Donkere wolken boven het Lisp, Lokeren start prima

102 stemmen
Donkere wolken boven het Lisp, Lokeren start prima

Moeskroen-Peruwelz en Lokeren hebben vanavond de beste zaken gedaan in Play-Off II. De Henegouwers wonnen betrekkelijk eenvoudig tegen het geplaagde Lierse. Maes en co wonnen dan weer na een zeer matig duel tegen STVV.


Donkere wolken pakken zich steeds meer samen boven het Lisp
Lierse begon vanavond met enorm veel extra sportieve zorgen aan Play-Off II. De club staat al enkele maanden te koop, nadat eigenaar Maged Samy geen zin meer had in een verlengd verblijf bij de Pallieters. Er zijn een pak schulden en meerdere personeelsleden(en spelers) zijn al maand(en) niet meer betaald. De kans lijkt op dit moment klein dat de voormalige landskampioen volgend seizoen nog in het profvoetbal speelt. Toch moest Lierse vanavond aan de bak in zijn thuiswedstrijd tegen Moeskroen. Halfweg de eerste helft kwam de thuisploeg op achterstand toen Mézague een doorgekopte bal in doel verlengde. Een moedig Lierse ging nadien op zoek naar de gelijkmaker, Bourdin miste op slag van rust een unieke mogelijkheid.


Eigenaar Maged Samy liet zich al even niet meer zien op het Lisp en lijkt de club naar de afgrond te leiden.

Lierse moest vlak na de pauze al een nieuwe opdoffer slikken toen Amallah er na een fraaie actie 0-2 van maakte. Even later was de jonge middenvelder aangever van dienst toen Awoniyi er 0-3 van maakte. De thuisploeg kon geen vuist maken, niet onlogisch gezien de omstandigheden en was een speelbal in de handen van Moeskroen-Peruwelz. Uiteindelijk bleef het bij een ruime zege voor de ploeg van Defays, die een uitstekende start neemt in deze nacompetitie.

Scoreverloop:
0-1 (28') Mézague, 0-2 (52') Amallah, 0-3 (59') Awoniyi

STVV en Lokeren serveren slappe kost
Lokeren kon zijn grijs seizoen nog wat 'kleur' geven in Play-Off II. De ploeg van Peter Maes nam het op tegen STVV dat in de reguliere competitie lange tijd leek mee te doen voor een stek in Play-Off I. In een wat flauwe eerste helft creëerde STVV de eerste goede kans via De Sart, zijn knal spatte uiteen op de lat. Aan de overzijde vloog een poging van Hupperts in het zijnet. De thuisploeg mocht uiteindelijk met een voorsprong gaan rusten toen Maric vanaf elf meter(na een vermeende fout op Cevallos) raak trof: 1-0.

Maes probeerde met zijn ploeg in PO II wat recht te zetten na een grijs seizoen.

De Ridder tekende na de pauze voor de eerste kans, de voorzet van Marzo was echter net niet op maat voor de Gentenaar. Aan de overzijde toonde STVV bijzonder weinig, de ploeg van De Roeck was bijzonder apathisch. Op een paar minuten van het einde kreeg Vetokele eindelijk nog eens een goede kans voor de bezoekers, zijn kopbal vloog echter voorlangs. Uiteindelijk boekte Lokeren een krappe eerste zege in deze Play-Offs na een zeer matig duel.

Scoreverloop:
1-0 (38') Maric(p)

🚀

Kijkt u naar de matchen in Play-Off II?

Meest recent

Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

7
7
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

6
6
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

79
79
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

135
135
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

118
118
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

35
35
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

460
460
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

354
354
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

344
344
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

280
280
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

510
510
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

293
293
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

423
423
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

120
120
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1859
1859
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

164
164
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

246
246
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

218
218
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

74
74
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

338
338
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

318
318
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

160
160
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

157
157
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

188
188

Meer sportnieuws