Kansen Belgische clubs: Engels, Vadis en co weggestuurd door voorzitter

door
Kansen Belgische clubs: Engels, Vadis en co weggestuurd door voorzitter

Het Griekse voetbal is berucht om haar hectiek en daar is Olympiakos zeker geen uitzondering op. Clubeigenaar Evangelos Marinakis is momenteel zo boos op zijn spelers dat hij ze allemaal vroegtijdig op vakantie heeft gestuurd. Ook de vijf Belgen in de selectie mochten beschikken.


Aanleiding zijn de tegenvallende resultaten in de competitie. Olympiakos werd de afgelopen zeven jaar kampioen, maar lijkt de titel dit jaar aan AEK Athene te moeten laten. "Ik heb jullie nu lang genoeg getolereerd. Vertrek en ga maar met vakantie. De jeugdspelers houden veel meer van Olympiakos en zijn supporters dan de spelers van het eerste elftal. Ik zal Olympiakos van de grond af aan opbouwen, zodat het weer het team wordt waar we van dromen", meldt het ANP uitspraken van de woedende eigenaar van Olympiakos.

Marinakis lijkt komende zomer dus een aantal spelers weg te sturen en dat biedt kansen voor Belgische clubs. Guillaume Gillet werd eerder al gelinkt aan Anderlecht en Gent, terwijl Vadis Odjidja op de radar zou staan bij RSCA en Club Brugge. Kevin Mirallas wordt naar verluidt dan weer gevolgd door Standard, maar is wel nog steeds eigendom van Everton. Wat er met Bjorn Engels en Silvio Proto zal gebeuren is ook nog steeds onduidelijk.

LEES OOK: 'Proto moet Anderlecht aan volgende aanwinst helpen'

Engels kan best een seizoen terugkeren naar Club ...

Meest recent

'Zulte Waregem en La Louvière op zucht van ingaande deals'

Zulte Waregem en La Louvière promoveerden samen naar de Jupiler Pro League. De twee clubs ...

22
22
Ongeziene woede-uitbarsting Hasi: "Sprong een zekering"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

19
19
‘De Bruyne verbijsterd: Napoli duwt richting vertrek’

Kevin De Bruyne had zich dit anders voorgesteld. Wat een nieuw hoofdstuk moest worden, voelt plots ...

127
127
'Club Brugge duikt transfermarkt op met Furo-miljoenen'

Club Brugge staat op punt een erg straffe transfer te beklinken. Zo is Kaye Furo na amper een ...

247
247
Genk vindt 'opvolger Hrosovsky': Hayen laaiend enthousiast

KRC Genk wil zich na de winterstop herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. Coach Nicky ...

78
78
'Anderlecht gaat los: transfergesprekken met international'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

236
236
72ste Gouden Schoen: drama voor Club Brugge in de maak?

Zondagavond is het zover, dan wordt in het Silt te Middelkerke de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. ...

299
299
'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

50
50
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

97
97
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

37
37
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

425
425
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

79
79
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

376
376
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

58
58
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

175
175
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

389
389
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

463
463
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

235
235
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

773
773
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

502
502
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

118
118
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

215
215
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

141
141
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

133
133
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

170
170

Meer sportnieuws