Wereldgoal van Cevallos, zeges voor OHL en KV Kortrijk

door
Wereldgoal van Cevallos, zeges voor OHL en KV Kortrijk

Lokeren heeft vanavond een goede zaak gedaan in groep B van Play-Off II met een zege tegen Eupen. Vooral de wondermooie goal van Cevallos zal de wereld rondgaan.  De ploeg van Peter Maes slaat voorlopig een kloof met de concurrentie die morgen nog in actie komt. In de andere groep van deze nacompetitie hebben OHL en Kortrijk zich in de slipstream van leider Zulte Waregem genesteld.

OHL maakt malaise bij Waasland-Beveren wat groter
Waasland-Beveren speelde lange tijd een dijk van een seizoen, maar de laatste weken zit de mot er serieus in bij de ploeg van Sven Vermant. Ook tegen een ploeg uit 1B lukte het vanavond niet voor de Waaslanders. OHL kwam in een flauwe eerste helft halfweg op voorsprong na een heerlijke vrije trap van Gorius, het was al het tweede doelpunt in Play-Off II van de ex-speler van KV Mechelen en Racing Genk.
Vermant had vermoedelijk een donderspeech gegeven tijdens de rust maar ook na de rust lukte er weinig tot niets voor de thuisploeg. OHL loerde op de counter en verzilverde er al na tien minuten eentje toen Dequevy de vrijstaande Storm vond en die trof knap raak: 2-0. Tot overmaat van ramp verviel Van Damme even later in zijn oude gewoontes door met een smerige tackle rood te pakken. OHL kwam niet meer in de problemen en boekt een eerste zege in Play-Off II.
Scoreverloop:
0-1 (23') Gorius, 0-2 (54') Storm


KV Kortrijk heeft geen kind aan getergd Lierse
Bij SK Lierse zijn de zorgen nog altijd groot. De eens zo trotse landskampioen kreeg geen licentie voor het profvoetbal en dreigt te zakken naar tweede amateur. Toch wonnen de Pallieters vorige week knap van OHL. Tegen KV Kortrijk had de thuisploeg minder in de pap te brokken, Na een halfuur spelen opende Perbet de debatten met een intikker aan de tweede paal, meteen ook de ruststand na een eerste helft die gedomineerd werd door de bezoekers.
Ook na de pauze waren de Kerels de beter ploeg, iets voor het uur maakte Ajagun er 0-2 van met een schot in de korte hoek. Lierse zocht nog naar de aansluitingstreffer, het zag nog een doelpunt afgekeurd wegens buitenspel, maar die kwam er uiteindelijk niet. KV Kortrijk herstelt zo van de opdoffer na het verlies tegen Moeskroen en doet nog volop mee voor groepswinst.
Scoreverloop:
0-1 (33') Perbet, 0-2 (58') Ajagun

Wondermooi doelpunt van Cevallos verlost Lokeren
Lokeren kon voorlopig een kloofje slagen met de concurrentie in groep B. De thuisploeg begon aarzelend maar kwam na goed tien minuten spelen op voorsprong toen Marecek de vrijstaande Ridder vond en die aarzelde niet. Ondanks een pak kansen slaagde de ploeg van Maes er niet in om de score nog voor de rust uit te diepen.
Na de pauze was het wachten tot iets voorbij het uur, maar wat we toen te zien kregen was dan ook meer dan de moeite waard. Cevallos trapte van iets voor de middellijn op doel en verschalkte op heerlijke wijze doelman Van Crombrugge met een lob: 2-0 Toen Mulumba even later rood pakte bij Eupen was de wedstrijd helemaal gespeeld. Loties maakte de pil nog wat bitterder door de 3-0 in eigen doel te schieten. Daar bleef het uiteindelijk ook bij en zo boekt Lokeren een verdiende en ruime zege tegen een zwak Eupen.
Scoreverloop:
1-0 (11') De Ridder, 2-0 (64') Cevallos

LEES OOK: Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Kan OHL meedoen voor groepswinst?

Meest recent

Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

6
6
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

39
39
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

50
50
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

83
83
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

55
55
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

94
94
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

263
263
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

57
57
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

422
422
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

291
291
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

135
135
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

136
136
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

67
67
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

90
90
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

112
112
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

227
227
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

65
65
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

87
87
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

624
624
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

186
186
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

276
276
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

340
340
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

48
48
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

156
156

Meer sportnieuws