit van een noodscenario. "Ik hoop natuurlijk dat er alsnog een oplossing uit de bus komt, maar het is eerlijk gezegd meer hopen dan geloven. Persoonlijk vind ik het geen goed teken dat heel dit verhaal al zo lang aansleept en dat wij als spelers al een eeuwigheid niets hebben vernomen van het bestuur. Stilaan snakken wij ook naar duidelijkheid."

LEES OOK: Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Denkt u dat Lierse alsnog een licentie zal krijgen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

27
27
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

44
44
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

5
5
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

74
74
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

24
24
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

126
126
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

148
148
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

175
175
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

64
64
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

251
251
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

145
145
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

277
277
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

248
248
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

209
209
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

323
323
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

268
268
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

76
76
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

348
348
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

288
288
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

209
209
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

269
269
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

150
150
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

532
532
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

164
164
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

100
100

Meer sportnieuws