Genk-supporters woedend: Spelersbus tegengehouden

door
Genk-supporters woedend: Spelersbus tegengehouden

KRC Genk stond de voorbije weken erg goed te voetballen, maar werd zondagavond keihard met de voeten op de grond gezet. De Limburgers verloren immers met zware 5-0-cijfers van Standard en blijven zo onderaan het klassement in PO I bengelen. En daar kan de aanhang niet mee lachen.


Na de pandoering op Sclessin ging een deel van de meegereisde supporters dan ook over tot actie. Zo werd de doorgang van de spelersbus geblokkeerd en werd om uitleg geëist van de spelers. Uiteindelijk offerden Leandro Trossard en Thomas Buffel zich op om samen met teammanager Pierre Denier en bestuurder Roland Reynders te gaan bemiddelen. Volgens Het Belang van Limburg verliep het gesprek zonder grote incidenten en kon de spelersbus de terugreis vrij snel verder zetten.

De spelersbus blokkeren gaat natuurlijk te ver, maar de fans hadden wel alle reden tot klagen. Zo ging KRC meermaals pijnlijk aan de fout. Met name doelman Danny Vukovic liet het bij de openingstreffer van Carcela helemaal afweten. "Nooit fijn voor een doelman, als je op die manier op het verkeerde been gezet wordt. We moeten dit zo snel mogelijk achter ons laten en zes op zes pakken tegen Gent en Charleroi, onze rechtstreekse concurrenten", probeerde hij de moed erin te houden.

LEES OOK: 'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Supporters die de bus blokkeren moeten strenger bestraft worden ...

Meest recent

Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

25
25
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

30
30
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

115
115
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

37
37
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

81
81
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

92
92
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

30
30
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

104
104
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

177
177
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

266
266
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

133
133
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

27
27
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

387
387
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

75
75
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

187
187
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

124
124
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

80
80
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

76
76
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

101
101
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

94
94
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

171
171
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

184
184
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

101
101
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

269
269
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

76
76

Meer sportnieuws