Lierse wacht bang af: "Mogelijk wordt dinsdag al niet meer gespeeld"

door
Lierse wacht bang af:

Lierse moet nog altijd bang afwachten of het volgend seizoen in 1B mag aantreden, want het kreeg van het BAS nog geen licentie. De club kreeg wel uitstel tot maandag 17u om zijn dossier te vervolledigen, maar het is nog maar de vraag of dat zal lukken.


Er zou immers een kink in de kabel zijn tussen Maged Samy, de oude eigenaar, en David Nakhid, de overnemer. Bij Lierse willen ze niet bevestigen wat er precies aan de hand is, maar volgens Sporza gaat het om financiële afspraken die niet nagekomen of teruggedraaid zouden worden. Lierse heeft dus nog tot maandag 17u om zijn dossier alsnog in orde te krijgen.

UPDATE 07/05
D-Day voor Lierse is aangebroken en de beslissing van BAS kan zelfs meteen gevolgen hebben. Volgens Het Laatste Nieuws is het immers niet uitgesloten dat er meteen een punt achter zetten wanneer de licentie niet wordt toegekend. "Deze keer zal Lierse niet met een halfslachtig dossier op de proppen moeten komen, want dan is het 'bye bye' proflicentie. In het allerslechtste geval wordt de stekker er zelfs met onmiddellijke ingang uit getrokken en wordt er morgen al niet meer gespeeld in Moeskroen", klinkt het.

De Pallieters kunnen zich dus nog redden, maar erg groot is het geloof binnen de club niet. Aanvoerder Frederic Frans gaat zelfs uit van een noodscenario. "Ik hoop natuurlijk dat er alsnog een oplossing uit de bus komt, maar het is eerlijk gezegd meer hopen dan geloven. Persoonlijk vind ik het geen goed teken dat heel dit verhaal al zo lang aansleept en dat wij als spelers al een eeuwigheid niets hebben vernomen van het bestuur. Stilaan snakken wij ook naar duidelijkheid."

Denkt u dat Lierse alsnog een licentie zal krijgen?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

241
241
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

88
88
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

13
13
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

68
68
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

54
54
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

71
71
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

272
272
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

43
43
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

422
422
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

360
360
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

69
69
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

122
122
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

73
73
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

453
453
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

169
169
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

341
341
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

132
132
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

483
483
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

299
299
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

245
245
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

191
191

Meer sportnieuws