Lierse speelt zorgen van zich af, Eupen verrast tegen STVV

0 stemmen
Lierse speelt zorgen van zich af, Eupen verrast tegen STVV

Na een spektakelstuk heeft Eupen de drie punten mee gegraaid op het veld van STVV. Voor de Panda's was het nog maar de eerste zege in deze Play-Offs. Het getergde Lierse pakte na OHL nu ook de scalp van Waasland-Beveren. Vermant en co blijven zo in het sukkelstraatje en het is maar de vraag hoelang de ex-Bruggeling nog aan het hoofd staat bij de Waaslanders.

STVV en Eupen verzorgen het spektakel op Stayen
Bij STVV kreeg De Roeck de voorbije week het slechte nieuws dat hij komend seizoen gaan T1 meer zal zijn van de Kanaries. Toch had STVV nog een reële kans op groepswinst, voor deze speeldag stond het op slechts één punt van leider Lokeren. Tegen Eupen begon de thuisploeg wel slecht: na amper tien minuten spelen kopte Blondelle, na een hoekschop, de bezoekers op voorsprong. Halfweg de eerste periode lukte ook de thuisploeg de gelijkmaker na een corner: deze keer was De Petter de doelpuntenmaker van dienst. Halfweg stond het nog gelijk.
Ook na de pauze waren beide ploegen goed bij schot. Eerst verraste De Sart doelman Niasse, even later maakten de Panda's weer gelijk na een misverstand tussen Steppe en De Petter, Toyokawa scoorde de 2-2. Het bleef misverstanden regenen op Stayen en deze keer kopte De Norre een voorzet in eigen doel: 2-3. STVV kwam niet meer tot de gelijkmaker(Raspentino miste nog een strafschop voor de bezoekers) en doet zo een uiterst slechte zaak met het oog op groepswinst.
Scoreverloop:
0-1 (10') Blondelle, 1-1 (24') De Petter, 2-1 (50') De Sart, 2-2 (54') Toyokawa, 2-3 (69') own-goal De Norre

Lierse maakt de malaise bij Waasland-Beveren nog wat groter
Bij Lierse is er nog steeds geen overnemer, hierdoor hangt het profvoetbal aan een zijden draadje. De bezoekers trokken zich hier echter weinig van aan en domineerden tijdens de eerste helft tegen een zwak Waasland-Beveren. Na tien minuten spelen werden de Pallieters al beloond met een doelpunt van Laurent die vanuit een schuine hoek raak trof: 1-0. Yagan miste nog een paar uitstekende kansen om die voorsprong uit te diepen voor de pauze.
Ook na de rust bleven de bezoekers de betere ploeg. Bij Waasland-Beveren lukte er weinig tot niets, het is al enige tijd geleden dat Vermant en co een wedstrijd wisten te winnen. Met aanwezigheid van een schare trouwe supporters hielden de bezoekers uiteindelijk stand. De druk op coach Vermant zal alleen nog maar groter worden na deze nieuwe nederlaag.
Scoreverloop:
0-1 (10') Laurent

LEES OOK: STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

🚀

Meest recent

Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

12
12
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

24
24
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

15
15
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

5
5
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

65
65
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

307
307
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

186
186
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

129
129
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

160
160
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

40
40
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

84
84
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

845
845
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

464
464
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

200
200
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

65
65
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

287
287
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

97
97
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

108
108
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

112
112
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

187
187
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

46
46
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

163
163
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

226
226
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

72
72

Meer sportnieuws