Zware aantijgingen tegen Afrikaanse profvoetballer: “Hij gaat iemand vermoorden”

door
Zware aantijgingen tegen Afrikaanse profvoetballer: “Hij gaat iemand vermoorden”

Opmerkelijk nieuws verscheen vandaag in de Franse pers. Een Afrikaans voetballer zou namelijk zijn ex-vriendin hebben mishandeld. Die getuigde daarover in Franse media.

De voetballer wordt niet bij naam genoemd, maar de aantijgingen in L'Equipe spreken boekdelen: “In het begin was hij echt lief voor mij. Maar vanaf we gingen samenwonen, merkte ik dat hij niet stabiel en zelfs erg gewelddadig is. Hij begon me al snel te slaan. Hij was stikjaloers en kon in een vingerknip helemaal omslaan. Gelijk wat kon hem zomaar ‘triggeren’. Hij zocht altijd een reden om me maar te kunnen slaan. En het waren niet zomaar tikjes, maar rake slagen in mijn maag, op mijn gezicht,... overal.”

De vrouw in kwestie wil vooral erger vermijden in de toekomst: “Ik weet dat hij ook zijn nieuwe vriendin slaat en dat hij haar ook klappen heeft gegeven tijdens haar zwangerschap. Ik weet dat omdat telkens wanneer hij haar slaat, zij de trein neemt om bij haar schoonvader (de vader van de speler dus) te gaan. Dat heeft de zijn vader me zelf verteld, want ik heb nog contact met hem. Ik heb jullie redactie gecontacteerd omdat ik schrik heb dat hij iemand gaat vermoorden.”

De speler is overigens actief in Frankrijk, meer is er niet geweten. Dat kan binnenkort misschien veranderen, indien er verdere stappen worden ondernomen: “Misschien doe ik op een dag mijn verhaal wel aan de rechter, maar ik vrees voor de gezondheid van mijn zoon en ook voor die van mij. Want hij is echt gevaarlijk.” noteerde HLN.

Hij moet absoluut worden vervolgd

Meest recent

Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

13
13
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

24
24
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

15
15
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

57
57
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

13
13
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

260
260
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

117
117
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

35
35
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

40
40
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

96
96
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

196
196
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

299
299
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

518
518
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

223
223
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

203
203
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

191
191
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

148
148
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

473
473
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

288
288
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1052
1052
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

615
615
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

77
77
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

526
526
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

155
155
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

170
170

Meer sportnieuws