Zware aantijgingen tegen Afrikaanse profvoetballer: “Hij gaat iemand vermoorden”

67 stemmen
Zware aantijgingen tegen Afrikaanse profvoetballer: “Hij gaat iemand vermoorden”

Opmerkelijk nieuws verscheen vandaag in de Franse pers. Een Afrikaans voetballer zou namelijk zijn ex-vriendin hebben mishandeld. Die getuigde daarover in Franse media.

De voetballer wordt niet bij naam genoemd, maar de aantijgingen in L'Equipe spreken boekdelen: “In het begin was hij echt lief voor mij. Maar vanaf we gingen samenwonen, merkte ik dat hij niet stabiel en zelfs erg gewelddadig is. Hij begon me al snel te slaan. Hij was stikjaloers en kon in een vingerknip helemaal omslaan. Gelijk wat kon hem zomaar ‘triggeren’. Hij zocht altijd een reden om me maar te kunnen slaan. En het waren niet zomaar tikjes, maar rake slagen in mijn maag, op mijn gezicht,... overal.”

De vrouw in kwestie wil vooral erger vermijden in de toekomst: “Ik weet dat hij ook zijn nieuwe vriendin slaat en dat hij haar ook klappen heeft gegeven tijdens haar zwangerschap. Ik weet dat omdat telkens wanneer hij haar slaat, zij de trein neemt om bij haar schoonvader (de vader van de speler dus) te gaan. Dat heeft de zijn vader me zelf verteld, want ik heb nog contact met hem. Ik heb jullie redactie gecontacteerd omdat ik schrik heb dat hij iemand gaat vermoorden.”

De speler is overigens actief in Frankrijk, meer is er niet geweten. Dat kan binnenkort misschien veranderen, indien er verdere stappen worden ondernomen: “Misschien doe ik op een dag mijn verhaal wel aan de rechter, maar ik vrees voor de gezondheid van mijn zoon en ook voor die van mij. Want hij is echt gevaarlijk.” noteerde HLN.

LEES OOK: Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Hij moet absoluut worden vervolgd

Meest recent

'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

0
0
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

36
36
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

95
95
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

45
45
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

76
76
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

68
68
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

47
47
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

199
199
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

86
86
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

296
296
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

322
322
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

87
87
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

339
339
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

42
42
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

485
485
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

339
339
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

433
433
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

157
157
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

78
78
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

136
136
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

119
119
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

57
57
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

233
233
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

303
303
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

140
140

Meer sportnieuws