'Premier League-club wil sterkhouder Gent nog voor WK binnenhalen'

268 stemmen
'Premier League-club wil sterkhouder Gent nog voor WK binnenhalen'

AA Gent wil de komende weken fraaie dingen laten zien in de Play-Offs. Maar binnen de club is men ook al bezig met de ploeg voor volgend seizoen. Zo heeft het er alle schijn van dat Moses Simon andere oorden zal opzoeken.


Met Stallone Limbombe werd alvast een potentiële vervanger aangeduid en ook de Nigeriaan zelf lijkt al bezig met zijn vertrek. Zo heeft de aanvaller zijn zinnen gezet op de Engelse Premier League. "Vorige zomer was Brighton & Hove geïnteresseerd. Dat zou een goeie club zijn, omdat ik daar zou spelen. Je moet het juiste moment kiezen. Als ik goede play-offs speel en daarna een goed WK, is het juiste moment aangebroken", zegt hij aan Het Laatste Nieuws.

UPDATE 02/04
De kans dat Simon volgend seizoen in de Premier League speelt, is weer wat toegenomen. Zo meldt Owngoal Nigeria dat Newcastle United hevige interesse toont in de uitblinker van AA Gent. De hoofdcoach van de Magpies zou hem vorige week zijn gaan scouten in de oefenwedstrijd tussen Nigeria en Servië, maar toen kwam hij niet lang genoeg in actie. Ook zondag in Anderlecht zou een mannetje van Newcastle in de tribune hebben gezeten.

De huidige nummer 12 uit de Premier League lijkt het serieus te menen met Simon. Zo zou Newcastle de transfer nog voor het WK willen afronden, in de hoop zo de concurrentie te snel af te zijn. AA Gent lijkt alvast bereid om mee te werken aan een akkoord.

LEES OOK: 'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

🚀

Denkt u dat Simon het niveau van de Premier League moet aankunnen?

Meest recent

Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

23
23
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

31
31
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

133
133
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

31
31
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

43
43
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

71
71
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

302
302
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

28
28
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

73
73
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

212
212
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

148
148
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

112
112
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

90
90
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

154
154
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

414
414
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

77
77
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

457
457
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

102
102
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

323
323
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

518
518
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

375
375
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

475
475
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

559
559
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

932
932

Meer sportnieuws