OFFICIEEL: KVO blijft werk maken van ploeg voor komend seizoen

door
OFFICIEEL: KVO blijft werk maken van ploeg voor komend seizoen

Onder impuls van technisch directeur Hugo Broos zal KV Oostende komend seizoen helemaal anders voor de dag komen. Met Gert Verheyen werd alvast een nieuwe trainer aangesteld. En ook de spelersgroep zal de komende weken een facelift ondergaan.


In eerste instantie wil KVO af zien te geraken van een aantal zware contracten, zo trekken Nicolas Lombaerts, Zinho Gano en Antonio Milic wellicht andere oorden op. Maar niet alle sterkhouders moeten beschikken. Brecht Capon bijvoorbeeld, zal nog een tijdje aan de kust te bewonderen zijn. De rechtsback verlengde vrijdag immers zijn contract tot medio 2021.

Voor de ex-speler van onder meer KV Kortrijk en Club Brugge, was de contractverlening een logische stap. "Als Oostendenaar kan ik nergens beter zijn dan bij KVO. Na het vertrek van Marc Coucke was er even onzekerheid, maar met Peter Callant en Hugo Broos waait er nu echt een nieuwe wind in Oostende. De club gaat terug naar de waarden die ik als kind kende toen ik met mijn vader naar KVO ging kijken. Dat wil zeggen, een over-mijn-lijk mentaliteit, spelers die hun shirtje nat maken en een gezonde mix van jong geweld en ervaren spelers", reageerde hij op de clubwebstek.

LEES OOK: Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

Capon zou gerust bij een Belgische topclub meekunnen ...

Meest recent

'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

19
19
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

27
27
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

98
98
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

48
48
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

133
133
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

58
58
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

139
139
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

94
94
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

399
399
"Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

148
148
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

209
209
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

157
157
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

324
324
Hommeles bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

318
318
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

354
354
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

876
876
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

291
291
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

395
395
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

493
493
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

563
563
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

53
53
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

135
135
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

373
373
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

84
84
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

345
345

Meer sportnieuws