Lierse wacht bang af: "Mogelijk wordt dinsdag al niet meer gespeeld"

door
Lierse wacht bang af:

Lierse moet nog altijd bang afwachten of het volgend seizoen in 1B mag aantreden, want het kreeg van het BAS nog geen licentie. De club kreeg wel uitstel tot maandag 17u om zijn dossier te vervolledigen, maar het is nog maar de vraag of dat zal lukken.


Er zou immers een kink in de kabel zijn tussen Maged Samy, de oude eigenaar, en David Nakhid, de overnemer. Bij Lierse willen ze niet bevestigen wat er precies aan de hand is, maar volgens Sporza gaat het om financiële afspraken die niet nagekomen of teruggedraaid zouden worden. Lierse heeft dus nog tot maandag 17u om zijn dossier alsnog in orde te krijgen.

UPDATE 07/05
D-Day voor Lierse is aangebroken en de beslissing van BAS kan zelfs meteen gevolgen hebben. Volgens Het Laatste Nieuws is het immers niet uitgesloten dat er meteen een punt achter zetten wanneer de licentie niet wordt toegekend. "Deze keer zal Lierse niet met een halfslachtig dossier op de proppen moeten komen, want dan is het 'bye bye' proflicentie. In het allerslechtste geval wordt de stekker er zelfs met onmiddellijke ingang uit getrokken en wordt er morgen al niet meer gespeeld in Moeskroen", klinkt het.

De Pallieters kunnen zich dus nog redden, maar erg groot is het geloof binnen de club niet. Aanvoerder Frederic Frans gaat zelfs uit van een noodscenario. "Ik hoop natuurlijk dat er alsnog een oplossing uit de bus komt, maar het is eerlijk gezegd meer hopen dan geloven. Persoonlijk vind ik het geen goed teken dat heel dit verhaal al zo lang aansleept en dat wij als spelers al een eeuwigheid niets hebben vernomen van het bestuur. Stilaan snakken wij ook naar duidelijkheid."

Denkt u dat Lierse alsnog een licentie zal krijgen?

Meest recent

Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

6
6
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

48
48
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

45
45
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

206
206
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

65
65
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

41
41
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

69
69
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

20
20
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

101
101
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

210
210
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

421
421
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

150
150
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

129
129
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

33
33
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

72
72
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

269
269
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

86
86
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

204
204
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

295
295
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

175
175
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

588
588
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

25
25
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

123
123
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

176
176

Meer sportnieuws