Harbaoui & co overtuigend voorbij matig KV Kortrijk

225
Harbaoui & co overtuigend voorbij matig KV Kortrijk

Zulte Waregem heeft een verdiende zege geboekt tegen een mak KV Kortrijk. Aan de Gaverbeek werd het 3-0 en daardoor staat Essevee steviger aan de leiding in Play-Off II groep A.


De wedstrijd kwam traag op gang, maar De Boeck moest al snel wisselen. Kumordzi verstapte zich en kon niet meer verder. Palmer-Brown kwam hem vervangen. Essevee nam de wedstrijd stilaan in handen en De Pauw vond Bruzzese op zijn weg, Olayinka trof de lat. Het sein voor Zulte Waregem om door te duwen en het was een aantal keren gevaarlijk. Kortrijk prikte af en toe wel eens tegen, maar Bongonda trof op slag van rust raak met een kopbal en zo gingen we rusten met een verdiende 1-0.



De thuisploeg was ook na de rust betere en Bruzzese moest enkele keren zijn kunnen tonen. KVK zag sterretjes en de 2-0 hing in de lucht. Zulte Waregem kreeg tal van kansen, maar scoren lukte maar niet. Aan de overzijde was de ingevallen De Smet dichtbij de 1-1, maar Walsh redde op de lijn. Zo bleef het wel spannend aan de Gaverbeek.

Zulte Waregem kreeg plots een gouden kans om de partij te beslissen. Lepoint beging een overtreding op Olayinka en strafschop voor Zulte Waregem. Harbaoui zette de elfmeter om: 2-0 en game over voor De Kerels. Kaya maakte er met een mooie knal nog 3-0 van, dat was ook de eindscore.

Scoreverloop:
1-0 (41') Theo Bongonda
2-0 (79') Hamdi Harbaoui (pen.)
3-0 (83') Onür Kaya

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Zal Zulte Waregem zijn groep winnen?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

57
57
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

62
62
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

80
80
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

73
73
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

146
146
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

200
200
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

75
75
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

104
104
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

74
74
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

121
121
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

217
217
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

105
105
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

971
971
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

165
165
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

109
109
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

398
398
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

437
437
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

420
420

Meer sportnieuws