Zware aantijgingen tegen Afrikaanse profvoetballer: “Hij gaat iemand vermoorden”

67 stemmen
Zware aantijgingen tegen Afrikaanse profvoetballer: “Hij gaat iemand vermoorden”

Opmerkelijk nieuws verscheen vandaag in de Franse pers. Een Afrikaans voetballer zou namelijk zijn ex-vriendin hebben mishandeld. Die getuigde daarover in Franse media.

De voetballer wordt niet bij naam genoemd, maar de aantijgingen in L'Equipe spreken boekdelen: “In het begin was hij echt lief voor mij. Maar vanaf we gingen samenwonen, merkte ik dat hij niet stabiel en zelfs erg gewelddadig is. Hij begon me al snel te slaan. Hij was stikjaloers en kon in een vingerknip helemaal omslaan. Gelijk wat kon hem zomaar ‘triggeren’. Hij zocht altijd een reden om me maar te kunnen slaan. En het waren niet zomaar tikjes, maar rake slagen in mijn maag, op mijn gezicht,... overal.”

De vrouw in kwestie wil vooral erger vermijden in de toekomst: “Ik weet dat hij ook zijn nieuwe vriendin slaat en dat hij haar ook klappen heeft gegeven tijdens haar zwangerschap. Ik weet dat omdat telkens wanneer hij haar slaat, zij de trein neemt om bij haar schoonvader (de vader van de speler dus) te gaan. Dat heeft de zijn vader me zelf verteld, want ik heb nog contact met hem. Ik heb jullie redactie gecontacteerd omdat ik schrik heb dat hij iemand gaat vermoorden.”

De speler is overigens actief in Frankrijk, meer is er niet geweten. Dat kan binnenkort misschien veranderen, indien er verdere stappen worden ondernomen: “Misschien doe ik op een dag mijn verhaal wel aan de rechter, maar ik vrees voor de gezondheid van mijn zoon en ook voor die van mij. Want hij is echt gevaarlijk.” noteerde HLN.

LEES OOK: 'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Hij moet absoluut worden vervolgd

Meest recent

Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

14
14
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

83
83
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

40
40
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

27
27
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

270
270
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

137
137
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

87
87
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

92
92
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

136
136
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

408
408
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

126
126
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

132
132
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

180
180
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

223
223
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

222
222
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

69
69
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

182
182
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

297
297
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

423
423
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

86
86
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

548
548
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

85
85
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

476
476
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

671
671
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

267
267

Meer sportnieuws