'Premier League-club wil sterkhouder Gent nog voor WK binnenhalen'

door
'Premier League-club wil sterkhouder Gent nog voor WK binnenhalen'

AA Gent wil de komende weken fraaie dingen laten zien in de Play-Offs. Maar binnen de club is men ook al bezig met de ploeg voor volgend seizoen. Zo heeft het er alle schijn van dat Moses Simon andere oorden zal opzoeken.


Met Stallone Limbombe werd alvast een potentiële vervanger aangeduid en ook de Nigeriaan zelf lijkt al bezig met zijn vertrek. Zo heeft de aanvaller zijn zinnen gezet op de Engelse Premier League. "Vorige zomer was Brighton & Hove geïnteresseerd. Dat zou een goeie club zijn, omdat ik daar zou spelen. Je moet het juiste moment kiezen. Als ik goede play-offs speel en daarna een goed WK, is het juiste moment aangebroken", zegt hij aan Het Laatste Nieuws.

UPDATE 02/04
De kans dat Simon volgend seizoen in de Premier League speelt, is weer wat toegenomen. Zo meldt Owngoal Nigeria dat Newcastle United hevige interesse toont in de uitblinker van AA Gent. De hoofdcoach van de Magpies zou hem vorige week zijn gaan scouten in de oefenwedstrijd tussen Nigeria en Servië, maar toen kwam hij niet lang genoeg in actie. Ook zondag in Anderlecht zou een mannetje van Newcastle in de tribune hebben gezeten.

De huidige nummer 12 uit de Premier League lijkt het serieus te menen met Simon. Zo zou Newcastle de transfer nog voor het WK willen afronden, in de hoop zo de concurrentie te snel af te zijn. AA Gent lijkt alvast bereid om mee te werken aan een akkoord.

LEES OOK: 'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

Denkt u dat Simon het niveau van de Premier League moet aankunnen?

Meest recent

'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

18
18
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

19
19
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

62
62
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

114
114
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

174
174
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

83
83
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

102
102
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

155
155
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

255
255
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

61
61
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

379
379
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

237
237
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

388
388
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

456
456
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

359
359
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

111
111
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

513
513
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

245
245
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

721
721
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

420
420
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

150
150
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

644
644
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

69
69
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

175
175
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

868
868

Meer sportnieuws